Oldal: 43 / 74 ElsőElső ... 33414243444553 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 421 - 430 (739) összesen
Like Tree35Likes

Téma: R1per2 poker sessions review

  1. #421
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Mai délutáni rövid session, eredményesen zárult. Sikerült felbosszantanom egy regulárt annyira, hogy KQ-val 4betcallt játtszon

    Ami említésre méltó még, hogy sikerült eldobnom visszaemelésre véletlenül egy riverre érkező fullt a nagy kapkodásban, pedig jó kis cooler lett volna...
    Csatolt képek Csatolt képek
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  2. #422
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai délutáni rövid session, eredményesen zárult. Sikerült felbosszantanom egy regulárt annyira, hogy KQ-val 4betcallt játtszon

    Ami említésre méltó még, hogy sikerült eldobnom visszaemelésre véletlenül egy riverre érkező fullt a nagy kapkodásban, pedig jó kis cooler lett volna...
    Király! Ezek szerint már NL50-en tolod? Vagy nem is léptél visszább, hanem 50-ről kezdtél építkezni?

  3. #423
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    blogban leírtam, 1k dolcsival indultam nl50-en, ez volt a 3. sessiöm eddig
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #424
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Boldogtalan

    maratoni 12 órás játékon vagyok túl, és sajnos szomorúan végződött. Az a baj, hogy annyira jól voltak az asztalok, hogy nem bírtam otthagyni, egyszerűen nem hittem el, hogy itt nem nyerek. Nem hiszem, hogy csak bad beatek voltak, pedig nagyon úgy éreztem.

    Most alszom, majd ha felkelek, lesz mit elemezni.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #425
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    tegnapi napot bnőmmel töltöttem, így a játékelemzés is elmaradt, most pótolom perceken belül, csak előbb egy kérdésem lenne Holdem Manager beállítással kapcsolatban, mert nem tudom megváltoztatni a HUD-om. Hiába mentem le, pipálom ki hogy az összes teremre vonatkozzon, az asztalokon a gyári HUd jön be. Persze ez sem olyan rossz, csak mindig meg kell nyitogatnom, mert nem látom a c/r-t, donkbetet stb. és turbós asztalokon erre nincs mindig idő.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #426
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnapi napot bnőmmel töltöttem, így a játékelemzés is elmaradt, most pótolom perceken belül, csak előbb egy kérdésem lenne Holdem Manager beállítással kapcsolatban, mert nem tudom megváltoztatni a HUD-om. Hiába mentem le, pipálom ki hogy az összes teremre vonatkozzon, az asztalokon a gyári HUd jön be. Persze ez sem olyan rossz, csak mindig meg kell nyitogatnom, mert nem látom a c/r-t, donkbetet stb. és turbós asztalokon erre nincs mindig idő.
    "use for" amit keresel
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #427
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Üzenet

    Nézzük először hol mentek el a nagy pénzek:

    A3s
    Bár nyertem a partit, kétséges, hogy a flop játékom helyes volt e. Akár egy passzívabb játékkal. A beakadt 3. játékos deadmoney tette jóvá az oddsom, mivel a range ellen volt kb. 40%-om.

    77
    River visszaemelés lehet fölösleges volt, csak a 39/15-ös fishről feltételeztem, hogy bármilyen K-val vagy flushel beteszi a maradékot is.
    Nem tudom, számomra jónak tűnik így.

    AQ
    Kicsit túlbecsültem magam ezzel a megadással. Ugye csak mini emelésről van szó, és deepek vagyunk, én meg pozícióban. Gondoltam +EV még úgyis, hogy tudom 9 esetből most 4betelt először és a 3bet %-a is 3.7%, szal KK+ gyanús, ami ellen nem állok sehogy AQ-val, max. ha egyszínű.
    Amúgy kivette a gondolkodási idejét, mielőtt megadta, szal a fold EQ feltételezése talán nem volt rossz.

    AQ
    Utálom már ezt a lapot... riverre lejött a szín. Most akkor el kellett volna dobni?

    AA
    33
    AK
    bad beatek

    Éés hopp, egy eltiltelt hand?
    QJ
    20-16-os reg, akit le akartam játszani, mivel feltételeztem minden Kxx flopot megcbetel, nálam meg KJ QJ blockerek vannak + bd sor.
    Turn kártya viszont a legrosszabb volt ezt folytatni, hisz pont az a lap jött, ami csökkenti az esélyét, hogy nálam set legyen, 5x pedig a vakról megadó rangemben szinte nincs is, AK-val gondolja visszaemeltem volna, egyéb KX-nél csak megadom. Tehát nutsot reppeltem kitartóan, hátha mégis hisz nekem. Azért kikérte ő is a teljes idejét rivernél, én inkább TT-QQ mutatást gondoltam volna.

    TT
    Bazmeg call? 12%-os c/r, és 20/18/8.2 statjai alapján feltételeztem a blöfföt, és hogy konzisztensen végigtolja a megfelelő kártyáknál. A turn viszont nem biztos hogy az, ezt nem tudom eldönteni. Pl. egy 89-el két párt blöffbe is fordíthat.
    Szerintem egyszerűen csak túlgondolkodom.
    A flop cbeten agyalok még egy kicsit, 2nd párral sokszor checkbackelek, de
    itt túl sok rossz turn lap érkezhet, amibe belenyithat turnön, meg el is találja.

    AJ
    Value c/r és turn bet. Kérdés, hogy megadja e rosszabbal a turn betem (szerintem igen, 43/10-es az ellenfelünk), illetve a turn c/r a flop cbetcall után reppelhet e mást, mint a lejött sort, vagy színt, meglévő setet.
    A top 2pár azért még nem egy set, amivel mindig stackelődnék ilyen szituban.

    TT
    54/7-es ellenfél, nagyon magas agresszióval: flop 50%, turn 43%, river 59%, donkbet is 50%. Szóval most a statisztikák húztak a megadásra. Nem kellett volna? :S
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2011. 09. 07. 13:00
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #428
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    33
    hopp egy kapkodás, ami sokba került, emlékszem, hogy lejárt az időm ezen az asztalon a turnön, ezért a checkback.
    Nem tartottam be az ígéretem, most futott 8 asztal is, mert nem akartam kihagyni sehol a fisheket. Vissza kell venni ebből a tempóból.

    KJ
    Szerintem teljesen okés volt a river bet, most is így játszanám, viszont a flop cbet kérdéses. 17%-ban dobott viszont csak 3betre 34/24/4.5 ellenfelem, ezért elég tág laptartományra tettem, köztük sok face card, amit dobatok, mielőtt lejavulnának.

    JT
    23/19-es ellenfelem, aki eddig 4-ből egyszer dobta el 3betre a lapját.
    Flopon 5-ből eddig egyszer dobta csak el a lapját cbetre. Kxx flopokon ezért gondoltam ellen két barrelre, mert azt el szokták hinni alacsonyabb párokkal, főleg ilyen száraz boardon.
    Viszont miután ezt is megadta feladtam. És valszeg Kx nélkül checkbackelt is volna.

    KQ 21/16/7
    Ezen a boardon sok checkbacket kapok airektől, ezért gondoltam inkább megdonkolni, hogy dobassak, nomeg a bd sor és két over. Riveren elhittem a nutsot, remélem jól tettem.

    QJs nekem úgy rémlik, kajak elnéztem a lapom a nagy kapkodásban, és én hittem, hogy KJ van nálam. Most újra szembesítem magam milyen sokba is kerül a túl sok asztalozás.

    JT
    Ez pedig csak tilt lehet egy 44/29-es fish ellen riveren spewolni. De a turn bet is már lehet rossz volt, kérek segíteni

    TT
    újabb gyöngyszem a tarsolyomból a megaszar játékra. Mégis mi a francért donkoltam meg ezt a boardot? Check/call, ha már megadtam preflop és Kxx jön.

    A6
    jó elképzelés volt a turn check, river bet (ha mögémcheckel, check/fold az eredeti játékterv ezen a boardon)

    99
    58/23-as ellenfelem agresszója nem túl magas flopon (33% 1.3), ezért hibás döntésnk érzem megblöfföltetni ászos boardon, ami ász nélkül neki checkback inkább szerintem. Ezért a cbet/fold-ra szavaznék inkább. Vagy checkfold? Nagyon bizonytalan vagyok ilyen stackméretek ellen 3bet potban, mint látjátok, kéne erre is vmi jó iránymutató elv hozzá.

    AK
    Fölösleges kreatívkodás, turn bettel is ugyanazokat dobatom, mint c/r-el, 10 dolcsi pénz elégetése.

    KQ
    Ilyen drawheavy boardon turn barrell az alap, csak valamiért regular ellenfelem miatt változtatni akartam a játékon, blöfföltetni a drawokat, floatokat. Riveren viszont a megadáshoz kéne több közös history szerintem, többségében nem fog missed drawal blöffölni turn megadás után, enyémnél gyengébb kész lapok, meg chekcbackelnek.

    QJ
    18/13/4-es ellenfelem az UTG emelésem 3beteli kisvakból. Elég deepek vagyunk, hogy lestackelhessem poziból, viszont a flop c/r-t már fölösleges volt megadni, nem blöfföl egy ilyen feszes játékos így, a range tényleg csak overpár lehet.
    A flop bet is kérdéses, jobb lett volna a checkback.

    KJ
    Tökéletes példa reg ellen ezen a boardon a turn checkbackre. Riveren a visszaemelés viszont már kérdéses, inkább rossznak tartom ellene.

    88
    Már a preflop méretezéssel elárulta, hogy overpárra megy a mögötte levő fish miatt. Sima setmine kellett volna. Ha két emberbe belecbetel, közte egy nagy fishel, akkor az csak lap lehet.

    AT
    river fold, jó szar ez is

    AK
    Szétkombinálom már magam az a baj, mert voltak nagyon szép river visszaemelős blöffjeim, amik rendre sikerültek is. Ezért gondoltam ezt a rangem is jobban kiegészíteni value handekkel, hátha megelégeli valaki. Volt is már rá példa, de szerintem ez túl ritka ahhoz ezen a téten. River blockingbet is nagyon idegesítő, amikor tudom, hogy nagyobb nyitást is megadna azzal a lappal, amivel belenyitott riveren. Viszont akkor is kényszerhelyzet ez, muszáj csak megadni.

    AJ
    Flop call még okés lehet, de a többi... áááá




    Szóval végeredményben most csak magamat hibáztathatom. Az, hogy közben coolereket többet kaptam nem jelenti azt, hogy ilyen eredménnyel kell zárulnia a sessionnek. Az ilyen hibák nélkül egész másképp festene a grafikonom.
    Ettől fggetlenül nem telt haszontalanul az idő, már könnyebb elemezni a játékomon és megtalálni a hibákat, van leosztás bőven válogatni.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2011. 09. 07. 13:03
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #429
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Helló,

    Az 5. és 6. hand ugyanarra a linkre mutat. Nagyon tetszik a topic! GL!

  10. #430
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    kicseréltem, köszi!
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •