Oldal: 674 / 888 ElsőElső ... 174574624664672673674675676684724774 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.731 - 6.740 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6731
    jf
    jf nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tegnap óta nem működik az auto import, és így a HUD sem, mi lehet az oka?

  2. #6732
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    interpokeren játszok (boss/IPN terem) CG-ben van hudom de az SNG-ket és a tornákat nem, látja. tud valaki segíteni?
    előre is köszi!

  3. #6733
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 05.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Hali!

    Nekem az a gondom, hogy a titanpokeren(ipoker), ha beállítom az auto centert, akkor 2+ asztal esetén mindegyiknél a hudok máshova kerülnek. preferred seat is be van állítva (6max-3), a fix my stats pedig nincs bejelölve. esetleg ötlet?

  4. #6734
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Beinspired eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Nekem az a gondom, hogy a titanpokeren(ipoker), ha beállítom az auto centert, akkor 2+ asztal esetén mindegyiknél a hudok máshova kerülnek. preferred seat is be van állítva (6max-3), a fix my stats pedig nincs bejelölve. esetleg ötlet?
    Nem csak addig vannak máshol a statok míg te le nem tolsz 1 handet? Nekem anno így volt. Ha beültem az asztalhoz egyből kirakta a hud-ot de mindig rossz helyre. Viszont mikor lement az első hand helyreállt minden.

  5. #6735
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 05.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem csak addig vannak máshol a statok míg te le nem tolsz 1 handet? Nekem anno így volt. Ha beültem az asztalhoz egyből kirakta a hud-ot de mindig rossz helyre. Viszont mikor lement az első hand helyreállt minden.
    Valóban, köszönöm!

  6. #6736
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    a drága jó szájba....szott boss teremnek köszönhetően nem importál semmit a HM. elkezdtem beállítani minden termet elölről és hála isten csak 1.8mill leosztást duplikált be. valahogy lehet törölni a duplikált handeket?

  7. #6737
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Kicsit fura kérdés de biztos ami biztos , fold Vs steal (lopásra dob, szóval ha én lopok tole akor ö hány százalékban fog dobni) 3Bet Vs steal (lopásra vissza 3Betel, vagyis ha lopok tole akor ö hány százalékban fog 3Betelni vissza én rám ? )

  8. #6738
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit fura kérdés de biztos ami biztos , fold Vs steal (lopásra dob, szóval ha én lopok tole akor ö hány százalékban fog dobni) 3Bet Vs steal (lopásra vissza 3Betel, vagyis ha lopok tole akor ö hány százalékban fog 3Betelni vissza én rám ? )
    aham, pontosan így van

  9. #6739
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 02.
    Hely
    göd
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Az lenne a kérdésem hogy HM és omaha nélkül szerintetek lehet nyerő módon cg mezni Köszi a választ

  10. #6740
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet banderas39 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem hogy HM és omaha nélkül szerintetek lehet nyerő módon cg mezni Köszi a választ
    Alacsonyabb téteken, note-olgatva szerintem biztos lehet. De jobban jársz ha valamelyik teremben kijátszod, ha nem akarod megvenni

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •