Oldal: 314 / 709 ElsőElső ... 214264304312313314315316324364414 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.131 - 3.140 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #3131
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    ----
    Utoljára módosítva: DawiC által: 2011. 09. 14. 11:41

  2. #3132
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Kicsit bosszantó hogy nem férek hozzá a pénzemhez...
    Ha valakinek kell mb-re pénz ne habozzon privátot küldeni! Bp-n személyes találkával lezongorázzuk! Olyan 3k$-t eladok!

  3. #3133
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet aoo17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Caran kérdésére értettem. Úgy vettem ki, hogy ő azt kérdezi tud-e kiutalni a Cirrus/Maestro kártyájára, hogy ezzel oldja meg a banki utalással kapcsolatos problémákat. Erre írtam, hogy kártyákból csak VISA-ra lehet kiutalni. (Abból is csak a dombornyomottra, de ebben már nem vagyok annyira sem biztos.)
    Bocs, azt a kérdést csak átfutottam, és rosszul értelmeztem.
    Sőt még hülyeséget is írtam
    Nem kell amúgy dombornyomottnak lennie, nekem a mezei otp junior is jó volt, csak sajna csere után mastercardot kaptam.

  4. #3134
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás ..

    Idézet Brader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit bosszantó hogy nem férek hozzá a pénzemhez...
    Ha valakinek kell mb-re pénz ne habozzon privátot küldeni! Bp-n személyes találkával lezongorázzuk! Olyan 3k$-t eladok!
    Miért nem utalod be a pénzt a PSre és onnan banki transzfer, jó igy vesztett egy kicsit de biztos megérkezik a pénzed...

  5. #3135
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 09. 05.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Nekem a második (sept7) kiutalásomat most visszarakták. Hiánytalanul, fee-vel együtt.
    Az elsőt (aug31) meg elvileg elindították, legalábbis tegnap este ugye megkaptam a 'your withdrawal has been processed' mailt ezzel kapcsolatban. Arra azért figyeltek, hogy ezt akkor már ne rakják vissza

  6. #3136
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Idézet isigigdig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért nem utalod be a pénzt a PSre és onnan banki transzfer, jó igy vesztett egy kicsit de biztos megérkezik a pénzed...
    Szerintem PS nem engedné mivel eddig náluk is pénzmozgatásra kizárólag mb volt használva...
    Továbbra is van eladó $ mb-re! Bp-n kimegyek bárhová!
    VISA-s utalás működik? és ha igen még mindig összevissza dobálja a limitet mint régen vagy akár a teljes limitemnek megfelelő összeget ki tudom utalni?
    Utoljára módosítva: Brader által: 2011. 09. 13. 12:10

  7. #3137
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    az előbb sikeresen bezárattam a moneybookers accountomat. csak így, egy kattintással.

    már régóta gondolkodtam rajta, mert ft alapú és meg akartam volna változtatni a pénznemet, amit ugye nem lehet, így a bezáratás mellett döntöttem. többen is írták korábban ebben a topicban, hogy az account bezáratása a supporttal történő egy-két levélváltás után sikeresen megtörtént. ehhez képest, ahogy nagyban keresgéltem a support címét, egyszercsak ráakadtam egy olyan linkre, hogy az acc. bezárása. katt. és kész is volt. nem tudom, ez az újítás mikori, de mindenesetre sokkal egyszerűbbnek tűnik, mint a levelezgetés a supporttal.

    ezt csak azért írtam le ilyen részletesen, mivel ebben a topicban kb. 5 oldalanta felvetődik ez a kérdés.
    Be the shover not the caller!

  8. #3138
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    A levelezgetést akkor célszerű használni, ha szeretnéd megtartani a régi bankszámlaszámodat, mivel ha új account-ot nyitsz új email cím kell, és ha értesíted őket a szándékodról a számlazárás előtt akkor engedik, hogy megtartsd az eddig használt bankszámlaszámodat.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  9. #3139
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 02.
    Hely
    göd
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás MB pénz

    Meg sem próbáltam leszedni pénzt mivel mindenki azt irja hogy nem lehet szóljon már valaki ha megoldódott a probléma Köszi

  10. #3140
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Jó szívvel ajánlom az MB kártyát

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •