Oldal: 19 / 34 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (339) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AK poker klub

  1. #181
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet norb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ezzel van a baj itt, hanem azzal, hogy nem látom a -EV-s játékukból adódó nyereségünket...
    Én látom! Ott van az egy másik olasz kacsánál! Magyarra fordítva, amit te elnyersz a jobb lapoddal és/vagy a jobb játékoddal, azt egy másik kacsa lemákolja tőled! Ez így kerek és igazságos is!

  2. #182
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet VadÁszok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én látom! Ott van az egy másik olasz kacsánál! Magyarra fordítva, amit te elnyersz a jobb lapoddal és/vagy a jobb játékoddal, azt egy másik kacsa lemákolja tőled! Ez így kerek és igazságos is!
    Játszik azért valaki közületek ezen a site-on?
    Milyen téten?
    A bónuszt ki tudta mindenki szedni?
    Fizetnek 1-én és 15-én?
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  3. #183
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet hangabanga1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játszik azért valaki közületek ezen a site-on?
    Milyen téten?
    A bónuszt ki tudta mindenki szedni?
    Fizetnek 1-én és 15-én?
    Miért, szerinted létezik ebben a mai világban olyan, hogy bónusz? Nyugodj meg, ezt ők vissza is szedik tőled! Kicsit el kell gondolkodni, mi az az életben amit ingyen kapsz. Nagyjából semmi! Játszani kell, lesz.rni a bónuszt és ha ügyes vagy nyersz, ha nem, akkor pedig bukni fogsz, a bónuszokkal együtt is. Az a tapasztalatom sokkal nehezebb olyankor játszani (nyerni) mikor az FD ott lebeg feletted, ezt mások vagy igazolják vagy cáfolják.

  4. #184
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet VadÁszok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért, szerinted létezik ebben a mai világban olyan, hogy bónusz? Nyugodj meg, ezt ők vissza is szedik tőled! Kicsit el kell gondolkodni, mi az az életben amit ingyen kapsz. Nagyjából semmi! Játszani kell, lesz.rni a bónuszt és ha ügyes vagy nyersz, ha nem, akkor pedig bukni fogsz, a bónuszokkal együtt is. Az a tapasztalatom sokkal nehezebb olyankor játszani (nyerni) mikor az FD ott lebeg feletted, ezt mások vagy igazolják vagy cáfolják.
    El fogok gondolkodni rajta, ígérem Neked.
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  5. #185
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Nem tudja véletlenül valaki mi a túró az a "Promo Bucks Feed" és mire lehet felhasználni az örömön kívül? Sehol nem találok infot erről.

  6. #186
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet VadÁszok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja véletlenül valaki mi a túró az a "Promo Bucks Feed" és mire lehet felhasználni az örömön kívül? Sehol nem találok infot erről.
    Idézet VadÁszok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játszani kell, lesz.rni a bónuszt és ha ügyes vagy nyersz, ha nem, akkor pedig bukni fogsz, a bónuszokkal együtt is.
    le kell sz@rni ezt a "Promo Bucks Feed"-et is
    Utoljára módosítva: WARETRAPS által: 2011. 09. 28. 09:25
    No Time For Nuts

  7. #187
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Jah, eddig azt tettem kb., de minden fillérre szükségem lenne, kompenzálandó a rengeteg elcsalt leot.

  8. #188
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Megbízható helyről hallottam,hogy bajok vannak a teremmel,a hálózattal. Fel akarják függeszteni a működésüket . Aki tudja szedje ki a zsét,mert könnyen "fulltilltül" járhat.

  9. #189
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Idézet Realmargit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megbízható helyről hallottam,hogy bajok vannak a teremmel,a hálózattal. Fel akarják függeszteni a működésüket . Aki tudja szedje ki a zsét,mert könnyen "fulltilltül" járhat.
    Ezt megerősíthetné egy Admin is,vagy ha más nem akkor azt a megbízható helyet kéne megnevezni hogy hihető legyen,mert nekem speciel még van bent pár száz eurom,leszámítva hogy épp ma kaptam meg egy kifizetést.

  10. #190
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Realmargit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megbízható helyről hallottam,hogy bajok vannak a teremmel,a hálózattal. Fel akarják függeszteni a működésüket . Aki tudja szedje ki a zsét,mert könnyen "fulltilltül" járhat.
    Most a teremmel vagy a hálózattal? :-)

    Na arra a megbízható informátorra én is kiváncsi lennék. Én meg azt hallottam a tulajdonos szájából, hogy egy újabb skint is akarnak indítani. Lehet rossz következtetéseket vont le az informátorod...

    Ettől függetlenül komolyan vesszük a nagyon kétes infót is, és még a mai nap reagálunk rá.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •