Oldal: 182 / 281 ElsőElső ... 82132172180181182183184192232 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.811 - 1.820 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #1811
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    hali!

    általában mennyi idő, amíg visára megérkezik netelleről a máni? szeptember elseje óta pending státuszban van egy utalásom, ez mit jelent?

  2. #1812
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    srácok a neteller vagy az mb a jobb? melyik fizet ki gyorsabban? valaki tapasztalat?
    MB jobban vált, és van token.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  3. #1813
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    srácok a neteller vagy az mb a jobb? melyik fizet ki gyorsabban? valaki tapasztalat?
    Mb es not even close. Egyre tobbet lehet olvasni 2+2-n hogy Neteller acc fel lett torve. Ennek az eselye Mb-n tokennel kb 0%. En szemely szerint azert szivok, mert a pokeres szamlam es a Netellerem ugyan azonos penznemben van, viszont a bankszamlam amire ugye kiutalok Netellerol az mar mas penznemu, igy nem csak az egyszeri kiutalasnal levonando 10$-t vonjak le(ez Mb nel kb 1.5£ rajott ki) hanem a penznem kulonbseg miatt meg pluszban levonnak 2.5%ot az egesz utalando osszegbol ami nevetsegesen felhaborito. Valamint ennek tetejeben tenyleg szarul valtanak.

  4. #1814
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Hi,

    az lenne a kérdésem, hogy van e valami transferlimit ha unverified vagyok(20%a setupom)? 100 dollárt már tudtam küldeni, csak akkor fizetném ki a maradék pénzem ha biztosan tovább tudom küldeni egy ismerősömnek de azt hallottam, hogy unverified-ként egyszeri 100$ küldésére van lehetőség de erre utaló infót sehol nem írnak a honlapon, azt pedig nem szeretném, ha vissza kéne fizetnem a terembe a pénzt mert akkor megint 48 amíg tudok kifizetni. Ha valaki tud valamit ezügyben írjon pls.

  5. #1815
    Tag Dreedle avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Ezen az oldalon a táblázat felett olvashatod, hogy csak egyszer lehet 100$-t küldeni.

  6. #1816
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Igen, látom köszi.

  7. #1817
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Hogyan igazoljam magam ha nem található az identity@neteller.com e-mail cim?

  8. #1818
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Na harmadjára úgy sikerült elküldeni, hogyan tudok visszahívást kérni?

  9. #1819
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 11.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Van egy virtuális OTP-s mastercard kártyám és erről akartam befizetni a Neteller számlámra. Korábban már sikerült (igaz azóta megváltozott a MC kártyaszáma, mivel lejárt a régi) most viszont elutasították ezzel az üzenettel:

    "Due to the high volume of declined card transactions for online gaming, your attempt to make a deposit in your NETELLER account was declined.

    For several other deposit options, sign in and select the "Deposit" tab in your NETELLER account. You may also try to deposit again using a different amount or card."

    Először azt hittem drága kormányunk beavatkozott és az OTP letiltotta a Netellere való utalást (gondolom ők is tudják, hogy az ilyen számlákat nagyrészt online játékok ki- és befizetésére használják, legalábbis itthon), viszont utána minden gondnélkül közvetlenül tudtam befizetni a PS-re ugyanezzel a kártyával. Most akkor szerintetek mit akar jelenteni ez az elutasítás?
    A póker a türelem és a kitartás játéka. (Szilasi Viki)

  10. #1820
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Levele!

    Banki kiutalás mennyi ideig szokott tartani?
    12.-én kértem ki és azóta pending-en van, de azóta már volt más tranzakcióm is és azt meg már feldolgozták.
    Amúgy elég nagy fuu******, hogy nem lehet $-ba kiutalni a $-os accomról a magyar $-os számlára pénzt. Direkt ezért nyitottam pár hónapja $-at itthon. Így meg, hogy €€ számlára megy levettek 24$ még a fix 10$ -on kívül.

    Nagyon ****a....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •