Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Már picit fura volt, hogy nem lepleződött le senki vagy 3-4 napig...
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondj már egy játékost, aki nem az, légyszi...
    hát ne haragudj, de aki még egy fish mellé is csak akkor ül be, ha az közvetlenül a balján van, az valami elképesztően level 0-s ürge lehet.

  3. #13
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát ne haragudj, de aki még egy fish mellé is csak akkor ül be, ha az közvetlenül a balján van, az valami elképesztően level 0-s ürge lehet.
    +1, ebben van valami..

  4. #14
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Azért érdekes ez ez online poker. Bármikor meglehet vádolni valakit csalással, és rögtön felfüggesztik az oktatói állásából, zárolják a számláját, pellengérre állítják.
    Szerintem előbb bizonyítani kellene, és utána ítélkezni. Az előttem hozzászólók közül kiválasztok bárkit, és megvádolom, hogy csalt ellenem, itt a fórumon is lessz 40-50 ember aki azonnal elhiszi, a tálalt "bizonyíték"-aim alapján.

    ...a színe, a tükröződése, az illata is fontos, de a kóstolás adja meg a döntő bizonyítékot, hogy jó a kisfröccs vagy nem!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  5. #15
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondj már egy játékost, aki nem az, légyszi...
    nutsinho,isildur,ivey etcetc

  6. #16
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért érdekes ez ez online poker. Bármikor meglehet vádolni valakit csalással, és rögtön felfüggesztik az oktatói állásából, zárolják a számláját, pellengérre állítják.
    Szerintem előbb bizonyítani kellene, és utána ítélkezni. Az előttem hozzászólók közül kiválasztok bárkit, és megvádolom, hogy csalt ellenem, itt a fórumon is lessz 40-50 ember aki azonnal elhiszi, a tálalt "bizonyíték"-aim alapján.

    ...a színe, a tükröződése, az illata is fontos, de a kóstolás adja meg a döntő bizonyítékot, hogy jó a kisfröccs vagy nem!

    nem zárolták a számláját, "csak" az oktatói állásból függesztették fel, ami érthető. a coachingsite ezzel is elhatárolódik minden gyanútól. nem tesz jót a site hírének, ha az oktatói ilyen helyzetbe kerülnek. valószínű minden cég, sportegyesület így tenne(tesz) hasonló helyzetben.
    másrészt oké, hogy nincs közvetlen bizonyíték és a "hétköznapi világban" enélkül nevetve elsétálhatnak(elsétálnak) gyilkosok, rablók stb. és a pókervilágban sincs ez másképp, hiszen valószínű a csalók sosem fizetik majd vissza az elcsalt összegeket az áldozatoknak. viszont azt is vedd figyelembe, hogy a világ legjobb fix-limit regulárjai, - akiknek nem áll érdekükben, hamisan vádolni valakit - egybehangzóan állítják, hogy csalás történt. ráadásul a közvetett bizonyítékok is eléggé egyértelműen ezt támasztják alá.
    összességében még így is Woods nevet a markába, mivel azon kívül, hogy felfüggesztették az oktatói állásából nem sok mindent tudnak tenni ellene.
    szóval csak azt akarom mondani, hogy nem kell annyira sajnálni a srácot.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #17
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet JustHoldPlz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nutsinho,isildur,ivey etcetc
    OFF: Elég nehéz lenne nosebleedsen bumhuntolni, amikor max 3havonta téved arra valami gazdag fish.

    De aki megteheti, és nem bumhuntol, az hülye (és itt bumhuntként nem csak azt értem, hogy a legnagyobb fishekre vadászik...lehet az BE/slightly nyerő reg is, ha van róla egy rakat note-unk, meg readünk, ismerjük a leakjeit, akkor az is ugyanakkora bumhunt, mint beülni egy random stabil vesztő fish mellé).

    Biztos hatalmas érzés mondjuk a limit top playáját lejátszani, de én inkább maradok a magasabb bb/100-nál, ha tehetem...a dicsőséget meghagyom másoknak:P
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #18
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    NitroHUN: Nem arról volt szó, hogy nem ül be, csak a baljára, de ha ott van egy fish akkor nem mindenki oda ül automatikusan? Csak az nem ül oda, aki épp akkor csak szórakozásból játszik, de ott ha ott legnagyobb a session EV akkor mindenki aki komolyan veszi a játékot oda fog ülni.

    Holdenper: +1
    “I'd rather be lucky than good.”

  9. #19
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem zárolták a számláját, .
    Tudom, hogy nem zárolták, csak általánosságban írtam.

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem sok mindent tudnak tenni ellene.
    szóval csak azt akarom mondani, hogy nem kell annyira sajnálni a srácot.
    Az a szomorú, ha bizonyíthatóan csalt, akkor sem lehet ellene tenni sokat. Értem ezalatt, hogy a rendőrség nem foglalkozik az üggyel.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NitroHUN: Nem arról volt szó, hogy nem ül be, csak a baljára, de ha ott van egy fish akkor nem mindenki oda ül automatikusan? Csak az nem ül oda, aki épp akkor csak szórakozásból játszik, de ott ha ott legnagyobb a session EV akkor mindenki aki komolyan veszi a játékot oda fog ülni.

    Holdenper: +1
    A cikk alapján a "fish" egy újonnan regisztrált játékos, akiről az egyetlen ismert infó, hogy Darren Woods beült mellé kettővel balra... szóval ez alapján valaki fish? Ez jó poén, asszem ezentúl azt fogom játszani, hogy beülök kettővel a limit legnagyobb regjének jobbjára, és várom a bumhuntereket az asztalomhoz.

    Csak egyet elgondolkodtatásnak: szerinted ott a legnagyobb session EV, ahol ül egy ismeretlen játékos, és a limit egyik legjobbja, aki mellesleg karkötős??

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •