Oldal: 160 / 282 ElsőElső ... 60110150158159160161162170210260 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.591 - 1.600 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #1591
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet CAT8CAT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, én már megfejtettem. Akkor nyersz, ha a VPIP-d legaláb 50, de minél több, annál biztosabban pofozod le a regulárokat. Outok száma nem probléma, a szerver runner-runner is ki van képezve.
    Méghogy random, hahahha
    Erről egy nagyon tapasztalt magyar regulár játékos írt egy komoly összehasonlító cikket. Jó lenne ide belinkelni, de az reklám lenne, akit viszont érdekel, írjon PM -et, küldöm a linket.

    Annyi a lényeg, hogy különböző hálózatokat vizsgál adott leosztásszám (nagy minta) alapján, nézi a 70/30, 60/40, 80/20, stb. partikat, hol hogyan alakulnak. Mindenkit megnyugtatok, hosszútávon sehol sincs közöttük eltérés. Teljesen mindegy hová regelsz, bukta mindenhol lehet.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #1592
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Nekem linkelhetsz bármit, én a saját HM-emnek hiszek. Az is nagy minta, elhiheted, napi 8-10 óra 9-10 asztalon. Minden teremben játszottam már.
    Utoljára módosítva: CAT8CAT által: 2011. 08. 26. 17:01

  3. #1593
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet CAT8CAT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem linkelhetsz bármit, én a saját HM-emnek hiszek. Az is nagy minta, elhiheted, napi 8-10 óra 9-10 asztalon. Minden teremben játszottam már.
    Kevés olyat tudok, aki 2008 óta többet játszott nála, de Te tudod. Ő nem csak a saját HM -et nézi, és 100k -s minták vannak, azért ennyi, mert friss adatok. Ha meg ennyit játszottál, akkor Neked is nyilvánvalónak kéne lennie, hogy amit írtál, az egyszerűen: gáz. Nagy tapasztalattal egy komoly játékos hanyagolja az RNG -k között különbséget tevő HSZ eket vagy az erre hasonló hangvitelű válaszokat. Ha minden teremben játszottál már, akkor világosnak kéne lennie, hogy mindenhol ugyanúgy el lehet bukni a 98/2 -es szitukat is, és akinek 50 a VPIP -je, az is nyerhet. Lehet, hogy kevesebbet, mint mások, viszont ugyanúgy bárki ellen lejöhet a lapja. RNG -től, hálózattól, és mindentől függetlenül. That's poker.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 08. 26. 17:17
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #1594
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Még egy kis apróság.:

    "A bwin topikot veglegesen bezartuk, olvasoinknak a terem hasznalatat nem javasoljuk, a terem barmilyen emliteset minden mas topikbol moderalni fogjuk.

    OPHU."

    Ezt a konkurencia fórumjának az adminja írta, miután végleg lezárták a topicot.
    Vajon miért nem javasolják?
    Biztos csak apró elszámolási vitába keveredtek, nem?

  5. #1595
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet CAT8CAT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy kis apróság.:

    "A bwin topikot veglegesen bezartuk, olvasoinknak a terem hasznalatat nem javasoljuk, a terem barmilyen emliteset minden mas topikbol moderalni fogjuk.

    OPHU."

    Ezt a konkurencia fórumjának az adminja írta, miután végleg lezárták a topicot.
    Vajon miért nem javasolják?
    Biztos csak apró elszámolási vitába keveredtek, nem?
    Miért zárták le a témát ott nem tudja valaki?

  6. #1596
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 28.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet CAT8CAT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy kis apróság.:

    "A bwin topikot veglegesen bezartuk, olvasoinknak a terem hasznalatat nem javasoljuk, a terem barmilyen emliteset minden mas topikbol moderalni fogjuk.

    OPHU."

    Ezt a konkurencia fórumjának az adminja írta, miután végleg lezárták a topicot.
    Vajon miért nem javasolják?
    Biztos csak apró elszámolási vitába keveredtek, nem?
    Azért ez elég kemény is lehet...

  7. #1597
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    a k*************.. hu közben elmegy a termem és nem tudok semmit csinálni és nem net probléma..
    wtf?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  8. #1598
    Fanatikus tag BaXee avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hozzászólások
    262

    Alapbeállítás

    itt is wtf..most per pill loginnál lefagyott...

  9. #1599
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Nálam bwinen ugyanez...disconnected és vissza se enged...

  10. #1600
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 19.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    egész ongame kuka most...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •