Oldal: 4 / 29 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (281) összesen

Téma: Jokerclick

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Hello
    2.500 eurós „Nem veszíthetsz" freeroll
    Szeptember 18-án és október 2-án 2500 euró összdíjazású freeroll, ahol az utolsó helyezett is részesül a nyereményalapból
    Ezt a versenyt merre találom???

    Amúgy ezt a versenyt sem találtam:Szeptember 16. - 55 eurós freeroll
    Lehet hogy csak én vagyok béna de azért leírhatnátok,hogy hol vannak a versenyek.Esetleg a kezdési időpont is érdekelne.
    Előre is köszönöm.

  2. #32
    Jokerclick support Jokerclick avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Attis81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello
    2.500 eurós „Nem veszíthetsz" freeroll
    Szeptember 18-án és október 2-án 2500 euró összdíjazású freeroll, ahol az utolsó helyezett is részesül a nyereményalapból
    Ezt a versenyt merre találom???

    Amúgy ezt a versenyt sem találtam:Szeptember 16. - 55 eurós freeroll
    Lehet hogy csak én vagyok béna de azért leírhatnátok,hogy hol vannak a versenyek.Esetleg a kezdési időpont is érdekelne.
    Előre is köszönöm.
    Szia!

    Az 55 eurós ki van írva, már megtalálod a lobbiban, a 2500 eurósat pedig holnap írjuk ki. Egyébként 18-án 19.45-kor kezdődik majd, regisztrációra az azt megelőző 30 percben lesz lehetőség.

    Sok sikert hozzá!

    Jokerclick Ügyfélszolgálat

  3. #33
    Jokerclick support Jokerclick avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki találta ki ezt a klános történetet de nem hiszem, hogy sok köze van a pokerhez.
    Aki ilyen klánokba fog belépni, hogy részesüljön a másik klán tag freerollon nyert pénzének a pár%.-ával, az pont nem az a típusú ember aki +NL100 felett fogja tolni +50VPIP.-el, márpedig ahhoz, hogy egy terem el tudjon indulni kell jónéhány ilyen playa.
    Még egy nagyobb tétű játékos is beülhet egy-egy ilyen versenyre, ha akkora nyereményalapja lesz A kiosztott összeg attól függ, hogy mennyien és milyen tétben játszanak, ez egyféle rakebackként is fölfogható. Egyébként a regulároknak is az lehet a céljuk, hogy minél több gyengébb játékost találjanak: nem kötelező klánban lenniük, de ők is jól járnak, ha a klánok miatt sokan jönnek. Jelenleg van néhány olyan játékos, aki már több kifizetést is kért, mert a freerollokból és bónuszokban kiosztott pénzeket összegyűjtötte a játékosoktól.

    Az, hogy a különböző játékosoknak (stílus, tőke stb.) más és más igényei vannak, számunkra is evidens. A klántoborzás csupán egyféle játékmód. Ha pedig valaki fölfedezi, hogy klánvezérként ő maga részesül valamennyi klántagja nyereményéből is, biztosan nem bánja, ha kevesebb klánnal kell megmérkőznie A részvétel pedig nem kötelező sem ebben, sem a freerollokban, sem a promóciókban. De jó ötletnek tűnik.

    Jokerclick Ügyfélszolgálat

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Mennyi idő míg megérkezik az aktiváló link az e-mailre?

  5. #35
    Jokerclick support Jokerclick avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Losika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi idő míg megérkezik az aktiváló link az e-mailre?
    Elvileg néhány pillanat. A Freemail majdnem mindig, a Citromail meg néha megeszi a levelet, nem nagyon tudjuk ezt kikerülni, de írd meg a nicked a supportnak, és megoldjuk.

    Jokerclick Ügyfélszolgálat

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Jokerclick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A tervünk, hogy egy újfajta online pókerélményt nyújtsunk: ennek keretében a közösségépítést előtérbe helyezzük. Amellett, hogy a különböző pókeres csoportok és barátok saját felületünkön való kapcsolattartását, üzenőfali aktivitását üdvözöljük és támogatjuk, hamarosan beindítunk egy világszerte egyedülálló klánrendszert. A dolog lényege, hogy a hetente induló freerollokon háromféle díjalap van: a játékos a helyezésének megfelelően kap a nyereményalapból, de ugyanennyit kap a klán is, amelynek tagja, valamint a klánvezért is jutalmazzuk minden egyes klántagjának sikeréért. A klán által gyűjtött pénzt szétosztjuk a tagok között; függetlenül attól, hogy az adott versenyen indult-e valaki, kaphat pénzt, ha egy (és persze akár több) klántársa pénzbe ért.

    A közösségi élmény, tanulás ezért közvetlen előnyöket jelent majd. A későbbiekben pedig élő rendezvények, versenyek és akár nem póker témájú összejövetelek is létrejöhetnek, ha a közösség akként alakítja a dolgokat.

    A célunk, hogy ne mi mondjuk meg, mit és hogyan kell játszani, hanem a közönség kéréseit építsük be a promóciókba és a szoftverbe is.
    Ebben az ötletben ott rejlik az összejátszás csírája.

  7. #37
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben az ötletben ott rejlik az összejátszás csírája.
    jó észrevétel
    No Time For Nuts

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet Jokerclick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg néhány pillanat. A Freemail majdnem mindig, a Citromail meg néha megeszi a levelet, nem nagyon tudjuk ezt kikerülni, de írd meg a nicked a supportnak, és megoldjuk.

    Jokerclick Ügyfélszolgálat

    Megjött, köszi a gyors választ

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet Jokerclick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A promóció határozatlan időre szól, de az biztos, hogy egy hamar nem akarunk kevesebbet adni – legfeljebb többet fogunk
    Sziasztok!

    VISA kifizetés is be lesz vezetve?

    Illetve, ha most VISA kártyáról befizetek, és leszek oly szerencsés, hogy majd ki is kérhetek valamennyit, akkor azt kérhetem (a most még nem létező) Moneybrookers számlára, és nem okoz gondot, hogy más a be- és más a kifizetési út? Köszi!

  10. #40
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás Signup

    First Name:
    jcblokk_firstname_error
    Last Name:
    jcblokk_lastname_error
    City:
    jcblokk_city_error

    Regisztráláskor ezeket az error-okat kaptam az ékezetes betük miatt. Persze ebből az egyszerű halandó nem fogja kitalálni, hogy most ékezetes betükkel van probléma.

    Csak jelzés képpen írom, javítandó! Ja és persze csak a kötelező blokkokra írt hibát, pedig a többibe is írtam ékezetet.

    Üdv.

Oldal: 4 / 29 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •