Oldal: 165 / 282 ElsőElső ... 65115155163164165166167175215265 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.641 - 1.650 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #1641
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Hiába kapcsolom ki a kliensben a hangokat, az a bizonyos figyelmeztető csipogás így is megmarad.
    Nem tudjátok, hogyan lehetne kikapcsolni? Nincs valahol valamilyen hangfájl, amit ki lehetne iktatni?

  2. #1642
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet mrszmotyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hiába kapcsolom ki a kliensben a hangokat, az a bizonyos figyelmeztető csipogás így is megmarad.
    Nem tudjátok, hogyan lehetne kikapcsolni? Nincs valahol valamilyen hangfájl, amit ki lehetne iktatni?
    Hali!
    Vedd ki a pipát a fold figyelmeztetés (Show fold warning ) mellől.

  3. #1643
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Vedd ki a pipát a fold figyelmeztetés (Show fold warning ) mellől.

    Ez sajnos nem segít.
    Arra a csipogásra gondolok, ami siettetni próbál a cselekvésben.

  4. #1644
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet mrszmotyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez sajnos nem segít.
    Arra a csipogásra gondolok, ami siettetni próbál a cselekvésben.
    Hm érdekes,ez elvileg pont ezt a hangot szüntetné meg. Nálam legalább is így működik.

  5. #1645
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet ihaveadream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel szeretünk panaszkodni, ezért itt egy pozitív post is.

    Hi Szabolcs,



    Please be kindly informed that Ongame has now refunded the tournaments you were disconnected in.

    Ongame: Please be informed that I have now refunded this player with 4 x $11 tickets as he was affected by our technical issues during the tournaments, S-2930-243077, S-2930-243000, S-2930-243159 and S-2930-243231.

    These tickets are all valid for 30 days, until 2011-10-12.
    Jó Neked. Nekem közel $100 -ért ragadt bent pénzem két alkalommal. Elsőnél 4 levelet váltottam a suporttal, és volt egy beszélgetésem az online supporttal is. Állították, hogy visszakaptam a pénzem, pedig a tranzakciók között sehol nincs erre jel. Arra is emlékszem, hogy mennyi volt a rollom. 1000 - 1200$ -os rollnál 100$ azért már nyilván feltűnik. A második eset ugye hétvégén volt, akkor egyből szóltam az online supportnak, hogy gáz van, mert 5 asztalom van nyitva (SNG/MTT), és szeretném visszakapni az önhibámon kívül kiesett pénzem. 24 - 48 órát ígértek, de azóta újfent semmi nem történt. Nagyon gáz. Már igazából nem tudom kinek kéne írni. A VIP szintemnek megfelelően magyar supportnak is rendelkezésre kéne állnia. Ehhez képest google fordítóval kommunikálnak. Vicc. Szeretem az Ongamet, a kedvenc hálózatom eddig, de ezek miatt el fogok menni másik oldalra, csak pörögjön ki a bónuszom. Letolok itt havi 1000 SNG -t 5$ - 11$ -on, van, hogy 400 - 500$ raket teremelek egy hónapban, van egy ilyen problémám, és kb. le sem szarnak. Egy reward bónusz aktiválást a supportos srác nem bírta elmondani, leráznak, hogy küldtek mailt, stb... Sok beszélgetésem volt velük, és 1 - 2 emberen kívül senkivel nem voltam elégedett.

    Volt olyan, hogy a rakebacket kétszer utalták a számlámra. Nem tudtam mi történt, nem értettem, hogy került oda a pénz. Akkor is szóltam a supportnak, a srác szószerint ennyit mondott: ő nem tudja mi történt, de ha pénz érkezik annak mindig csak örüljek. De közben állítólag nézte a számlám adatait. Aztán 2 nap múlva minden előzetes vagy utólagos figyelmeztetés nélkül levonták, se mail, se üzenet, se semmi, csak a tranzacikónál feltüntették, hogy levonás technikai okok miatt. Ha én nem szólok, akkor valószínűleg fel sem tűnik nekik, de levonni le tudták utólag.. Visszafizetni, na azt viszont nem.

    Az előző Ongames teremből a HH -kra hónapok óta várok, de ez megint egy másik történet.

    Ezek után mi jót tudnék róluk mondani? Készségesek, válaszolnak, ezzel semmi gond, de eddig konkrétan semmit nem tudtam nekem elintézni, bármiért is kerestem őket.

    Remélem, hogy valami Ongames affiliate manager néha ránéz ezekre a posztokra. Jó lenne, ha legalább az nem szélmalomharc lenne, hogy visszakapjam az ő általuk okozott kárt.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 09. 13. 15:24
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #1646
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm érdekes,ez elvileg pont ezt a hangot szüntetné meg. Nálam legalább is így működik.
    Biztos?
    Azt a csipogást, ami akkor történik, ha a gondolkodási időd valamilyen cselekvésnél fogytán van?

  7. #1647
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Létezik olyan program ongame-re ami a kiválasztott asztalokra autojoinol amint felszabadul egy hely?

  8. #1648
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Létezik olyan program ongame-re ami a kiválasztott asztalokra autojoinol amint felszabadul egy hely?
    Szerencsére még nincs, de állítólag készül.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  9. #1649
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet mrszmotyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez sajnos nem segít.
    Arra a csipogásra gondolok, ami siettetni próbál a cselekvésben.
    rákattintasz a tálcán a jobb alsó sarokban a hangszórócskára amikor meg y kliens, rámész arra, hogy "keverő", és ott kiveheted a bwin hangjait. legalábbis win7-en én így oldottam meg.

  10. #1650
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet mrszmotyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos?
    Azt a csipogást, ami akkor történik, ha a gondolkodási időd valamilyen cselekvésnél fogytán van?
    Ott kell, ahol cursor írta. Vagy kevesebb asztal és gyorsabb cselekvés:d
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •