Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom pókerról ,nem hiszem,hogy rossz értelemben beszélgetne el vele.Amúgy én is kiváncsi lennék rá.
    A másik oldalon még az SM5M előtt egy hónappal készült vele egy interjú, mint feltörekvő lowstakes mtt pro jelölttel.
    Interjú: Guccyka a címe.

    Utána készült a Guccyka a Sunday Milliomos cikk.

    Volt blogja is.

    Elég sok mindenről van benne szó, érdemes elolvasni, ha érdekel ki is Ő.

    Direkt nem linkelem, ne érje szó a ház elejét.
    A fish aki fejlődni akar

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Persze pókerről meg kiváncsi lennék hogy jutott el idáig!Csak laza kötetlen beszélgetés két pofa sör mellett !Bár nem sok esély van rá hogy ez valaha is
    megvalósuljon !

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    cs5cs5cs5 a nyereményét már át is tolta 10/20 on egy embinek. 77 vs KK. Flopp 7TJ itt kerültek allin. Turn Q river A. Egy hatalmas callingstation amúgy. 3 betre nem nagyon dob pl. 100/200 on 16K ig tartja preflopp TJ val. Meg ilyenek.

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen egy-egy név hányszor szerepel a listákon. Hol tanultak ezek a srácok mtt-zni? Bárcsak nekem is lenne hozzá türelmem.
    Tolj le te is havi 800-1200 db MTT-t, és neked is fent lesz egy idő után a listán a neved 2-3szor.

    Amúgy alapból amiken ők indulnak ott nem 3-5K az indulók száma, és nem is ma kezdték az ipart. Az MTT lényege a kötélidegzet, hatalmas lelkierő és szorgalom.

    Grat a nyerteseknek, szép eredmények!

    (Jó látni, hogy Gucccykának sem csak véletlenül esett be azért az az SM )
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 14.
    Hely
    kenderes
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    crazy3317 guccyka nem is ojan jó mint te aszt gondolod szoktam nézni hogy játszik ő félóra alatt többet mákol mint én 3 hónap alatt A6 elveri a KK úgy hogy egylapos sora lessz meg AQ emel kk visszaemel ő all in jön az ász meg j7 egyszinűvel emel 1010 visszaemel ő all int jelent jön J jön flöss neki meg river J omlik neki a lap közben hibákat követ el d e vannak szerencselovagok meg lesznek is

  6. #16
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet imiking78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    crazy3317 guccyka nem is ojan jó mint te aszt gondolod szoktam nézni hogy játszik ő félóra alatt többet mákol mint én 3 hónap alatt A6 elveri a KK úgy hogy egylapos sora lessz meg AQ emel kk visszaemel ő all in jön az ász meg j7 egyszinűvel emel 1010 visszaemel ő all int jelent jön J jön flöss neki meg river J omlik neki a lap közben hibákat követ el d e vannak szerencselovagok meg lesznek is
    LOL bmeg.
    Köszönjük Emese, leülhetsz egyes.
    A fish aki fejlődni akar

  7. #17
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet imiking78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    crazy3317 guccyka nem is ojan jó mint te aszt gondolod szoktam nézni hogy játszik ő félóra alatt többet mákol mint én 3 hónap alatt A6 elveri a KK úgy hogy egylapos sora lessz meg AQ emel kk visszaemel ő all in jön az ász meg j7 egyszinűvel emel 1010 visszaemel ő all int jelent jön J jön flöss neki meg river J omlik neki a lap közben hibákat követ el d e vannak szerencselovagok meg lesznek is
    Először nem meg kéne tanulni írni is? ojan meg aszt OMG
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Jó jó lehet sokat makkerkodik de ebben az évben szénné keresi magát

  9. #19
    Fanatikus tag boerni21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 26.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Idézet imiking78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    crazy3317 guccyka nem is ojan jó mint te aszt gondolod szoktam nézni hogy játszik ő félóra alatt többet mákol mint én 3 hónap alatt A6 elveri a KK úgy hogy egylapos sora lessz meg AQ emel kk visszaemel ő all in jön az ász meg j7 egyszinűvel emel 1010 visszaemel ő all int jelent jön J jön flöss neki meg river J omlik neki a lap közben hibákat követ el d e vannak szerencselovagok meg lesznek is
    elég sokat ültem guccyval már 1 asztalon, több mint 1Knyi handem van róla => elég sokat láttam/ látom, hogy játszik. Nem ő szokott az lenni akinek, szerencsére van szüksége.
    Amúgy + kicsit tanulhatnál tőle..... Ha te nem tolod rá a kis szerény 30bbd a a 3betelkre sok sz@rral akkor nem igazán leszel nyerő játékos 1 bizonyos tét fölött. (durván 100$+)
    Fogadjunk te +adnád oop aztán jönne a flopin a bubid ott betennétek és vernéd a melled h milyen ****a vagy, te NEM mákoltál mert amikor bekerült a full stacked jobb voltál (ami igaz is, csak elfelejteted ha pre 1/3 esetleg felét caloltad csak be).
    Inkább tanulj játszani és ne irigykedj.

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 14.
    Hely
    kenderes
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    rockett boerni21 látom tipikus magyarosan szerettek támadni nem irigykedek hisz nem 1 mtt behúztam már csak én nem szeretek dicsekedni a pénzel meg eredménnyel nem szoktam megosztani 1 éve nyerő játékos vagyok különben szerencsejáték az egész csak aki nyer könnyen elszál magátol hogy ő mijen jó pokeres az ijeneket útálom én tanulok olvasok szinte minden nap a pokerről és itt egy idézet:Akkor is, ha egy ideje rendszeresen nyersz! Ne ámítsd magad: attól, hogy pl. az elmúlt két hónapban csináltál 8 döntő asztalt versenyeken, vagy nyertél X százezer (millió) Ft-ot cashgame-en, még nem leszel profi! A leggonoszabb, amit kártya tehet emberekkel, ha az első időszakban ömlik, elhiteti velük, hogy jók, aztán amikor alakul a hosszútáv, és elmaradnak az eredmények, állnak pofára esve, és nem tudják mit csinálnak rosszul! (Vedd különös kegynek, ha eleinte rosszul megy a zsuga, legalább fejlődnöd, küzdened kell az első eredményekért. Hidd el, sokkal stabilabb alapjaid lesznek, mint a hamar befutott szerencselovagoknak!)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •