Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 75 / 369 ElsőElső ... 2565737475767785125175 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 741 - 750 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #741
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Klassz session, grat.
    Azon gondolkodtam, hogy kb hány % a 3bete és a 4bete annak a játékosnak aki csak AAxx-el játszik így, illetve hogyan lehetne belőni a range-ét annak akinek magasabb a fenti két értéke, tehát milyen 3 és 4bet %-hoz milyen range tartozhat?

  2. #742
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    16 óra? Az emberes...
    Az eredmény is szép lett, grat!

    Az 1 naposra lehet, hogy én is jönnék, ha lehet.

  3. #743
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet banderas39 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hihetetlen milyen laza megadások vannak ezen a téten én ultrafeszesen játszom ehez képest igaz nemrég kezdtem omaházni most pluszba vagyok de ott ahol játszom töbnyire mindenki feszes Amugy gratulálok szépen tolod GL
    amugy a verseny omaha is ilyen jól megy neked????
    Koszi, nem baj az elejen az ember inkabb alakitson ki egy feszes, szolid preflop strategiat aggressziv postflop tudassal.Plo versenyeket jatszottam regebben, foleg microgamingen eleg jol mentek kop-kop, de mar nem mtt-zek, csak amikor ram jon az 5 perc

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nice. most ipokeren tolod?
    2. hand flop c/r elni szoktam ilyen helyzetben mániákus floater ellen.
    ez a c/call turn elég scary movie..
    En mindig is microgamingen toltam a sok hulye skandi ellen

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó beteg vagy elsö igazan nice hand,faceup AAxx-ellen ugyis jon a side card...mennyire lehet ilyenkor ennyit nyugodtan betenni?
    kosziEleg nyugodt voltam, mert semmi draw nem volt kint, turnon felesleges volt potot betelni, nagy makom volt h neki is 2 parja volt...

    Idézet esoember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Klassz session, grat.
    Azon gondolkodtam, hogy kb hány % a 3bete és a 4bete annak a játékosnak aki csak AAxx-el játszik így, illetve hogyan lehetne belőni a range-ét annak akinek magasabb a fenti két értéke, tehát milyen 3 és 4bet %-hoz milyen range tartozhat?
    Aki csak AAxx-szal 3betel/4betel az kb 2-2,5%-nak felel meg.Ez a range beloves nagyon erdekes es izgalmas dolog.En sokat szamolok equity-t vs range propokertools-on, pl beirod h KK** vs pl valakinek BTN-rol 12% 3bet range-e van, akkor 12% es kidobja.A sok jatek nagyon sokat segit(range beloves szempontjabol).Ilyen aprosagokra is szoktam figyelni, h villain pl 3beteli -e az osszes AAxx-szet, ha igen ip vagy oop.Mekkora stacksize-nal.Van olyan, aki pl any AA-t 3betel oop is.Vagy vannak regek, akik sokat flatelnek pl AA-t oop es inkabb rundown type handekkel 3betelnek oop.A csatolt kep meg megmutatja, ha nalunk is van 1 vagy 2 Ace, hogy mennyi az eselye h az ellenfelnel is AA legyen.Tehat ha valaki 8% ban 3betel oop es feltetelezzuk h minden AAxx-szet 3betel oop, es nalunk Axxx, akkor az o aces/non aces 3betting ratio-ja 1:5 es ezt felhasznalva lehet elkezdeni 4betelgetni

    Nah mindegy, ha gondolod egy olyan orat csinalhatunk, ahol range elmeletrol dumalunk.

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    16 óra? Az emberes...
    Az eredmény is szép lett, grat!

    Az 1 naposra lehet, hogy én is jönnék, ha lehet.
    Szuper!Elvagy tunve microgamingrol
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2011. 09. 27. 12:50

  4. #744
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szuper!Elvagy tunve microgamingrol
    Meg akarom csinálni Starson köv. hónap végére a bonuszomat, így most leginkább ott játszok, néha Everesten, így Unibetre nem jut időm.

  5. #745
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 02.
    Hely
    göd
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Helló Dánfiu én minimum beülővel szoktam beülni omaházni egy asztalra esti tv zés közbe kb 3 órát a napi 12-14 óra meló után általába minden este öszejön 40-100 s plusz néha több is szerinted jó igy minimummal beülni???? azt kérdezném még hogy aStarson is tolod az omahát vagy ott nem érdemes köszi a választ

  6. #746
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet banderas39 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló Dánfiu én minimum beülővel szoktam beülni omaházni egy asztalra esti tv zés közbe kb 3 órát a napi 12-14 óra meló után általába minden este öszejön 40-100 s plusz néha több is szerinted jó igy minimummal beülni???? azt kérdezném még hogy aStarson is tolod az omahát vagy ott nem érdemes köszi a választ
    Hali.

    A minimum beulo az 20bb?Nem tudom milyen teten jatszol, de sztem plo100 ig felesleges short stack strategiat alkalmazni, ha nagyon azt akarod eroltetni.En ismerek 20,30 es 40bb-s strategiat.Te egy letisztult séma alapjan tolod, vagy csak ahogy van kedved?

    En mindig amondo voltam, hogy azert ulok le,hogy nyerjek.Ergo, ha valaki 100bb-vel jatszik,tobbet tud nyerni, mintha ss-kent ul be.Nyilvan ezzel nem mondtam ujat, csak h en a helyedben eloszor rendesen megtanulnam a 100bb-s strategiat.

    Jatszottam starson, de nem tetszett, mar regota csak microgamingen jatszom.En mindig amondo voltam, h cg-t erdemesebb kisebb termekben tolni, ahol jobban megbecsulik az embereket.Ha handed van, nyugodtan postolhatod ide

    gl

  7. #747
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 02.
    Hely
    göd
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Köszi a választ most kezdtem olvasni a szekciódat és nagyon tetszik nincs HM em hogyan lehetne handet leszedni amugy nem tanultam semmi stratégiát csak érzésből valamint nagyon micron a starson játszottam ott szereztem tapasztalatokat most everesten 0.25 -0.50 játszok néha 0.50-1 200 dollárból 950 ig toltam föl magam öszesen kb 10 óra játékkal egyasztalon ekkora téten most játszottam először GL ajátékhoz

  8. #748
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    16 óra? Az emberes...
    Az eredmény is szép lett, grat!

    Az 1 naposra lehet, hogy én is jönnék, ha lehet.
    Vad allat ,no comment
    Durvan nyomod,meg kell hagyni.

  9. #749
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet banderas39 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ most kezdtem olvasni a szekciódat és nagyon tetszik nincs HM em hogyan lehetne handet leszedni amugy nem tanultam semmi stratégiát csak érzésből valamint nagyon micron a starson játszottam ott szereztem tapasztalatokat most everesten 0.25 -0.50 játszok néha 0.50-1 200 dollárból 950 ig toltam föl magam öszesen kb 10 óra játékkal egyasztalon ekkora téten most játszottam először GL ajátékhoz
    nézz utána szakirodalmaknak,pl. Jeff Hwang,de akár másfajta pokerrel kapcsolatosoknak is,brm menedzsment,stb...
    rengeteget kell tanulni hogy valakiböl jó plo jatekos váljon

    gl
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  10. #750
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nézz utána szakirodalmaknak,pl. Jeff Hwang,de akár másfajta pokerrel kapcsolatosoknak is,brm menedzsment,stb...
    rengeteget kell tanulni hogy valakiböl jó plo jatekos váljon

    gl
    +1

    Az elejen nagyon sok onszorgalom szukseges, sok sok turelem es kitartas elviselni az orult nagy swingeket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •