Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (50) összesen
  1. #21
    A7X
    A7X nem elérhető
    Idegen A7X avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Én ismerem Skatulyaelvet. Igazából amikor kérdezem tőle, hogy mégis mi a pálya a pókerrel (csak beszélünk néha), akkor annyi a válasz, hogy kessben több millióval plusszos... Akkor ezek szerint hazudik

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    A7X azért kérdezd már meg tőle létszíves hogy a PTR rövidítés mond-e neki vmit?? .vagy nem is vágja mi az???

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Senki nem fogja bevallani, hogy vesztő pókeres.

  4. #24
    A7X
    A7X nem elérhető
    Idegen A7X avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Engem nem érdekel, én csak röhögök rajta
    Tudod, olyan egy nagyképű ember akiket utálok...most végre kiderült, hogy nincs miért arcoznia Majd el ne felejtsem beégetni ha beszól valamit

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Persze de az ő esetében ez eléggé nyilvánvaló,nem is az a para hogy vesztő hanem hogyan lehet hogy semmilyen szintéren nem képezte magát hiszen 1éve volt,+nem kicsi BR-a.

    legszebb mielőtt megnyerte , FL4-t küldte vmi 2k handet,aztán NL400 ,még ez sem gond benne van,kicsit megbolondul az ember a gyorsan jött pénztől.

    De 1 év alatt nem jutott el pl. a pókerakadémia oldalára hogy egy kicsit képezze magát ,egész egyszerűen nem tudom elképzelni hogy van ilyen,2011 van, már azért rengeteg pókeres portál van.

  6. #26
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    borismoiseev

    Szerintem ő sokkal nagyobb hal, mint a cikkben említett, mert mosieev 1,3M (igen, több mint egy millió) hand alatt sem tanult meg játszani.
    PLO2-n 1,3M hand alatt bukott kb 1,1K$-t, és -2,26 bb/100-al rendelkezik.
    Hát jahh...van aki sosem tanul (btw ahol van valami normális mintája (ergo nem ilyen 40-100 hand), ott mindenhol elég szépen bukik )

    Itt a link:

    borismoiseev Poker Player Ranking and Stats at PokerStars
    azért már kapott egy kis rb-t így nem olyan súlyos a bukó
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #27
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze de az ő esetében ez eléggé nyilvánvaló,nem is az a para hogy vesztő hanem hogyan lehet hogy semmilyen szintéren nem képezte magát hiszen 1éve volt,+nem kicsi BR-a.

    legszebb mielőtt megnyerte , FL4-t küldte vmi 2k handet,aztán NL400 ,még ez sem gond benne van,kicsit megbolondul az ember a gyorsan jött pénztől.

    De 1 év alatt nem jutott el pl. a pókerakadémia oldalára hogy egy kicsit képezze magát ,egész egyszerűen nem tudom elképzelni hogy van ilyen,2011 van, már azért rengeteg pókeres portál van.
    Örülj neki, kellenek a halak ha mindenki tudna pókerezni miből lenne hasznunk??
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #28
    A7X
    A7X nem elérhető
    Idegen A7X avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Igen, igazad van DE a nagy arc ebben is jelen van. Minek képezze magát amikor azt hiszi, hogy ő a legjobb?
    Játszottam vele már élőben, én tudom, hogy nagyon nem nyomja jól! Tudod hogy megy ez
    A sok pénzről meg annyit, hogy alapból nem egy szegény családból származik tehát a pénz nem tudja motiválni. Max csak a versenyszellem meg a győzelem érzése, de amit látod az se.
    Mindig lesznek ilyen emberek, egy szavunk se lehet elvégre belőlük élünk :P

  9. #29
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze de az ő esetében ez eléggé nyilvánvaló,nem is az a para hogy vesztő hanem hogyan lehet hogy semmilyen szintéren nem képezte magát hiszen 1éve volt,+nem kicsi BR-a.

    legszebb mielőtt megnyerte , FL4-t küldte vmi 2k handet,aztán NL400 ,még ez sem gond benne van,kicsit megbolondul az ember a gyorsan jött pénztől.

    De 1 év alatt nem jutott el pl. a pókerakadémia oldalára hogy egy kicsit képezze magát ,egész egyszerűen nem tudom elképzelni hogy van ilyen,2011 van, már azért rengeteg pókeres portál van.
    másnak adatna ilyen lehetőség.......

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Arról a csávóról beszéltek aki volt annó a Póker Magazinban is?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •