Oldal: 69 / 76 ElsőElső ... 19596768697071 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 681 - 690 (755) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Chocolate Poker

  1. #681
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Mi a jelenlegi menetrend az elmaradt kiutalások és a rakerace kifizetések dátumára vonatkozólag?

  2. #682
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Én türelmes embernek tartom magam, de kezd elborulni az agyam ezen az egészen. Mennyire normális egy májusi race kifizetést eddig elhúzni hálózatváltásra hivatkozva? Júniusiról még nem mertem álmodni, az szinte mintha tegnap lett volna. És a folyamatos kifizetésre vonatkozó kérdésekre a válasz: dolgozunk rajta. Min? El lett felejtve a jelszó az online bankszámlához? Ha nincs pénz a kifizetésre, később lesz? Mikor? Miért?
    Más termeknél mennyi volt a maximum csúszás hasonló esetekben, ki mit tapasztalt?

  3. #683
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Hát igen, ez már egy kicsit tényleg sok... ráadásul, ha valaki időről időre nem commentelné ide, hogy "mi van már?" semmi infót nem kapnánk...

    Nem tudom valaki a Doylenál emlegetett pár hónapos csuszást, az már itt is megvan, remélem fél év nem lesz...
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  4. #684
    Fanatikus tag gergo221 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 18.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Idézet reelbigfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én türelmes embernek tartom magam, de kezd elborulni az agyam ezen az egészen. Mennyire normális egy májusi race kifizetést eddig elhúzni hálózatváltásra hivatkozva? Júniusiról még nem mertem álmodni, az szinte mintha tegnap lett volna. És a folyamatos kifizetésre vonatkozó kérdésekre a válasz: dolgozunk rajta. Min? El lett felejtve a jelszó az online bankszámlához? Ha nincs pénz a kifizetésre, később lesz? Mikor? Miért?
    Más termeknél mennyi volt a maximum csúszás hasonló esetekben, ki mit tapasztalt?

    Két gombóc fagyit nem tudnak kifizetni február óta.
    szerinted?

  5. #685
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet reelbigfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én türelmes embernek tartom magam, de kezd elborulni az agyam ezen az egészen. Mennyire normális egy májusi race kifizetést eddig elhúzni hálózatváltásra hivatkozva? Júniusiról még nem mertem álmodni, az szinte mintha tegnap lett volna. És a folyamatos kifizetésre vonatkozó kérdésekre a válasz: dolgozunk rajta. Min? El lett felejtve a jelszó az online bankszámlához? Ha nincs pénz a kifizetésre, később lesz? Mikor? Miért?
    Más termeknél mennyi volt a maximum csúszás hasonló esetekben, ki mit tapasztalt?
    Én még azt a pénzt sem kaptam meg ami ott volt, nemhogy rakerace. LOL

  6. #686
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hozzászólások
    43

    Mérges

    Még nekem is csak egy részét fizették annak, ami benn van...
    Remélem azért mihamarabb lesz kifizetés.
    Rake Race-ről csak álmodozom
    De nem túl bíztató az sem, hogy a support már arra sem méltat, hogy visszaírjon...
    Vmit írhatna a Csoki akár ide is!!
    Egyébként hányan vagyunk azok, akik még a "sima" pénzüket sem kapták meg?

  7. #687
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 01. 13.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet Bobesz122 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még nekem is csak egy részét fizették annak, ami benn van...
    Remélem azért mihamarabb lesz kifizetés.
    Rake Race-ről csak álmodozom
    De nem túl bíztató az sem, hogy a support már arra sem méltat, hogy visszaírjon...
    Vmit írhatna a Csoki akár ide is!!
    Egyébként hányan vagyunk azok, akik még a "sima" pénzüket sem kapták meg?
    Hali! Én is ugyanígy állok. A bent lévő pénz egy részét már megkaptam,a maradékra és a race pénzre még én is várok.

  8. #688
    Fanatikus tag gergo221 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 18.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Idézet Bobesz122 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még nekem is csak egy részét fizették annak, ami benn van...
    Remélem azért mihamarabb lesz kifizetés.
    Rake Race-ről csak álmodozom
    De nem túl bíztató az sem, hogy a support már arra sem méltat, hogy visszaírjon...
    Vmit írhatna a Csoki akár ide is!!
    Egyébként hányan vagyunk azok, akik még a "sima" pénzüket sem kapták meg?
    Jaja, jön az autoreply rendesen

  9. #689
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még azt a pénzt sem kaptam meg ami ott volt, nemhogy rakerace. LOL
    Én sem, kezd ez az egész nagyon aggasztó lenni. Már support sem válaszol.

  10. #690
    Tag Chocolate Poker avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 10.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Aki nem kapott választ a levelére, kérjük, hogy írjon a customersupport@chocolatepoker.com címre.

    Az elmaradásaink teljesítése folyamatban van, mint ahogyan már páran írtátok is. Sajnos az előzetesen felbecsült időpontokhoz mért időbeni csúszást alapvetően a terem felé irányuló, szintén a hálózatváltáshoz kapcsolódó kifizetések késedelme okozza, amint ezek az eszközök a rendelkezésünkre állnak, azonnal továbbítani fogjuk felétek!
    Jelenleg is csak a türelmeteket tudjuk kérni, és számítunk a megértésetekre.


    Köszönjük!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •