Oldal: 163 / 282 ElsőElső ... 63113153161162163164165173213263 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.621 - 1.630 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #1621
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Még csak pár napja játszom ongame-en, de asszem nem lesz hosszútávú a dolog. Az egyik ok, hogy sng-ben nagyon rossz a vak struktúra, nagyon rossz, hogy csak 100/200 után jön be az ante. A turbók játszhatatlanok 3 percenkénti vak elemkedéssel ilyen struktúra mellett, a normálok meg nagyon lassan telnek, és túl sokáig tartanak.
    A másik fő ok, hogy pl tegnap kétszer is lefagyott. Pont mikor KK volt nálam és ketten hívták az emelést. Meg játszottam pár hand 100nl cash game-et, és akkor is lefagyott 2 percre mikor emeltem.

  2. #1622
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még csak pár napja játszom ongame-en, de asszem nem lesz hosszútávú a dolog. Az egyik ok, hogy sng-ben nagyon rossz a vak struktúra, nagyon rossz, hogy csak 100/200 után jön be az ante. A turbók játszhatatlanok 3 percenkénti vak elemkedéssel ilyen struktúra mellett, a normálok meg nagyon lassan telnek, és túl sokáig tartanak.
    A másik fő ok, hogy pl tegnap kétszer is lefagyott. Pont mikor KK volt nálam és ketten hívták az emelést. Meg játszottam pár hand 100nl cash game-et, és akkor is lefagyott 2 percre mikor emeltem.
    Én kb 2 hónapja nyomom Ongame-en amolyan újrakezdés címszó alatt és eddig semmilyen problémám nem volt.Sőt.Ezelőtt én hülye sose játszottam itt mert állandóan szidta mindenki de már bánom.Ha ennél is hülyébbek voltak akkor igazi fish tank lehetett..
    Mindenesetre nálam nincsenek fagyások,kidobálások és hasonlók.
    Ha már itt vok akkor viszont megkérdezném ,h mindenkinek hibátlanul fut a HM??
    Nekem sokszor befagy egy bizonyos hand számnál ill nem trackel egyes asztalokat.Más találkozott ilyennel?

  3. #1623
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Ja igen, azt pozitívumként mondhatom, hogy az sng játékosok nagyon gyengék. Csak az nevetséges, hogy milyen gyakran nyer a gyengébb hand. Pl már többször kaptam ki preflop all in KK vs AK szituban, mert az A az mindig jön. De ha pl 77-el mentem all in, és valaki T7-el hívta, akkor is természetesen jön a tizes. Jóval gyakoribb a flöss, mint PS-en, emiatt is estem már ki top 2 párokkal.
    És fordítva is így van, kétszer hívtam all in-t Kxx flopon KJ-el, mindkétszer AA ellen, és mindkettő alkalommal J volt a turn. Vagy JJ-el AJ ellen, flopon A, river J.

  4. #1624
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja igen, azt pozitívumként mondhatom, hogy az sng játékosok nagyon gyengék. Csak az nevetséges, hogy milyen gyakran nyer a gyengébb hand. Pl már többször kaptam ki preflop all in KK vs AK szituban, mert az A az mindig jön. De ha pl 77-el mentem all in, és valaki T7-el hívta, akkor is természetesen jön a tizes. Jóval gyakoribb a flöss, mint PS-en, emiatt is estem már ki top 2 párokkal.
    És fordítva is így van, kétszer hívtam all in-t Kxx flopon KJ-el, mindkétszer AA ellen, és mindkettő alkalommal J volt a turn. Vagy JJ-el AJ ellen, flopon A, river J.
    Alulról kell betenni, ennyi.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #1625
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alulról kell betenni, ennyi.
    Én lassan 50bi-vel vagyok ev allatt 1200-1300 db husáng után, szóval tanúsíthatom rakd be alulról és minden gond megoldódik !! :Ð
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  6. #1626
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás Hand history vásárlás

    Helló,

    NL100SH-ra szeretnék hand history-t vásárolni, már találtam egy ezzel foglalkozó oldalt (handhq) csak azt nem tudom, hogy ezek mennyire frissek és emlékszem, hogy régebben volt egy olyan oldal is, ahol volt lehetőség arra, hogy minden nap elküldik a friss hh-kat. Tudna ebben segíteni valaki? Arról is lehet szó, hogy közösen vásároljunk, vagy már meglévőekért fizetnék. Minden megoldás érdekel!

    Előre is köszi! GL!

  7. #1627
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 21.
    Hely
    kecskemét
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Uj siteot keresek, mikro tetes cash gamet jatszok.Tudna valaki segiteni nekem, hogy hol kaphatom a legmagasabb rakebacket?
    Elore is koszonom!

  8. #1628
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet rush83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Uj siteot keresek, mikro tetes cash gamet jatszok.Tudna valaki segiteni nekem, hogy hol kaphatom a legmagasabb rakebacket?
    Elore is koszonom!
    irnék pmet az oldal üzemeltetőinek hátha tudnak segiteni
    de ugy tudom az fd vadászat jön ki a leg+evsebben.

    gl

  9. #1629
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet smash1n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló,

    NL100SH-ra szeretnék hand history-t vásárolni, már találtam egy ezzel foglalkozó oldalt (handhq) csak azt nem tudom, hogy ezek mennyire frissek és emlékszem, hogy régebben volt egy olyan oldal is, ahol volt lehetőség arra, hogy minden nap elküldik a friss hh-kat. Tudna ebben segíteni valaki? Arról is lehet szó, hogy közösen vásároljunk, vagy már meglévőekért fizetnék. Minden megoldás érdekel!

    Előre is köszi! GL!
    www.HHDEALER.com - Your Place to buy Poker Hand Histories

  10. #1630
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Sajnos egy hét után sem változott a helyzet ezen a hálózaton. Sng játékosként rengeteg all in-t látok, és őrület, hogy itt tényleg mindig a gyengébb hand nyer.
    Ma már rémálmom is volt, arra ébredtem, hogy preflop 3bet-eltem 12 BB-re AA-val, és a SB megadta 98 offal. Flopra 389 jött, és all in kiestem...
    Tegnap asszem 3x estem ki AA-val, de volt hogy AKs-al AKo ellen, és neki jött le a flöss...
    Még kb 360 pont kell az első $100 bonuszig, utána veszem is ki a pénzem a többit nem fogom kijátszani. Inkább kipróbálom a merge-t.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •