Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (55) összesen

Téma: Vasika HHk!

  1. #41
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 06.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem fold pre, de szeretném egy kicsit bővebben is kifejteni.

    Nem vagyok profi MTT játékos, de a jövőben mindenképpen ezzel szeretnék foglalkozni. Elég fiatal vagyok, a legújabb generáció tagja. Sajnos egyáltalán nem elemzek annyit, amennyit kéne, eléggé lusta vagyok. Ebből a szemszögből én a következőket tudnám javasolni:

    Az új hullám nagyon-nagyon agresszív(beleértve engem is), nagyon sok lapot játszunk meg. A játékunkban rengeteg hiba van valszeg, sokszor nem az optimális döntést hozzuk meg. Az nagy profit talán annak köszönhető, hogy rengetegszer nézünk flopot SC-kel, pl. 78s, 89s IP. Akár a 4bet/call-t is meglépjük egy feszes ember ellen, aki csak a lapját játssza, és a statokat, és nagyon sokszor sikerül nyerni brutálisan nagy kasszát floppolt flush/sor/két pár/drill-lel AA,KK,QQ,AK,AQ ellen a végjtékban. Lehet hogy baromság amit írok, de írtad, hogy mindenkivel beszéltél ,és senki nem tud semmi okosságot mondani a legjobb játékosok közül. Talán ez segít.

    Sok sikert kívánok!
    hehe ismerős szöveg mintha olvastam volna már talán béla blogjában valamelyik mtt fishtől

  2. #42
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet trollpapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hehe ismerős szöveg mintha olvastam volna már talán béla blogjában valamelyik mtt fishtől
    nekem is onnan volt ismerős

  3. #43
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Vasi! Köszi, így már sokkal érthetőbb a játékod, engem meggyőzött a gondolatmeneted.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #44
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem fold pre, de szeretném egy kicsit bővebben is kifejteni.

    Nem vagyok profi MTT játékos, de a jövőben mindenképpen ezzel szeretnék foglalkozni. Elég fiatal vagyok, a legújabb generáció tagja. Sajnos egyáltalán nem elemzek annyit, amennyit kéne, eléggé lusta vagyok. Ebből a szemszögből én a következőket tudnám javasolni:

    Az új hullám nagyon-nagyon agresszív(beleértve engem is), nagyon sok lapot játszunk meg. A játékunkban rengeteg hiba van valszeg, sokszor nem az optimális döntést hozzuk meg. Az nagy profit talán annak köszönhető, hogy rengetegszer nézünk flopot SC-kel, pl. 78s, 89s IP. Akár a 4bet/call-t is meglépjük egy feszes ember ellen, aki csak a lapját játssza, és a statokat, és nagyon sokszor sikerül nyerni brutálisan nagy kasszát floppolt flush/sor/két pár/drill-lel AA,KK,QQ,AK,AQ ellen a végjtékban. Lehet hogy baromság amit írok, de írtad, hogy mindenkivel beszéltél ,és senki nem tud semmi okosságot mondani a legjobb játékosok közül. Talán ez segít.

    Sok sikert kívánok!

  5. #45
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    riverig hiba lenne máshogy játszani, ott teljes mértékben read függő, mert nagyon vékony value ranget reppel, de az pontosan lehet nála, de egy 1k-s wcoop-ra szatról bejutott ember szerintem nem fogja azt várni vasikától, hogy turn bet után ezen a riveren dobjon, szóval nekem egy árnyalattal jobban tetszik a fold

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet probirs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    riverig hiba lenne máshogy játszani, ott teljes mértékben read függő, mert nagyon vékony value ranget reppel, de az pontosan lehet nála, de egy 1k-s wcoop-ra szatról bejutott ember szerintem nem fogja azt várni vasikától, hogy turn bet után ezen a riveren dobjon, szóval nekem egy árnyalattal jobban tetszik a fold
    tényleg nem azért mert te írtad de én is a riveren foldolnám csak. Amúgy turnig ugyan ezt tenném.

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Szerintem nevezni sem lett volna szabad. 1K-ért svájci frankot kell venni, és nincsenek ilyen gondok.

  8. #48
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Tiszalúc
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    hali Mindenki! Én flop-on 1350ig visszahívnám, és minél hamarabb megpróbálnám bepakoltatni vele az összes pénzét. Ha megadja turn-ön már kicsivel pot felett hívnám, és ugyanígy riveren is. De lehet azért nem vagyok nyerő mert ilyen bátor vagyok. Üdv mindenkinek

  9. #49
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet probirs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    riverig hiba lenne máshogy játszani, ott teljes mértékben read függő, mert nagyon vékony value ranget reppel, de az pontosan lehet nála, de egy 1k-s wcoop-ra szatról bejutott ember szerintem nem fogja azt várni vasikától, hogy turn bet után ezen a riveren dobjon, szóval nekem egy árnyalattal jobban tetszik a fold
    Szerinted a 3bet range nagyjával lőni fogja a second barrelt? Nyilván sanszos, h szatelites csóka, mert nem volt róla handem. River flössön adnád, vagy dobnád?

  10. #50
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tényleg nem azért mert te írtad de én is a riveren foldolnám csak. Amúgy turnig ugyan ezt tenném.
    A teljes gondolatmenet mi? Annak nincs sok értelme, hogy leírjuk mi mit csináltunk volna a gondolatmenet nélkül. Lehet, hogy pl. én írok hülyeségeket néha, de legalább próbálok elemezni, és gondolatmenetet felállítani.

    Gondolkoztam a riveren:
    Hogyha a feszes 3bet ranget nézzük+pár light lapot(KJs,QJs,KQs), akkor a rangéből szerintem ezekkel a lapokkal fogja meghívni a turnt: AJhh, KQhh,QJhh, KJhh, JJ, TT, AA, KK.
    Ezt eddig jól gondolom?

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •