Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás mazsi6000 - NL20 videó

    mazsi6000: Leakvadász videó. A videó azzal a céllal készült, hogy javítsak a játékomon. Minden észrevételt, tanácsot, kritikát várok, válogatás nélkül A videóból kivágtam az üresjáratokat. A videó 47 perces, 88MB, ennek ellenére jó minőségű. Előre is köszönöm a tanácsokat, észrevételeket.

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    1:40 -nél 88 SB-ből, emberünk 18/12, ezért az utg bet range-e mögött vagyunk, inkább call (setmining) vagy fold mintsem 3bet

    12:47: nyugodtan el lehet engedni a 89o-t

    15p: 44-el riveren egy kicsit nagyobbat emelnék (7-9 között, vagy akár egy pici overbet), így nagyon value szaga van, de szerencsére visszatolta

    17p: AJo, turn-ön villain checkel, nyugodtan mehet a bet

    19p: KJs, riveren sosem fog flusht csekkelni, bet

    20p: 44, én turnön feladnám, lehet már a floppon is

    25p: A7s, ellenfél 13% sb 3bet, ez ellen ip szerintem a call se szörnyű, de egy light4bet még jobban tetszik, persze ezek a move-ok lehet, hogy teljesen feleslegesek itt, nem kell erőltetni

    29p: 77, river játék, jól mondod, látszólag nagyon nit, tapasztalataim szerint kb. soha nem leszünk elől mivel nagyon kevés nit szokott 3barrellt is ellőni >> river c/f

    44p: jobb oldali asztal, az sb-t még posztold, bb előtt ülj ki

    GL!
    Utoljára módosítva: smash1n által: 2011. 09. 27. 11:16

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    hello,

    én mielőtt meghozok egy preflop döntést megézem a statokat. pl lopásnál megnézem h a vakok mit játszanak. fold, call, 3bet vs steal. És az alapján emelek. Nem láttam nálad, lehet kimaradt a vidiből a vágások miatt, hasznos lehet.
    pl 88nál mikor 3beteltél utg raiset. kevés handet játszott az opponent, elől is volt, nem biztos h jó a 3bet.

  4. #4
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    1.25 88-al jobb a call, 3bet hiba
    3.40 59o-val nem lopnék - "hát nyitok egyet folytatólag, aztán feladom" - már cbetelni sem kellett volna, elkapja a range jó részét a flop
    6.20 27Tfd 22-vel nagyobbat cbetelnék 1.1-1.2$ körül
    7.20 visszanézel egy handet, és úgy értékeled, hogy adnod kellett volna egy betet utólag. szerintem jobb a dobás.
    7.35 J9-el bet/foldoltam volna turnön fishek ellen, turn körcsekk után riveren vbetelnék
    10.30 szerntem jobb a call AJo-val ip ellene
    11.30 J7o nem a legjobb 3betre, inkább Ax, Kx-t választanék
    13.10 32o-val nem lopnék, nagyon gyenge, oop is vagyunk stb

    Mindenhova képzeld oda, hogy "szerintem" - ha nem írtam volna.
    Tovább még nem néztem meg. GL
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •