Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (57) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2011. 09. 15

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erdekes, en ezt pont forditva csinalom
    akkor lehet rosszul gondolom az egészet, bár nyilván a te limiteden is máshogy működnek ezek a dolgok.

    ahogy én gondolkoztam itt (az én limitemből kiindulva): egy utg,utg+1-es emelőnél nem lesz többször olyan lap ami ellen (még ha fel is felfedjük a lapunk erősségét) akár preflop is bekerülhet a zseton, vagy könnyebben bekerülhet floppon a pf pot növelése után? tehát nem fogunk többször elkergetni 3bettel egy hátsó pozíciós emelőt mint egy korait?

    persze ha nem ismeretlen az ellenfél, akkor ezek variálhatók nálam is

  2. #22
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    nagyon egyszerű flat
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  3. #23
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Az én SNG agyamnak is a call tetszene a legjobban, hisz balasználjuk a range-ünket. De a kisördög nem alszik bennem és látom lelki szemeim előtt annak a lehetőségét, hogy újonnan beülve az asztalhoz, fish képét mutatva magunkról, mennyi lapot benntarthatunk egy kövér pushal és mennyit nyerhetünk vele.
    MrCharger426 likes this.

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 24.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    egyedül breeth ellen 3betelném..

  5. #25
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet prims eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor lehet rosszul gondolom az egészet, bár nyilván a te limiteden is máshogy működnek ezek a dolgok.

    ahogy én gondolkoztam itt (az én limitemből kiindulva): egy utg,utg+1-es emelőnél nem lesz többször olyan lap ami ellen (még ha fel is felfedjük a lapunk erősségét) akár preflop is bekerülhet a zseton, vagy könnyebben bekerülhet floppon a pf pot növelése után? tehát nem fogunk többször elkergetni 3bettel egy hátsó pozíciós emelőt mint egy korait?

    persze ha nem ismeretlen az ellenfél, akkor ezek variálhatók nálam is
    De tobbszor fogunk, viszont sokkal nagyobb a btn 3bet rangeunk egy mp+ emlesre es ezert o is lightabban fog 4betelni v callolni.

  6. #26
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    tudom, hogy fish játék, de az ilyen 20dollár és az alatti tornákon az ilyen monsterekkel rengetegszer pusholok a korai vakszinteken, és rengetegszer kapok call-t ötös pártól, meg AJ-től, de néha még 56s-el is jónak érzik magukat.

    szerintem ilyen alacsony nevezési díú tornákon nagyon szeretnek floppot nézni, sok a gyenge játékos, és egy kis emelésre kevés lapot tudnak elengedni.

    magasabb nevezésű tornán inkább callolnék. az spr így is elég jó lesz ahhoz, hogy könnyen bepakoljuk posztflop.

    (természetesen mindez úgy, hogy az ellenfélről fogalmunk sincs)
    MrCharger426 likes this.

  7. #27
    Team Hero Coach
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet angeldus7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyedül breeth ellen 3betelném..
    rosszul tenned...

  8. #28
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De tobbszor fogunk, viszont sokkal nagyobb a btn 3bet rangeunk egy mp+ emlesre es ezert o is lightabban fog 4betelni v callolni.
    igen de szerintem ez attol is függ, hogy az ellenfél milyen szinten gondolkozik.
    javíts ki ha tévedek, de egy 22$-os tornán korai szakaszban egy áltlag, ismeretlen játékosról én nem feltételezem, hogy a saját lapján kívül túl nagy súllyal figyelembe venne bármi mást is (mindezt a nélkül, hogy túlságosan lenézném az ellenfeleimet... csupán ez a tapasztalatom)... pláne azt nem, hogy a mi button 3bet range-ünk mennyiben szűkül UTG emelő ellen... ha el is gondolkozik azon hogy mi lehet nálunk, szerintem akkor is leggyakrabban csak addig jut, hogy buttonon ülünk, tehát szélesebb a rangeünk.
    Utoljára módosítva: radír által: 2011. 09. 15. 14:53

  9. #29
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Kevesebb, mint 50BB zsetonnal szerintem a 3bet/call sem rossz, inkább nagyobb stackeknél választanám a callt -t, amikor több játéktér van postflop. Alapvetően egyiket sem gondolom hibának.

    Viszont biztos nem pusholnék, az borzasztó. $22 -on ha csak nem téved be valami hatalmas fish, akkor úgyis eldobnak mindent QQ+ AK alatt. Ez $1 -on lehet, hogy működik, de még ott sem csinálnám.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 09. 15. 14:57
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 24.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet breeth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rosszul tenned...
    ..pedig elég lightan 4betelsz, egy callal meg face up , h monsterem van..

    amúgy a kérdés érdkesebb lenne úgy, h ismeretlen játékos ellen ebben a helyzetben mi az a lap amivel 3betelnél?
    Utoljára módosítva: angeldus7 által: 2011. 09. 15. 14:59

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •