Oldal: 184 / 281 ElsőElső ... 84134174182183184185186194234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.831 - 1.840 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #1831
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    256

    Mosoly

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem. Tehát, ha olyan az árfolyam, akkor akár 1 misit is ki lehet venni ?!
    Így van, a jövőben lesz még forint romlás, de azért ilyent durva árfolyamot kívánjunk.

  2. #1832
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Kis segítséget kérnék.
    Most novemberben lejár a neteller kártyám,és kéne egy új. Ilyenkor mi a teendő?kérni kell újat? vagy majd maguktól küldenek egy új kártyát,mint a bankoknál?
    köszi.

  3. #1833
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Boldogtalan Neteller lopás

    Sziasztok!
    Kérném, aki esetleg a lenti esethez hasonlóan járt ossza meg velem tapasztalatát (akár privátban) továbbá segítsetek értelmezni az angol szöveget légyszíves.
    A történet a következő:
    Neteller számlához volt net+ kártyám.
    Egyszer csak kaptam egy e-mailt noevia.com címről neteller dizájnra hajazó fejléccel angolul amelyben netelleres kártyás tranzakciók voltak felsorolva. Ezt Én akkor ilyen becsapós levélnek értékeltem és nem foglalkoztam vele.
    Legközelebb amikor szeretem volna belépni már zárolva volt a számlám.
    Írtam a supportnak, és ekkor kiderült, hogy a kártyámmal valaki pénzt akart küldeni valamilyen cégnek. Mivel 1 nap alatt történt a 10 tranzakció furcsa volt és zárolták a számlát. A neovia-s e-mail mint kiderült arról szólt hogy nyilatkozzak ismerem-e a céget, tényleges tranzakciók voltak-e, illetve ellopták-e a kártyám, hozzá járulok-e hogy rendőrségi vizsgálathoz kiadják az adataim.
    (Számomra érdekes, hogy történhetett ez? A kártyát paypal-on, magyar ATM-ben és 1-2 poker teremben használtam. A pénzkivételkor is a zsebemben egyébként itthon volt, terminálban nem használtam, másolatot a kártyáról a hátoldali számok kitakarásával küldetem)
    Ha esetleg járt így valaki mire számíthatok? Belépni nem tudok azt sem tudom maradt-e még valami a számlámon.

    Ezt a szöveget hogy értelmezzem? Gondolom nem nekem kell Magyarországon feljelentést tenni.
    "Thank you for bringing your concerns to our attention.
    To assist us with our investigation, kindly file a police report with a local law enforcement agency and forward a copy of the report and case identification number to my attention by October 7th, 2011."

  4. #1834
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet szigma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Kérném, aki esetleg a lenti esethez hasonlóan járt ossza meg velem tapasztalatát (akár privátban) továbbá segítsetek értelmezni az angol szöveget légyszíves.
    A történet a következő:
    Neteller számlához volt net+ kártyám.
    Egyszer csak kaptam egy e-mailt noevia.com címről neteller dizájnra hajazó fejléccel angolul amelyben netelleres kártyás tranzakciók voltak felsorolva. Ezt Én akkor ilyen becsapós levélnek értékeltem és nem foglalkoztam vele.
    Legközelebb amikor szeretem volna belépni már zárolva volt a számlám.
    Írtam a supportnak, és ekkor kiderült, hogy a kártyámmal valaki pénzt akart küldeni valamilyen cégnek. Mivel 1 nap alatt történt a 10 tranzakció furcsa volt és zárolták a számlát. A neovia-s e-mail mint kiderült arról szólt hogy nyilatkozzak ismerem-e a céget, tényleges tranzakciók voltak-e, illetve ellopták-e a kártyám, hozzá járulok-e hogy rendőrségi vizsgálathoz kiadják az adataim.
    (Számomra érdekes, hogy történhetett ez? A kártyát paypal-on, magyar ATM-ben és 1-2 poker teremben használtam. A pénzkivételkor is a zsebemben egyébként itthon volt, terminálban nem használtam, másolatot a kártyáról a hátoldali számok kitakarásával küldetem)
    Ha esetleg járt így valaki mire számíthatok? Belépni nem tudok azt sem tudom maradt-e még valami a számlámon.

    Ezt a szöveget hogy értelmezzem? Gondolom nem nekem kell Magyarországon feljelentést tenni.
    "Thank you for bringing your concerns to our attention.
    To assist us with our investigation, kindly file a police report with a local law enforcement agency and forward a copy of the report and case identification number to my attention by October 7th, 2011."
    Hát a local az helyit jelent. Az vicces lenne....

  5. #1835
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Ezért nem érdemes pénzt tartani ilyen siteokon, mert csesznek rá garanciát vállalni. Én nekem amint megjön egy kifizetésem,azonnal veszem le.. Amíg a netellerhez nem lesz token ez így is marad.. Ez a kártyás story azért durva... De én kártyával sehova nem fizetek be , csak pénzt veszek ki ! És mindig ugyan abból az atm-ből , talán így minimálisra lehet csökkenteni a hasonló varázslatokat..
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  6. #1836
    Tag Stavross82 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 09.
    Hely
    Budapest / Balatonboglár
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Hitelesítettem magam és meg is igényeltem a NET+ kártyát
    Megjött a PIN kód, de a kártya még nem

    Normális ez? Létezik, hogy a PIN jön előbb?
    "Boldogok, akik nem várnak semmit, mert ők nem csalódnak!"

  7. #1837
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Stavross82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hitelesítettem magam és meg is igényeltem a NET+ kártyát
    Megjött a PIN kód, de a kártya még nem

    Normális ez? Létezik, hogy a PIN jön előbb?
    Létezik!

  8. #1838
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Stavross82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hitelesítettem magam és meg is igényeltem a NET+ kártyát
    Megjött a PIN kód, de a kártya még nem

    Normális ez? Létezik, hogy a PIN jön előbb?
    Megesik igen, a lényegh h külön jönnek

  9. #1839
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Kis segítséget kérnék.
    Most novemberben lejár a neteller kártyám,és kéne egy új. Ilyenkor mi a teendő?kérni kell újat? vagy majd maguktól küldenek egy új kártyát,mint a bankoknál?
    köszi.

  10. #1840
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet kolatoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis segítséget kérnék.
    Most novemberben lejár a neteller kártyám,és kéne egy új. Ilyenkor mi a teendő?kérni kell újat? vagy majd maguktól küldenek egy új kártyát,mint a bankoknál?
    köszi.
    Kérdezd meg a neteller supportot.


    Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek január 1-től, a szabályozás életbelépésétől kezdve, mennyi esély van rá, hogy hozzáférnek az e-wallet-okhoz? Érdemes január előtt minden pénzt kikérni, mert az eddig szerzett nyereményeket is megadóztathatják?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •