Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás NL50 SH, "slowplayelt" KK a bajban

    Chen egy igazi reghal, masszív bukó, mindennel képes játszani. 67/41
    player34 pedig reg: 23/18; AF 3,7; 3bet 8,5%; Cbet 3betpot: 71%

    Tulajdonképpen a hand minden lépése kérdéses...

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    HoldemManager
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG MePlusOne ($64.57)
    UTG+1 player34 ($110)
    CO beckham087 ($65.77)
    BTN GutshotHitter ($50)
    SB chen008 ($33)
    BB Wondah ($104)

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) beckham087 is CO
    MePlusOne raises to $1.50, player34 raises to $4.75, beckham087 calls $4.75, 1 fold, chen008 calls $4.50, 1 fold, MePlusOne calls $3.25

    Flop: ($19.50, 4 players)
    chen008 checks, MePlusOne checks, player34 bets $10.25, beckham087 calls $10.25, chen008 raises to $28, MePlusOne folds, player34 goes all-in $105, $50.77 to beckham087 ($50.77)?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Szerintem mielőtt a flop utáni játékot nézzük, meg kell nézni több érdekes tényezőt is a pre játékot illetően. 1, Eredeti emelőről semmi info nincsen?Az ő emelő range-e sztem a reg 3betelési szokásai miatt fontos. Az ő OOP 3betcall range vajon milyen lapokat takar? Gyanítom h AKval/QQval nem flatelne OOP multiway potban. Csak tippelek, de sztem a megadó range itt minden PP 22-JJ, AQs talán (bár utg vs utg+1 3bet gondolom dobó history nélkül?), suited broadway connectorok (bár ezzel gyakran dominálva lesz, de gondolom ilyen potban úgyse TPre megy).
    A reg 3bet range UTG ellen elég feszes (bár mivel nincs róla infó, ki tudja), JJ/AQ+ gondolom.
    Ezen a flopon air handjeivel nem hiszem hogy cbetel mert annyian vagytok, ergó maradnak a value handek: 2 over+FD meg JJ+.
    Most nézzük a mi eddigi játékunkat. Pre 3betcoldcall, flop flat, hát eddig nem sok erőt mutattunk. Szettel, slowplayelt overpárral sztem itt raisere számítana tőlünk, hiszen multiway pot+drawheavy a flop.
    Ezután van egy raise a fishregtől. Mivel azt nem írtad hogy aggro-e vagy sem, így nemtom ezt mivel játszhatja, mindenesetre nem hiszem h a 3bettor valaha is gondolkodik dobáson 65bb ellen bármiféle valuehanddel, 41es VPIP ellen, úgyh vele sztem nem is érdemes többet foglalkozni. Lehet nála FD, TP, szett, 2 pár, drawk.
    A raiset csak callolni sztem semmi értelme UTG+1nek, hiszen te flatelhettél pl. FDvel, annak meg gondolom nem akar ingyékártyát adni.
    Neked ha jól számolom 32%os EQvel kell rendelkezni hogy +os legyen a call.
    AA/QQ/JJ+2 over FD range-dzsel számolva (sztem más lappal nem játssza ezt a line-t), van 42%od---> call.

    Ha elbasztam a számolást/rangeeket vagy ordenáré nagy hülyeséget írtam akkor kéretik kijavítani/felvilágosítani
    Sztem elég standard leosztás igazából, egyetlen kérdés hogy kéne-e a cold4bet pre, de sztem azzal borzasztó nagy erőt sugárzunk, nekem tetszik a flat.
    Utoljára módosítva: kriispirolls által: 2011. 09. 17. 17:32
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #3
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    és UTG milyen? mert fontos lenne,belőnünk a reg rangét. pre call nem hiszem h kérdéses. Flop call sem, persze felmerül a raise. Az hogy a fish betolja szerintem elég jó forgató könyv, milyen gyorsan callolta a reg őt?
    A játék az nem játék...

  4. #4
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A reg 3bet range UTG ellen elég feszes (bár mivel nincs róla infó, ki tudja), JJ/AQ+ gondolom.
    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    player34 pedig reg: 23/18; AF 3,7; 3bet 8,5%; Cbet 3betpot: 71%


    Bocsi srácok UTG kimaradt: 18/15-ös reg. Semmi extra.

    @kriispolis: az ok hogy 32% kell, de szerintem nincs 42% Equitym, mert azért a hal is bent van a kasszában és valamije van: TP vagy FD, esetleg oesd. De valami van nála az azért tuti szóval neki is van némi részesedése ami az enyémet biztosan csökkenti. Még akkor is ha csak side pot.

    @Tori18: Flopon nem emeltem vissza, mert szerintem a visszaemelést többször fogja jobb lap callolni mint gyengébb, FD-nek meg azért kicsi az esélye, ha médig az van nála akkor úgy is tovább tolja turnön is.
    Timingre már sajnos nem emlékszem biztosan mert vagy 2 hete volt ez a hand... De úgy rémlik, hogy nem gondolkozott sokat...

    Szvsz AA-val easy call lenne, QQval meg könnyű fold, pont a KK a határeset...
    Utoljára módosítva: Beckham087 által: 2011. 09. 17. 18:03

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A 3bet coldcall ranged elég szűk, a reg itt QQ-val szerintem nem fogja betenni. Szerintem dobás.

  6. #6
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 3bet coldcall ranged elég szűk, a reg itt QQ-val szerintem nem fogja betenni. Szerintem dobás.
    Én is így gondolkodtam, végül is dobtam. Regnél 53s !!! volt, ugye sor és FD, a halnál pedig KJo, vittem is volna nem javult egyik sem....

  7. #7
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is így gondolkodtam, végül is dobtam. Regnél 53s !!! volt, ugye sor és FD, a halnál pedig KJo, vittem is volna nem javult egyik sem....
    Akkor a reg valójában egy regfish volt. Ha NL50-en 53s-del emel UTG-ből úgy, hogy van mögötte egy fish ahhoz már önmagában gratulálni lehet neki. A 3bet call meg az abszolút no comment kategória. Az ilyeneket mind fel kell note-olni, és nem szabad abból kiindulni, hogy ha valakinek ilyen 22/18-szerű, vagy hasonló regulár típusú preflop statjai vannak, az biztos jó, vagy akár csak elfogadható szintű játékos is lesz.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    lehet félrenézem, de úgy nézem a reg 53s-el 3betelt preflop.

    sztem ez itt flop-on stackoff, mert amikor mi flop-on calloztunk, a reg sok rosszabb lappal be fogja akarni tenni a stackjét a fish ellen (úgy gondolhatja a board textúrája miatt a fish jelenléte ellenére is az erős handjeinket gyorsabban játszanánk) tehát ellenünk gondolhatja, hogy elől van, a fish ellen meg gyengébb handekkel is stackelődhet mint a mi handünk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •