Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
  1. #11
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ebből az jön le hogy azt sem tudod mi a light 4 bet
    Ezt akartam írni én is

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sem ebben, sem Iteo K7 partijában nem látom, hol lenne a hiba, ha komolyan csak azzal tolsz allint, amivel sd-t is akarsz látni és csak az dönt, milyen lapot kapsz, hol az edge?
    100%-ig biztos vagyok benne, hogy Pepe restealelt rosszabb lappal is, csak akkor dobtak neki, most, hogy a range tetejét mutatta már rossz dolog a blöff-resteal? Nem hinném.

    Ez a hand még egyértelműbb szerintem, ellenfél overaggro és volt egy A blocker is...
    szerintem ott a hiba, hogy milyen körülmények között csinálták. ept utolsó 3 asztal és main event utolsó 8-9 asztal, ilyen helyzetben szerintem fel lehet adni ilyen határeset, minimálisan +ev-s megmozdulásokat. nemtom benyának pontosan hány bb-je volt, de nagyjából 25-30 között lehetett, és elég "romantikus" elképzelés volt, hogy az ellenfél 3bet/foldol, ennyire csak nem hülye hogy ekkora ziccert adjon, egy ennyire aggro playa ellen mint benya. no mindegy, az ő dolguk, de szerintem találhattak volna ennél jobb szitukat is, ha már mindenképpen egy blöffre/restealre akarták feltenni több nap kemény munkáját, életük egyik nagy lehetőségének kapujában. idejük lett volna még bőven keresgélni

  3. #13
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Sandrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem ott a hiba, hogy milyen körülmények között csinálták. ept utolsó 3 asztal és main event utolsó 8-9 asztal, ilyen helyzetben szerintem fel lehet adni ilyen határeset, minimálisan +ev-s megmozdulásokat. nemtom benyának pontosan hány bb-je volt, de nagyjából 25-30 között lehetett, és elég "romantikus" elképzelés volt, hogy az ellenfél 3bet/foldol, ennyire csak nem hülye hogy ekkora ziccert adjon, egy ennyire aggro playa ellen mint benya. no mindegy, az ő dolguk, de szerintem találhattak volna ennél jobb szitukat is, ha már mindenképpen egy blöffre/restealre akarták feltenni több nap kemény munkáját, életük egyik nagy lehetőségének kapujában. idejük lett volna még bőven keresgélni
    Te honnan tudod hogy Benya hogy játszott Barcelonában, milyen image-e volt, honnan tudod hogy nem volt az ellenfeléről olyan infó hogy képes 3bet/foldolni. Nem 1-2 verenyt játszottak, lehet találkoztak vele, illetve ott van az internet. Elég alap dolog, hogy utánna nézünk az asztalnak a nap előtt. Meg azért ne oktassunk már ki egy Noirduckot, Pepét, Benyát. :S

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    most tényleg mindenféle offense nélkül kérdezem. Akkor miért nem működik ebben a helyzetben a light 4bet ha már mindenképp aggrot akarunk játszani és meg akarjuk mutatni,h mi vagyunk a janik?

    Miért nem működött volna,h ugy 4betelünk,h nem commitáljuk magunkat. (mondom csak akkor ha már mindenképp 4betelni kell A10-el)

    És akkor ebből fakadna mégegy kérdésem. Ha már A blocker meg az ellenfél is "buta overaggro" akkor miért nem egyből 4bet AI?

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most tényleg mindenféle offense nélkül kérdezem. Akkor miért nem működik ebben a helyzetben a light 4bet ha már mindenképp aggrot akarunk játszani és meg akarjuk mutatni,h mi vagyunk a janik?

    Miért nem működött volna,h ugy 4betelünk,h nem commitáljuk magunkat. (mondom csak akkor ha már mindenképp 4betelni kell A10-el)

    És akkor ebből fakadna mégegy kérdésem. Ha már A blocker meg az ellenfél is "buta overaggro" akkor miért nem egyből 4bet AI?
    Melyik az a 4bet size, amivel 30BB-ből nem commitálod magad, Dozso?

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    én mondom tőlem távol álljon a 4bet ilyenkor de ha már mindenképp erről van szó akkor sztem 110-re mehet 240-250 light4bet. Ha itt kapunk egy 5bet AI-t akkor marad 420e zsetonunk ha valósak voltak azok az adatok amik szerepeltek (660e).
    Utoljára módosítva: Dozso által: 2011. 09. 02. 19:27

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    de ha már mindenképp aggro szerepben szeretnénk feltűnni és megy a leveling is ezerrel akkor mivel jobb egy erős 4bet/call mint ha egyből betolnánk a 3betjére?! Tényleg csak érdekel. Nem kioktatni szeretném az embereket.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Miért nem teljesen mindegy, hogy hagysz magad előtt pár zsetont, vagy betolod egyből? Legalább tudsz játszani addig a zsetonjaiddal.
    660kból 240k in+deadmoney -> committing, egyébként kevesebb volt az a stack 660nál

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    hát azért ezt másképp látjuk. Szerintem és még szerintem ezzel sokak vannak igy,h nagyon nem mindegy,h egyből betolod és ezzel rá helyezed a nyomást amolyan gondolkozzál most te kö$$ög. Vagy pedig nyomsz egy 4betet amire 5bet AIt kapsz.
    A végeredmény lehet, hogy ugyanez de sztem egyáltalán nem mindegy mit lépsz.

    Ha meghagyod a stacked 2/3-át akkor már commitálva vagy?

  10. #20
    Team Hero
    Csatlakozott
    2010. 05. 24.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát azért ezt másképp látjuk. Szerintem és még szerintem ezzel sokak vannak igy,h nagyon nem mindegy,h egyből betolod és ezzel rá helyezed a nyomást amolyan gondolkozzál most te kö$$ög. Vagy pedig nyomsz egy 4betet amire 5bet AIt kapsz.
    A végeredmény lehet, hogy ugyanez de sztem egyáltalán nem mindegy mit lépsz.

    Ha meghagyod a stacked 2/3-át akkor már commitálva vagy?

    azzal h nem tolja be egybe csak nagyobb erőt mutat, mert kb azt mondja vele h akár le is callolhatják mert mind1 mi lesz a flop úgyis beteszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •