Oldal: 20 / 34 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (339) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AK poker klub

  1. #191
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most a teremmel vagy a hálózattal? :-)

    Na arra a megbízható informátorra én is kiváncsi lennék. Én meg azt hallottam a tulajdonos szájából, hogy egy újabb skint is akarnak indítani. Lehet rossz következtetéseket vont le az informátorod...

    Ettől függetlenül komolyan vesszük a nagyon kétes infót is, és még a mai nap reagálunk rá.
    Húha, ez nem vicc!
    Zoleee, ha megtudsz valamit, légy szíves írjatok!
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  2. #192
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet Realmargit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megbízható helyről hallottam,hogy bajok vannak a teremmel,a hálózattal. Fel akarják függeszteni a működésüket . Aki tudja szedje ki a zsét,mert könnyen "fulltilltül" járhat.
    nem lenne egy sikersztori ...
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  3. #193
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ettől függetlenül komolyan vesszük a nagyon kétes infót is, és még a mai nap reagálunk rá.
    Lesz valami reakció, Zoleee? Bár nem szoktam elhinni minden rémhírt, de így maradt a FullTilt-en is anno a rollom. Szóval akkor cashoutoljak vagy ne?

  4. #194
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz valami reakció, Zoleee? Bár nem szoktam elhinni minden rémhírt, de így maradt a FullTilt-en is anno a rollom. Szóval akkor cashoutoljak vagy ne?
    Úgy fox járni a pénzeddel, mint én a hozzászólásaimmal! Eltűnik!

  5. #195
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Visszatérve Zo-Lee hozzászólására. Nekem is van Temesvárom egy ismerősöm és az megnyugtatott, hogy jó helyen van a "pízünk". Ő ott a kisebbségi vajda. Lehet uaz a személy, mint az, akit Zoleee emlegetett! Okosan forgassák, de több kellene, úgyhogy csak bátran tő'teni emberek!

  6. #196
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz valami reakció, Zoleee? Bár nem szoktam elhinni minden rémhírt, de így maradt a FullTilt-en is anno a rollom. Szóval akkor cashoutoljak vagy ne?
    Kérdésem továbbra is fenntartom.

  7. #197
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Folyamatos kapcsolatban állunk az AK Poker képviselőjével, információink alapján a terem rendben van, valamint játékosoktól sem érkezett bejelentés problémás esetről. Tudomásunk szerint kifizetési probléma nincs a teremnél. Akinek mégis lenne ilyen gondja kérjük jelezze nekünk itt a fórumban vagy privát üzenetben és utánajárunk.

  8. #198
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Folyamatos kapcsolatban állunk az AK Poker képviselőjével, információink alapján a terem rendben van, valamint játékosoktól sem érkezett bejelentés problémás esetről. Tudomásunk szerint kifizetési probléma nincs a teremnél. Akinek mégis lenne ilyen gondja kérjük jelezze nekünk itt a fórumban vagy privát üzenetben és utánajárunk.
    Köszönöm, hiszek nektek ( a biztonság kedvéért azért rollom nagyobb részét mégis kikértem ). Köszi a választ!
    Azt nem tudjátok, hogy mire föl kezdtek el ilyesmit híresztelgetni a teremről?

  9. #199
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudjátok, hogy mire föl kezdtek el ilyesmit híresztelgetni a teremről?
    Egy-két vélemény volt fentebb, indoklás nékül. Tudomásunk szerint ennyi a "híresztelgetés".

  10. #200
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Én 1 hete kértem ki pénzt,hibaüzenetet kaptam miszerint ütközik az MB email címem egy másik userével,felvettem a kapcsolatot az online ügyfélszolgálattal,5 perc alatt lezongorázott valamit a háttérben,2 nap múlva meg is jött a kikért összeg.Nekem ez nem tűnik annyira gyanúsnak,mindenesetre kíváncsi lennék a "hírt" felröppentő illető forrására,mégiscsak pénzről van szó.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •