Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 24.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet csoxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy lecsekkoltad, de szerintem nézd egy kicsit jobban a statokat... A srác a P5s-on az éves rangsorban a 49., s olyan nevek vannak mögötte mint fricirics, Naropa, ReadELEK stb., s ebben az évben 14K-s profitja van... Lehet, hogy az ABI-ja csak 17 dolcsi, de a tudás ott van mögötte, szerintem... Ha nem kellene cashoutolnia, a rollja is elég lenne ahhoz, hogy azon a szinten tolja... Nem hiszem hogy ötnél több, nála eredményesebb MTT-s látogatná rendszeresen az Akadémiát... Ha lenne rá 600 dolcsim, nem lenne kérdéses, hogy vegyek-e tőle részesedést... Ráadásul Béla a keresztneve, előbb-utóbb ezzel a névvel nagyon betalál valamelyik touron - LOL

    SlyderS1! Gondoltam csinálok neked egy kis reklámot, így ismeretlenül is, egyébként respect az eredményeidhez - tényleg, miért nem tolod nagyobb téten??? Szerintem bőven vagy olyan szinten, hogy a 100-200-as tourokon is eredményes legyél!
    Köszi a reklámot csoxi Azért nem játszom 100-200-as versenyeket mert nincs meg hozzá a rollom.

  2. #12
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet csoxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy lecsekkoltad, de szerintem nézd egy kicsit jobban a statokat... A srác a P5s-on az éves rangsorban a 49., s olyan nevek vannak mögötte mint fricirics, Naropa, ReadELEK stb., s ebben az évben 14K-s profitja van... Lehet, hogy az ABI-ja csak 17 dolcsi, de a tudás ott van mögötte, szerintem... Ha nem kellene cashoutolnia, a rollja is elég lenne ahhoz, hogy azon a szinten tolja... Nem hiszem hogy ötnél több, nála eredményesebb MTT-s látogatná rendszeresen az Akadémiát... Ha lenne rá 600 dolcsim, nem lenne kérdéses, hogy vegyek-e tőle részesedést... Ráadásul Béla a keresztneve, előbb-utóbb ezzel a névvel nagyon betalál valamelyik touron - LOL

    SlyderS1! Gondoltam csinálok neked egy kis reklámot, így ismeretlenül is, egyébként respect az eredményeidhez - tényleg, miért nem tolod nagyobb téten??? Szerintem bőven vagy olyan szinten, hogy a 100-200-as tourokon is eredményes legyél!
    ha 0 a roid, de nagyon sok versenyt tolsz sok networkben, akkor is tud lenni csomó pontod...
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #13
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    szerintem gondolkozz el rajta, h csokkented a mu-t mert ez igy tenyleg sok...

    nalad eredmenyesebb playerek adogatnak el 2p2-n %-ot ennel kissebb mu-al, + ugye itt is volt mar olyan aki jelezte, h venne ha nem lenne rajta ekkora felar.

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem gondolkozz el rajta, h csokkented a mu-t mert ez igy tenyleg sok...

    nalad eredmenyesebb playerek adogatnak el 2p2-n %-ot ennel kissebb mu-al, + ugye itt is volt mar olyan aki jelezte, h venne ha nem lenne rajta ekkora felar.
    Jaja ez igen sok. Nem is értem ezt a felárat. Ha lenne megfelelő rolja hozzá nyomná egyedül. Ha meg segítséget kér akkor ne tegyen rá %-ot. Vagy lehet hogy annyira jó biznisz még így is?
    Legközelebb már majd minden pró elad magábol %-ot 1,3 as felárral és ha nyer akkor meg 20% befektetéssel nyer 50%-ot. vicces.

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 25.
    Hely
    Szöged
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet Kia PRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja ez igen sok. Nem is értem ezt a felárat. Ha lenne megfelelő rolja hozzá nyomná egyedül. Ha meg segítséget kér akkor ne tegyen rá %-ot. Vagy lehet hogy annyira jó biznisz még így is?
    Legközelebb már majd minden pró elad magábol %-ot 1,3 as felárral és ha nyer akkor meg 20% befektetéssel nyer 50%-ot. vicces.
    Jaja +1. Arról nem is beszélve hogy ezeknek a meghirdetett csomagoknak nagyon nagy százalékban rosszul jönnek ki a befektetők, ugyanis a játékos sosem nyer semmit és szinte mindig mínuszban zár.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Kia PRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja ez igen sok. Nem is értem ezt a felárat. Ha lenne megfelelő rolja hozzá nyomná egyedül. Ha meg segítséget kér akkor ne tegyen rá %-ot.
    hsz of the day

  7. #17
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet biztoslehetszbenne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja +1. Arról nem is beszélve hogy ezeknek a meghirdetett csomagoknak nagyon nagy százalékban rosszul jönnek ki a befektetők, ugyanis a játékos sosem nyer semmit és szinte mindig mínuszban zár.
    Ez is.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #18
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Szia Béla/SlyderS!

    Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy ne tegyél mu-t, hanem határozd meg pl az alábbiak szerint a visszafizetést:
    - Amennyiben FT-re érsz, úgy 1:0,9-hez jár vissza a részvény után.
    - Amennyiben TOP3-ban végzel, úgy 1:0,85-höz jár vissza a részvény után.
    - Minden más esetben 1:1-hez jár vissza a részvény után.

    Nem akarok beleszólni csak javaslat.

    És természetesen GL a WCOOP-n!

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 24.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet lampi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Béla/SlyderS!

    Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy ne tegyél mu-t, hanem határozd meg pl az alábbiak szerint a visszafizetést:
    - Amennyiben FT-re érsz, úgy 1:0,9-hez jár vissza a részvény után.
    - Amennyiben TOP3-ban végzel, úgy 1:0,85-höz jár vissza a részvény után.
    - Minden más esetben 1:1-hez jár vissza a részvény után.

    Nem akarok beleszólni csak javaslat.

    És természetesen GL a WCOOP-n!
    Ha vkit jobban érdekel ez a megoldás szóljon!

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet lampi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Béla/SlyderS!

    Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy ne tegyél mu-t, hanem határozd meg pl az alábbiak szerint a visszafizetést:
    - Amennyiben FT-re érsz, úgy 1:0,9-hez jár vissza a részvény után.
    - Amennyiben TOP3-ban végzel, úgy 1:0,85-höz jár vissza a részvény után.
    - Minden más esetben 1:1-hez jár vissza a részvény után.

    Nem akarok beleszólni csak javaslat.

    És természetesen GL a WCOOP-n!
    Jah és majd ott szurkolunk, h nehogy 3. legyen 4. helyett, mert az nekünk kevesebbet ér majd /feltételezés/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •