Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Ezt már csak akkor hiszem ha látom...
    Sokáig bizakodtam h a tárgyalások alkalmával lesz vmi pozitívum, de mostmár csak akkor fogok bizakodni ha be tudok lépni FTP-re, kikérem a pénzem és meg is érkezik!

  3. #13
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet a cikkből:

    [QUOTE]Mint a Subject: Poker írja, a papírok alapján még számos akadályt kell áthidalni a feleknek a megállapodásig...[QUOTE]

    A kutya itt van elásva.

    Továbbra is veszek FT dollárt, és megemelem az árfolamot, a jó hír hallatán. Már 100$-ért 1,5 centet adok.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol,nem vártam más reakciót töled.Fö az optimizmus....
    fő a realizmus. szerintem nincs az a befektető csoport amelyiknek ez a cég 500M$-t megér. Mert az csak egy dolog hogy kifizetik a játékosok pénzeit. Az üzletet még fel is kell virágoztatni. De ne legyen igazam.....

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 19.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Nyilvan ez barkinek ugy eri meg hogy hosszutavu befekteteskent tekint ra, tehat nyilvan ujra szeretnek inditani Amerikaban is. Maskepp senki nem fog csak ugy x millio dollart kidobni az ablakon.
    Uff!

  6. #16
    Fanatikus tag aprajafalva avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    BP/Hévíz/Debrecen
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Idézet Janesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt már csak akkor hiszem ha látom...
    Sokáig bizakodtam h a tárgyalások alkalmával lesz vmi pozitívum, de mostmár csak akkor fogok bizakodni ha be tudok lépni FTP-re, kikérem a pénzem és meg is érkezik!
    +++1

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fő a realizmus. szerintem nincs az a befektető csoport amelyiknek ez a cég 500M$-t megér. Mert az csak egy dolog hogy kifizetik a játékosok pénzeit. Az üzletet még fel is kell virágoztatni. De ne legyen igazam.....
    Azt hiszem, hogy mi éri meg meg mi nem, azt azért ők sokkal jobban tudják nálad. Olyan is lehet, hogy A-nak nem éri meg B-nek viszont igen. Azt se tudhatjuk, hogy kinek milyen stratégiai tervei vannak. Az is lehet, hogy egybe akarják olvasztani valamivel a full tiltet és így meg már megéri. Csak találgatunk mert senkinek fingja sincs róla. Ezért kijelenteni, hogy nem éri megvenni kissé erős.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem, hogy mi éri meg meg mi nem, azt azért ők sokkal jobban tudják nálad. Olyan is lehet, hogy A-nak nem éri meg B-nek viszont igen. Azt se tudhatjuk, hogy kinek milyen stratégiai tervei vannak. Az is lehet, hogy egybe akarják olvasztani valamivel a full tiltet és így meg már megéri. Csak találgatunk mert senkinek fingja sincs róla. Ezért kijelenteni, hogy nem éri megvenni kissé erős.
    Egyik haverom mobiltelefonokkal foglalkozik. Bement hozzá egy szerencsétlen lúzer gyerek letett a pultra egy ifon 4 et és mondta hogy 130 ba vette és szeretné eladni 110be. Haverom ránézett azt mondta nem kell mert kínai gagyi 20 ezret nem ér. Erre a csávó megkérdezte hogy 10 be megveszi e? Na szerintem ezt a céget egy ilyen kaliberű embernek lehetne eladni ennyiért. Ez a hír is csak egy jó kacsa szerintem. De drukkolok mindenkinek hogy megkapja minél hamarabb a pénzét.

  9. #19
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Janesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt már csak akkor hiszem ha látom...
    Sokáig bizakodtam h a tárgyalások alkalmával lesz vmi pozitívum, de mostmár csak akkor fogok bizakodni ha be tudok lépni FTP-re, kikérem a pénzem és meg is érkezik!
    Úgy néz ki, hogy egyenlőre messze ez a legvalószínűtlenebb, ami a közeljövőben meg fog történni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Nem értem mire ez a nagy pesszimitás, szerintem hetek, ha nem hónapok óta ez az első olyan hír (mármint a francia befektető) amitől újra bizakodhatunk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •