Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2011. 09. 01

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:6 fő
    Pozició:CO
    Kis vak:$2
    Nagy vak:$4
    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az előtted lévő játékosok dobása után $12-ig emelsz. Hívásodat csak a nagyvakban ülő kb. 150 leosztás alapján 21/17-et játszó pókeres adja meg (különösebb észrevételed nincs róla). A flopra 23Q lapok érkeznek, ellenfeled passzol, te $16-ig emelsz, amire ellenfeled $40-ig emel vissza. Mivel túl sok asztalon játszol, kicsit kevesebbet emelsz az idő lejárata miatt, mint egyébként tennéd: $96-ig hívsz vissza, amit a nagyvak csak megad. A turn 9 A nagyvak most passzol, a partit $400-ral kezdtétek, mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    ezeket ki irja? : D

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Értem én a csekket, de ha AQ van nála ászos backdor flösshuzóval, vagy akármilyennel, akkor meg én adok ingyen kártyát, és ha így javul rám, még gusztustalanabb a történet. Sőt lehet hogy pont az ingyenkártya reményében passzol, hát nemtom jó-e a csekk... Csekk-csekk, mer leesett a flöss, aztán kiderül hogy riveren kapok ki backdor flöss ellen. Nem egyszer kaptam ki így...............

  4. #4
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    hat megmondom oszinten, h szamomra ezek az erdekes poker partik mar csak a vicc kategoriaba fernek be

    erdekes pl h a bet/fold mint opcio fel sem merul, tovabba 400nl -t jatszunk de nincs 150 hand utan 'kulonosebb' noteunk a villainrol : )

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    ....vicces parti...egy egyszerű Fdraw-t játszó enemy? Mint az uniba, csőlátás, csak a saját lapokat érzékeli, egy gyenge dobatási kisérlet a flop után, majd örömködés a turn után amiért lejött a flushe...

    Kérdés, h én ezt csináljam-e? vagy teljesen mindegy, mert a büféig jönne velem és leszarna minden emelést/dobatást stb stb...sok megoldás...

  6. #6
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    nem igazán tetszik a check, mert az 1 lapos FDknek ingyen lapot adunk, és mert igy gyakorlatilag feladjuk a handet, meg nem csak FDvel x/r-el flopon
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet kolbász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem én a csekket, de ha AQ van nála ászos backdor flösshuzóval, vagy akármilyennel, akkor meg én adok ingyen kártyát, és ha így javul rám, még gusztustalanabb a történet. Sőt lehet hogy pont az ingyenkártya reményében passzol, hát nemtom jó-e a csekk... Csekk-csekk, mer leesett a flöss, aztán kiderül hogy riveren kapok ki backdor flöss ellen. Nem egyszer kaptam ki így...............
    rangeben gondolkodunk, nem pedig egy lapban. ha AQo van nála és riverre esik a backdoor flush, akkor gratulálunk neki a jó játékhoz.

  8. #8
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Ha riveren elénk nyit akkor megadjuk? Rászánjuk azt a pénz amit turnon tennénk be, hátha csak valami Q, vagy blöff?
    Ha esik a a4-ik szín is akkor C/F a river?

    Én könnyebb szívvel dobnék ha egy turn emelést is ad.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Persze, a kényszerű szabadlapadás érzése mindig szar, de ahhoz, hogy azzal javuljon le, csak 8 outja van (míg nekünk a javulásra 10). A flöst, nagyobb szettet viszont nem fog eldobni semmilyen turn betre, ha pedig az egy párt eldobatod, akkor valóban kizárod a river megblöffölésének (vagy téves valuebetelésének) lehetőségét. Sőt ha riverre nem esik le a 4. szín, akkor a checkje esetén egy újabb valuebetet simán megadhat.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Szerintem törnön a Check teljesen rendben van.

    A nálad rosszabb lapokat tényleg eldobatnád, csak a nálad erősebb kezekkel tartana ki. Azon kívül bármennyit is emelsz törnön, könnyen elköteleződsz, így ha lejön egy rossz lap riverre: még nehezebb lesz dobni (ha egyáltalán szóba jön). Dupla szívás. Így meg csak szimpla


    Hmmm... Mit csinálnék riveren, ha
    1. nem pikk jönne és
    2. az ellen emelne?

    150 leosztás:
    Nem olyan rengeteg az, hogy feltétlenül kellene egyéb infónak lennie. Sok stat 150 leosztás után még nem is értelmezhető, és ha csak közepesen jó játékos, nem feltétlenül látsz meg bármi kirívót is a játékában 150 hand után.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •