Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (43) összesen
  1. #31
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    durr tök jó fej ^^

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Idézet BurnLikeHell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    durr tök jó fej ^^
    Durr is egy hányás,jótékonykodik,de jó ideig eltitkolta,nem is a saját pénzéből volt ilyen jó fej.
    Vagy egy szent
    Mivel minden szentnek maga felé hajlik a keze.

  3. #33
    PSOP IV. bajnok
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    "csomó tátongó lyuk volt a vezetésben és a hosszútávú tervezésben (ez egyébként szerintem a Starsnál is így van)."

    Mi ez a kijelentés!!!!!!!!! Tud valaki valamit?

    Hitelt kapott Menjen a ***** anyjába ő is. Akinek tartozik a cég írjon neki levelet, hogy felé is visszafizetheti.

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Ez az egesz interju megint egy "hulyenek nezzzuk a birkakat" tipusu.

    Rohely. Azok biztos elhiszik aki azt is elhiszik az RNG rol, hogy nem csal.

    Hiaba no, addig lesz ilyen vilag mig ennyi birka terem a foldon

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 20.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    akkora jatekos,mint a haz,vezetett minden highstackes listat,valahol a tv-ben halottam alapjaban veve is multimilliomos.de a kolcsonpenzre raszorult.csalo,mint a tobbi a fulltiltnel.

  6. #36
    Újonc zsirsertes avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 14.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Durr, egy naív gyerek, aki semmit sem tud a cégvezetésről, és nem kötötték az orrára az infókat.

    Amenyyiben így osztogatták a kölcsönöket, akkor megkérdőjelezhető a high stakes játék. Egymás közt tologatták a zsetonokat, így mindenki áradozhatott, hogy a FullTilten mi megy. Jó kis ingyenreklám volt. Na ez ügyes, ezt jól kitalálták, ha egyáltalán ez egy tudatos lépés volt.

    Ha szétoszt egy millát a játékosok között, az egy szép gesztus lenne. (Szigorú magánvéleményem szerint: nem fogja megtenni. Arra fog hivatkozni, hogy Ő bukta a legtöbbet.)

    Semmifle befektetőkkel nem tárgyaltak. Ez egy kamu. Aki belenézett a FT üzleti könyveibe, az hanyatt homlok elmenekült.

    akadémiás forditasban ugyan nincs benne de durrr elmondta h azert tudott meg sokmindent mert a lehetseges befektetök között volt ismije akik lathattak az ftp könyveleset es h a legtöbb pronak valszeg semmi fogalma nem volt h mi folyik a cegnel

    azt h szet fog-e osztani 1 millat azt ott is megkerdöjelezte vki amire durrr egyböl fogadast ajanlott ra korlatlan összegben h fog..

    a befektetöket rengetek forrasbol megerösitettek, azt h mennyire voltak komolyak nehez eldönteni de valszeg a FT könyveinek atnezese lehetett inkabb riaszto

    a többi amit irtal meg siman lol

  7. #37
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Rohadtul nem értem mi bajotok van durrral. Nem csalt, nem lopott, nem hazudott. Nem kötelessége kiteregetni a szennyest (főleg úgy hogy nem a sajátja), főleg ilyen emberek szennyesét, akiknek ennyi pénzük van azoknak elég nagy a hatalmuk is, hülye lett volna ujjat húzni velük, szerintem teljesen érthető hogy ő is elsősorban saját magát védi. Most komolyan, lett volna köztetek bárki is, aki ilyet mert volna mondani hogy baj van, vegyétek ki a pénzeteket? Amúgy sem tudták volna kifizetni, szóval nem sok értelme lett volna. Az meg hogy kapott kölcsön az ftp-től, az csak az ő meg a terem dolga, volt rá lehetősége, miért ne élt volna vele. Ezért lenne szarházi? Mert kapott kölcsön pénzt egy cégtől, ami ráadásul alkalmazza is? Nem értem ezen miért kell ennyire fennakadni. Ráadásul felajánl 1millió dolcsit a saját pénzéből, ez elég szép gesztus, de egyesek ezt sem tudják értékelni. Tudjátok ti mennyi pénz az? Ja, "neki sok van, fel sem fog tűnni, ez nála aprópénz", aha, jó érv. Ő kereste meg magának, ahogy a lehetőségeit is saját maga teremtette (pl hogy kölcsönt vehetett fel), úgyhogy befejezhetnétek az irigykedést, és tessék szépen utána csinálni, nem itt fröcsögni, hogy mekkora szarházi.

    Lederert meg remélem leültetik, a börtönben amúgy is szeretni szokták az ilyen kőgazdag, irritáló, fontoskodó ****fejeket.

  8. #38
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    Pécs-Urán city
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Ha jól értelmezem,1M-ről beszélt,amit fizetésként felvett a 20 hónap alatt,ameddig a terem alkalmazta és körülbelül majdnem még 1M-ről,amivel tartozott a teremnek.És a második milliót főleg élő cg szereplésekre kapta kölcsön,pl PAD,HSP...stb

    Tehát majdnem 2M körüli összeget tervez visszaszolgáltatni.

    Persze lehet,hogy én olvastam félre az eredeti,angol szövegben.

  9. #39
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper:

    Durrrt továbbra is kiváló játékosnak tartom, ugyanakkor azt gondolom, hogy a jelenlegi rohadtul törékeny és bizalmatlan helyzetben ennél SOKKAL megfontoltabb válaszokat kellett volna adni. Pláne egy olyan fórumon, ahol pillanatok alatt apró darabokra szedik az inkorrekt és hazugságon kapott embereket.
    Én sem arra gondoltam, hogy tiszta asrác...csak szerintem ő a kevésbé szarosok között van szóval azért nem egy Lederer, Bitar, stb
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #40
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet 1blackknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez a gombnyomásra kölcsön at FTP-nél teljesen standard volt.
    Kérdem én,ha mindenki ennyire kib@szott nagy nyerő,akkor minek kellett
    nekik a lové?
    gondolj bele milyen BR kell 500/1000 PLO HU-hoz olyan variancia mellett ahogy ők játszották, és elég könnyen megkapod a választ.

    sztem semmi baj nincs azzal, hogy kaptak kölcsönöket, és beléjük fektetett a terem, az ottani számokhoz mérten ilyen kis összegeket. a probléma az, hogy mindezt nem a terem tőkéjéből, hanem a játékosok pénzéből csinálták... sőt még ez sem lett volna olyan nagy baj, ha nem a szükséges összeg 1/8-ada állt volna rendelkezésre a játékosok pénzét tartalmazó számlán, hanem mondjuk a 60%-a. erről viszont nem azok tehetnek akik a kölcsönöket kapták.

    Az hogy fizetést, és KÖLCSÖNT kaptak még egyáltalán nem jelenti azt, hogy a terem fizette a bukóikat, hogy playmoney-ban játszottak, és hogy össze vissza tologatták a stack-eket... nem is értem miért kéne ezt jelentse.
    (még az is lehet, hogy így volt... de bár mennyire is szeretné a sok éleslátó kitalálni, hogy az egész online poker egy csalás, eddig semmi olyan dolog nem derült ki amiből egyértelműen erre lehetne következtetni.)
    Utoljára módosítva: radír által: 2011. 09. 22. 01:28

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •