Oldal: 136 / 176 ElsőElső ... 3686126134135136137138146 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.351 - 1.360 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1351
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 24.
    Hely
    Las Vegas
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, ha az eredeti emelő Cbetel, akkor miért kellene betenni ezen a flopon ellene?
    ezt ugye most nem komolyan kérded ?
    milyen limiten játszassz te ember ?

    sztem inkább válts át a snapszerra ...

  2. #1352
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép munka!
    köszi

  3. #1353
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ejiiickszitoh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt ugye most nem komolyan kérded ?
    milyen limiten játszassz te ember ?

    sztem inkább válts át a snapszerra ...
    Szerintem halál komolyan kérdezte és a válasz engem is érdekelne, szakmai szempontokat sorakoztatva, személyeskedés nélkül.

  4. #1354
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Idézet pethetiti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem csak így kell nézni,voltak már ilyen ajánlatok...
    És becsúszhat közben nagyobb nyeremény is.
    http://kepfeltoltes.hu/110922/untitl...toltes.hu_.jpg
    Akkor javaslom ,hogy írd bele ,hogy az mtt eredmények is beleszámítanak és akkor talán valamennyit javul a deal konstrukciója, mivel csak 180 fős sng-ről írtál.
    Szerintem sokkal jobban járnál , ha :
    -Vennél pár órát 20-30$/h -ért valakitől ,a ki speckón 180főseket tol ,majd játszanál magadnak. Néhány óra alatt nagyon sokat tudnál fejlődni.
    Szerintem nincs szükség több hónapos coacholásra.
    Akkor már nagyon nagy tudáskülönbségnek kellene ,hogy legyen ahoz ,hogy hónapokig tudjon újat mondani.
    -A másik tanácsom ,hogy próbálj barátkozni olyan emberrel itt a fórumon aki hasonlót játszik mint Te.
    Elemezzetek ,fejleszétek egymást!
    Kérd ki a véleményét és visszafelé is stb...
    Vitatkozzatok handekről.
    A fenti konstrukció életképtelen , mivel jelenleg nem éri meg a Te limitedre.Kis haszon nagyon sok munkával.
    A másik meg ,hogy 5-6$/h-ért kb napszámost kapsz nem profi 180man-es sng-st.
    Sok sikert!
    Szurkolok neked!

  5. #1355
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 24.
    Hely
    Las Vegas
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem halál komolyan kérdezte és a válasz engem is érdekelne, szakmai szempontokat sorakoztatva, személyeskedés nélkül.
    1.egy ilyen draw heavey boardon a preflop emelő minden monsterral ( AA , QQ , ) és AKs AKo , AQs AQo fajta lapokkal 100%ban Cbetel hogy bestackelődjön olyan típusu lapok ellen , amik ezen a boardon drawkat kaptak.

    2.a shove mellett a stackméretek szólnak igazán.
    10BB a pot. 10bb van elötte. ( sok esetben mutatás nélkül tudod duplázni az egész stacked )

    3.ezzel a shove-al nagyon sok olyan lapott tudsz dobatni ami elötted vannak Q10, Q9 ( QJs,QJo,QKs,QKo nem adható a rangeükbe , mivel ezen a boardon azokkal ezt a boardot nem checkelik el , nem adnak ingyen kártyát neked.

    4.ha még monsterba is nézel ( Aset, Kset, Q set vagy bármilyen két pár , ami megadja a shovet) akkor is elég outod van ahhoz hogy behúzd a leosztást amivel 3szorozhatod a preflop elötti stacked.

    5.ez standard move ilyen körülmények között.

    6.de ha ezt nem látjátok át , akkor ne sngzzetek szerintem

  6. #1356
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor javaslom ,hogy írd bele ,hogy az mtt eredmények is beleszámítanak és akkor talán valamennyit javul a deal konstrukciója, mivel csak 180 fős sng-ről írtál.
    Szerintem sokkal jobban járnál , ha :
    -Vennél pár órát 20-30$/h -ért valakitől ,a ki speckón 180főseket tol ,majd játszanál magadnak. Néhány óra alatt nagyon sokat tudnál fejlődni.
    Szerintem nincs szükség több hónapos coacholásra.
    Akkor már nagyon nagy tudáskülönbségnek kellene ,hogy legyen ahoz ,hogy hónapokig tudjon újat mondani.
    -A másik tanácsom ,hogy próbálj barátkozni olyan emberrel itt a fórumon aki hasonlót játszik mint Te.
    Elemezzetek ,fejleszétek egymást!
    Kérd ki a véleményét és visszafelé is stb...
    Vitatkozzatok handekről.
    A fenti konstrukció életképtelen , mivel jelenleg nem éri meg a Te limitedre.Kis haszon nagyon sok munkával.
    A másik meg ,hogy 5-6$/h-ért kb napszámost kapsz nem profi 180man-es sng-st.
    Sok sikert!
    Szurkolok neked!
    Köszi szépen a jó tanácsokat élni fogok vele!

  7. #1357
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 18.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet Ejiiickszitoh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.egy ilyen draw heavey boardon a preflop emelő minden monsterral ( AA , QQ , ) és AKs AKo , AQs AQo fajta lapokkal 100%ban Cbetel hogy bestackelődjön olyan típusu lapok ellen , amik ezen a boardon drawkat kaptak.

    2.a shove mellett a stackméretek szólnak igazán.
    10BB a pot. 10bb van elötte. ( sok esetben mutatás nélkül tudod duplázni az egész stacked )

    3.ezzel a shove-al nagyon sok olyan lapott tudsz dobatni ami elötted vannak Q10, Q9 ( QJs,QJo,QKs,QKo nem adható a rangeükbe , mivel ezen a boardon azokkal ezt a boardot nem checkelik el , nem adnak ingyen kártyát neked.

    4.ha még monsterba is nézel ( Aset, Kset, Q set vagy bármilyen két pár , ami megadja a shovet) akkor is elég outod van ahhoz hogy behúzd a leosztást amivel 3szorozhatod a preflop elötti stacked.

    5.ez standard move ilyen körülmények között.

    6.de ha ezt nem látjátok át , akkor ne sngzzetek szerintem

    Tetszik a gondolatmeneted, köszi a magyarázatot, de kérlek a későbbiekben kerüljük ezt a kiosztó hangnemet. Ennek semmi értelme. Köszi.

    Szóval vissza a handhez:
    Javítsatok ki, de azért ezen a limit pont hogy lassíthatnak szerintem, pláne ilyen floppon.
    Ja, azt az elején nem mondtam, hogy ez egy 3.3$-as turbo SNG
    A parti a következőképpen zajlott:

    $50/$100 No Limit Holdem
    OnGame
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG 0707846 ($1,755)
    UTG+1 ivan1986x2 ($1,390)
    MP1 tipperary10 ($1,680)
    MP2 geebacsi ($1,320)
    MP3 matrix100 x ($1,080)
    CO scudetto19 ($3,005)
    BTN Fortuna_las ($1,405)
    SB marius2410 ($1,915)
    BB Horror777 ($1,450)

    Pre-Flop: ($150, 9 players) geebacsi is MP2
    2 folds, tipperary10 raises to $300, geebacsi calls $300, 3 folds, marius2410 calls $250, 1 fold

    Flop: ($1,000, 3 players)
    marius2410 checks, tipperary10 checks, geebacsi checks

    Turn: ($1,000, 3 players)
    marius2410 checks, tipperary10 goes all-in $1,380, ???????
    Utoljára módosítva: geebacsi által: 2011. 09. 22. 10:41

  8. #1358
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Ejiiickszitoh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt ugye most nem komolyan kérded ?
    milyen limiten játszassz te ember ?

    sztem inkább válts át a snapszerra ...
    Javaslom, hogy vegyél vissza a tempóból, én sem ilyen stílusban kérdeztelek, ember.. csak azért, mert kérdeztem valamit, nem kell hülyének nézni. De, komolyan kérdeztem, ehhez képest komolytalan választ kaptam, gondolkozz el magadon és sürgősen vegyél vissza az arcodból, mert ez itt eddig nem volt divat és szerintem senkinek sem hiányzik. Nem a kedves családtagjaiddal beszélgetsz éppen, ezt azért jobb ha tisztázzuk, még ha édesanyáddal ez megszokott is, én nem tűröm el.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 09. 22. 10:35
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #1359
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ejiiickszitoh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.egy ilyen draw heavey boardon a preflop emelő minden monsterral ( AA , QQ , ) és AKs AKo , AQs AQo fajta lapokkal 100%ban Cbetel hogy bestackelődjön olyan típusu lapok ellen , amik ezen a boardon drawkat kaptak.

    2.a shove mellett a stackméretek szólnak igazán.
    10BB a pot. 10bb van elötte. ( sok esetben mutatás nélkül tudod duplázni az egész stacked )

    3.ezzel a shove-al nagyon sok olyan lapott tudsz dobatni ami elötted vannak Q10, Q9 ( QJs,QJo,QKs,QKo nem adható a rangeükbe , mivel ezen a boardon azokkal ezt a boardot nem checkelik el , nem adnak ingyen kártyát neked.

    4.ha még monsterba is nézel ( Aset, Kset, Q set vagy bármilyen két pár , ami megadja a shovet) akkor is elég outod van ahhoz hogy behúzd a leosztást amivel 3szorozhatod a preflop elötti stacked.

    5.ez standard move ilyen körülmények között.

    6.de ha ezt nem látjátok át , akkor ne sngzzetek szerintem
    Tudnék vitatkozni a gondolatmeneteddel, de mivel még mindig nem sikerült személyeskedés nélkül irogatnod, ezért inkább hagyjuk az egészet a fenébe és ezentúl ignoráljuk egymás hozzászólásait.

    GT: annyiszor fogod még átjavítani ezt a hozzászólást, hogy a végén még ordítva küldöd el őt a fenébe

  10. #1360
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnék vitatkozni a gondolatmeneteddel, de mivel még mindig nem sikerült személyeskedés nélkül irogatnod, ezért inkább hagyjuk az egészet a fenébe és ezentúl ignoráljuk egymás hozzászólásait.

    GT: annyiszor fogod még átjavítani ezt a hozzászólást, hogy a végén még ordítva küldöd el őt a fenébe
    Éppen ez az, hogy ennek ellenére sem akartam túl durva lenni, pedig nem kellett volna hozzá sok, csak itt nem ez a stílus megy. Az ignorálás nekem is tetszik. Részemről innentől off vége, ez mégiscsak egy SNG topic, nem a homokozó. Kár, hogy néhányan annak nézik.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •