Oldal: 660 / 888 ElsőElső ... 160560610650658659660661662670710760 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.591 - 6.600 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6591
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Rughar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni abban, hogy a HM miért csak a handek kb. 2/3-át menti el?
    Eddig jól működött csak az utóbbi pár alkalommal van ez...
    Nekem csak új adatbázis oldotta meg :S

  2. #6592
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak új adatbázis oldotta meg :S
    Most jött ki valami új frissítés.
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  3. #6593
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 16.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Idézet Lipi01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    XP alatt tökéletesen működő HM installnál postgres nem hajlandó felmászni Windows 7 Home Premium SP1 alá, az alábbi hibaüzenetet adja:
    "Connection refused (Is the server running on host 127.0.0.1 and accepting TCP/IP connections on port 5432?)

    hosts fájlhoz a 127.0.0.1 localhost sort hozzáadtam, másodlagos bejelntkezést Szolgáltatásoknál automatikusra raktam, ennek ellenére ugyanazt nyavalyogja, valaki tud segíteni pls??

    Holdem Manager
    Holdem Manager
    Holdem Manager

    Az utolsó linknek az 5923. hsz-ban van az előtörténete.
    Talán segít valamelyik.

  4. #6594
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Köszi a választ, sajna vagy én vagyok a hülye, vagy nem tudom már mi van.
    Sorban próbáltam, de nem lettem okosabb... A 9.0-ás verziót felraktam, ott legalább eljutok egy admin felületig, de ez is rinyál már telepítés közben
    akármit írok a host-hoz (localhost / 127.0.0.1), nem jó neki(
    jön a couldn' connect to server rizsa... azért röhejes h. két napja ezzel tökölök, mi a ***** életnek nem megy már, nem értem...
    A legjobb a saját honlapjukon írogatnak ilyet, hogy a config fájl-ba ezt meg azt kell beleírni, és kurvára nincs ilyen fájl, de még hasonló se...

  5. #6595
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Lipi01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ, sajna vagy én vagyok a hülye, vagy nem tudom már mi van.
    Sorban próbáltam, de nem lettem okosabb... A 9.0-ás verziót felraktam, ott legalább eljutok egy admin felületig, de ez is rinyál már telepítés közben
    akármit írok a host-hoz (localhost / 127.0.0.1), nem jó neki(
    jön a couldn' connect to server rizsa... azért röhejes h. két napja ezzel tökölök, mi a ***** életnek nem megy már, nem értem...
    A legjobb a saját honlapjukon írogatnak ilyet, hogy a config fájl-ba ezt meg azt kell beleírni, és kurvára nincs ilyen fájl, de még hasonló se...
    szerintem ezt próbáld meg,nekem ez segített:Holdem Manager

  6. #6596
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem ezt próbáld meg,nekem ez segített:Holdem Manager

    Very very ****ing thank you mindenkinek, ez a fenti megoldás segített. Most már csak a fast és deep asztalokat kell megoldanom valahogy (crackelt HM-em van, nem jó az 1.12-es patch, mert legalizálja

  7. #6597
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás ongame HUD

    srácok, olyan parám van, hogy bwinen sokszor olyan kedve van a HM-nek, hogy 1 asztalon nincs HUD, a többin van, MTT-n. bármit indítok újra, utána sem lesz azon az asztalon. Nem tudom ezt hova tenni ... pls help

  8. #6598
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Kérdés hihetetlen!

    Sziasztok !

    Nem volt egyáltalán HUD-om az asztaloknál. A Configure Auto Import-nál be kellet állítanom kézzel hogy a pokerstars/handhistory is mukodjön/mentse.(csak megjegyezem, nekem nem volt a pokerstars mappába olyan hogy "HandHistory" mappa, létrehoztam egy ilyen nevu mappát és egybol mukodott a HUD.)
    ilyenkor jöön a DE ...

    Mégsem tökéletes, ugyanis mikor Hud Options > Player Preferences állítanám be ,hogy mit mutasson a HUD az asztaloknál egyszerüen , ha elállítok valamit és nyomok egy "Apply" -t neki, nem csinál semmit!

    Ezt nekem egy barátom csinálta meg aki használ egy pár programot, ö ebböl él , és ö sem tudott rá megoldást találni.
    Ha valakinek van bármilyen ötlete, kérem irja le. Köszönöm szépen !

  9. #6599
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    debrecen
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás ..HUD probléma...

    ..sziasztok! ,tudna nekem vki segíteni? ,az a problémám,hogy a HUD nem jelenik meg a "FAST" asztaloknál cash game-en.,a normál asztaloknál minden rendben.,vajon milyen állitási probléma van? ,,ha vki tudna segíteni,megköszönném! ...

  10. #6600
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Nem volt egyáltalán HUD-om az asztaloknál. A Configure Auto Import-nál be kellet állítanom kézzel hogy a pokerstars/handhistory is mukodjön/mentse.(csak megjegyezem, nekem nem volt a pokerstars mappába olyan hogy "HandHistory" mappa, létrehoztam egy ilyen nevu mappát és egybol mukodott a HUD.)
    ilyenkor jöön a DE ...

    Mégsem tökéletes, ugyanis mikor Hud Options > Player Preferences állítanám be ,hogy mit mutasson a HUD az asztaloknál egyszerüen , ha elállítok valamit és nyomok egy "Apply" -t neki, nem csinál semmit!

    Ezt nekem egy barátom csinálta meg aki használ egy pár programot, ö ebböl él , és ö sem tudott rá megoldást találni.
    Ha valakinek van bármilyen ötlete, kérem irja le. Köszönöm szépen !
    Szerintem amikor összeállítottad a hudod-at akkor OK gombot kell nyomni jobb felül. Én legalábbis azt nyomtam és jó volt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •