Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás Stakert keresek nl10-re... Roll ujraepites celjabol...

    Nick : EpicTiltLOL (Redkings) nl50en letoltam jopar handet kb ~12500$t (+- partiz $) utaltam ki 1 ev alatt (transactionben ellenorizheto, ptr mind a lejatszott hand szambol es a winningsbol is kevesebbet mutat.)
    <-- tv-vel ellenorizheto a hm adatbazisom.

    Okok, hogy juttattam magam ebbe a helyzetbe :

    -Tul sokat utaltam ki, azt hittem 30rol ujratudom epiteni a rollom, de megint surgosen ki kellett utalnom, nl10re maradt rollom, de elkapott egy megadownswing 120k hand nagyjabol nullas.
    Ebben a honapban KK, QQ 45+ VPIP-s asztalokon 153 db winnings 0.23 $ (preflop all in 8 db/155... -47$ won at showdown maig nulla volt, ma nyertem egy all int igy mar 12,5% !)
    Tisztaban vagyok vele,hogy nem mervado ket premium lapot nezni, es meg a jatekomon se segit, de azert viszonylag jol tukrozi a lapjarasomat.
    Ami kell biztositom, telefonszam cim stb. Tv-vel ellenorizheto a jatekom Nl4en mert arra van rollom meg a sajat penzembol.... A reszletekben meg megegyezunk szerintem...
    Nagyjabol 60k handet tervezek lejatszani, ez alatt 200$ bonusz jon ki nl10en.

    Irj ha erdekel, minden kerdesre valaszolok.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Szia,

    Konkrétan mekkora tőkére gondoltál, mennyi $ra lenne szükséged és hogy osztódna a profit és meddig?
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  3. #3
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    200$ kell hogy legyen 29 BI-nem, az meg ilyen idokben is eleg kell legyen, de nem tudom hany %+-t szokas visszafizetni ilyenkor. Annyit :P

  4. #4
    Újonc nadir avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 15.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Hány Bi-re gondolsz?

    Ismerős a dolog, én már rájöttem hogy a magas vpip csalóka, illetve nem az, de megvezeti a játékot, mert egy kompetens stat-al rendelekző playa-nak nem biztos hogy bestackelődök AK-val ha lejön az A, persze az board függő, a hugefish pedig többször talál két párt a J4o-jához mint ahánszor lelehet stackelni. Az abc pókeres meg ha KK-d van és post visszaemel, totál ugyanazt a line-t tolja set-el és KK-nál gyengébb overpárral is, tehát újból jó ha nulszaldós ellenük a játék, volt hogy toltam egy egész héten át hétközben a napi win 0.-5 és 4buyin körül variált plusszban, aztán jött a hétvége jöttek a hugefishek, és miután én emelek premium handel jöttek a 63o sorok és J4 kétpárok, majd némi liftezés után minusz 10bi a hétvégi nap.

  5. #5
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Idézet nadir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hány Bi-re gondolsz?

    Ismerős a dolog, én már rájöttem hogy a magas vpip csalóka, illetve nem az, de megvezeti a játékot, mert egy kompetens stat-al rendelekző playa-nak nem biztos hogy bestackelődök AK-val ha lejön az A, persze az board függő, a hugefish pedig többször talál két párt a J4o-jához mint ahánszor lelehet stackelni. Az abc pókeres meg ha KK-d van és post visszaemel, totál ugyanazt a line-t tolja set-el és KK-nál gyengébb overpárral is, tehát újból jó ha nulszaldós ellenük a játék, volt hogy toltam egy egész héten át hétközben a napi win 0.-5 és 4buyin körül variált plusszban, aztán jött a hétvége jöttek a hugefishek, és miután én emelek premium handel jöttek a 63o sorok és J4 kétpárok, majd némi liftezés után minusz 10bi a hétvégi nap.
    A poker az egy ilyen tartály, en csak az okat irtam le, valojaban ott kovettem el a hibat hogy tul sokat utaltam ki.<-- a pokerhez nem csak a jo jatek hanem a jo br management es a jo penzbeosztas is hozzatartozik.. ma mar tudom :P Szoval normal esetben ha mindent ugy csinalsz ahogy kell nincsenek ilyen gondok.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Ha vered az nl30-as nl50es mezőnyt is, miért nem azokra a limitekre keresel stakert? Te is többet tudnál nyerni, staker is jobban járna...Ha meg újra akarod kezdeni nl10-en, ahhoz nem hinném hogy szükséges lenne stakerre. 200$ nem egy akkora összeg amit ne lehetne előteremteni, és a nyereményből se 50%-od maradna meg...

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Idézet JasonCorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    200$ kell hogy legyen 29 BI-nem, az meg ilyen idokben is eleg kell legyen, de nem tudom hany %+-t szokas visszafizetni ilyenkor. Annyit :P
    Tudnék adni 200$-t, már csak azt kellene kitalálni, hogy járunk jól mindketten.

    Nekem mondjuk jó lenne ha a stakelés végén mondjuk 600$-at kapnék vissza. Amint azt megkaptam vége a stakelésnek.
    Ha elbukod a 200$t, akkor annyi volt, nem gond.
    Ez igy jó?

    Viszont arra is kellene valami garancia, hogy nem ülsz be gamblingelni egyből nl200ra, meg, hogy tényleg megkapom majd a pénzt, ha sikerül kamatoztatni a tőkét.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  8. #8
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Idézet WaterMaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnék adni 200$-t, már csak azt kellene kitalálni, hogy járunk jól mindketten.

    Nekem mondjuk jó lenne ha a stakelés végén mondjuk 600$-at kapnék vissza. Amint azt megkaptam vége a stakelésnek.
    Ha elbukod a 200$t, akkor annyi volt, nem gond.
    Ez igy jó?

    Viszont arra is kellene valami garancia, hogy nem ülsz be gamblingelni egyből nl200ra, meg, hogy tényleg megkapom majd a pénzt, ha sikerül kamatoztatni a tőkét.
    Kaptam egy ajanlatot, megbeszelem vele a reszleteket, ha nem elonyos (de ugy nez ki az lesz) akkor irok ide, nl200ra meg nem ultem be meg soha mert nem volt meg a rollom hozza, garanciat mindent osszehozunk, ha szukseges lesz.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Idézet JasonCorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kaptam egy ajanlatot, megbeszelem vele a reszleteket, ha nem elonyos (de ugy nez ki az lesz) akkor irok ide, nl200ra meg nem ultem be meg soha mert nem volt meg a rollom hozza, garanciat mindent osszehozunk, ha szukseges lesz.
    Ok, GL.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •