Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 55 (55) összesen

Téma: Vasika HHk!

  1. #51
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A teljes gondolatmenet mi? Annak nincs sok értelme, hogy leírjuk mi mit csináltunk volna a gondolatmenet nélkül.
    3 an leírták előttem a helyes megjátszást mire rátaláltam a topikra. Milyen gondolatmenetet irkáljak ezután? A gondolatmenetem egyébként annyi hogy ha jól látom 33% körül kell a callhoz és nem fog itt ennyit blöffölni.
    Utoljára módosítva: redoubtable által: 2011. 09. 08. 20:41

  2. #52
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 06.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 an leírták előttem a helyes megjátszást mire rátaláltam a topikra. Milyen gondolatmenetet irkáljak ezután? A gondolatmenetem egyébként annyi hogy ha jól látom 33% körül kell a callhoz és nem fog itt ennyit blöffölni.
    olyan gondolatmenetet amit az új hullám tagja is megért hehe

  3. #53
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem fold pre, de szeretném egy kicsit bővebben is kifejteni.

    Nem vagyok profi MTT játékos, de a jövőben mindenképpen ezzel szeretnék foglalkozni. Elég fiatal vagyok, a legújabb generáció tagja. Sajnos egyáltalán nem elemzek annyit, amennyit kéne, eléggé lusta vagyok. Ebből a szemszögből én a következőket tudnám javasolni:

    Az új hullám nagyon-nagyon agresszív(beleértve engem is), nagyon sok lapot játszunk meg. A játékunkban rengeteg hiba van valszeg, sokszor nem az optimális döntést hozzuk meg. Az nagy profit talán annak köszönhető, hogy rengetegszer nézünk flopot SC-kel, pl. 78s, 89s IP. Akár a 4bet/call-t is meglépjük egy feszes ember ellen, aki csak a lapját játssza, és a statokat, és nagyon sokszor sikerül nyerni brutálisan nagy kasszát floppolt flush/sor/két pár/drill-lel AA,KK,QQ,AK,AQ ellen a végjtékban. Lehet hogy baromság amit írok, de írtad, hogy mindenkivel beszéltél ,és senki nem tud semmi okosságot mondani a legjobb játékosok közül. Talán ez segít.

    Sok sikert kívánok!
    Mintha FeketeSt hallanám Meg ne haragudj, de olyan aggró állat vagy
    Utoljára módosítva: Harvey által: 2011. 09. 09. 06:09

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Rendkívül hasznos olvasni ezeket az elemzéseket, remélem még nagyon sok ilyen lesz..

  5. #55
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet Vasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted a 3bet range nagyjával lőni fogja a second barrelt? Nyilván sanszos, h szatelites csóka, mert nem volt róla handem. River flössön adnád, vagy dobnád?
    hát most megnéztem újra ezt a HH-t és kicsit átalakult a véleményem, ez a pre 3,5x 3 bet..flössön tuti eldobom btw, bár sok függ a timingtól, sizingtól is..ez mondjuk itt is érdekelne, riveren milyen volt a timing? amúgy már nem tudom eldönteni, de egyre gyanúsabb ez nekem, ha gyorsan beteli ezt riveren akkor valszeg megadom..nagyon nehéz kérdés ez, klasszikusan az a spot szerintem, ahol nem sok különbség van a call és a fold között IMO.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •