Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokan azt hiszik h valakit a hsz szam minosit, h milyen regi tag es mennyire megbizhato.Nyilvan kiindulopontnak jo, de latott mar olyat a vilag h valakinek sok hsz-e volt es csalo volt.Szerintem maradjon minden igy ahogy volt, csak atkell gondolni rendesen es alaposan utana jarni, hogy kibe fektet az ember...
    Pontosan. Használjátok a buksit !
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet döbrögi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OMG

    Aki küldött neki pénzt az kapott valami visszajelzést, hogy miért nem játszott vagy visszakapta pénzt? Bízom benne, hogy nem átbaszás volt a dolog, mert ez nem jó hatással lenne a többi becsületes % ot értékesítő játékosra.
    nem kaptam vissza a pénzt. mondjuk csak 5 dollárt küldtem, szóval valahogy túlteszem magam rajta, mindenesetre azért dühít a dolog.

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki egy 10 hozzászólásos, ilyen tapasztalatlan játékosból vesz %-ot, hát az csak magát okolhatja.

    Törvényszerű, hogy idővel ilyenek felfognak bukkani, hisz látják, hogy itt rengeteg % eladás történik, és javarészt el is kellnek....

    Aki ilyenből vesz, az már inkább rouletten gamblerkedjen, ott jobb esélye lesz
    igen, igazad van, figyelmesebb is lehettem volna. viszont volt már több pozitív ellenpélda is (új tag, kevés hsz. alacsony aby, minuszos ROI) itt a közelmúltban, szóval egyáltalán nem tartottam átveréstől.

    viszont az tény, hogy meglehetősen gerinctelen dolog mások jóindulatát ilymódon kihasználni. nem tudom, hogy ilyen esetekben mit ír elő a fórum szabályzata, de amennyiben van rá mód, úgy lehetőleg bannoljátok vagy tegyétek rá a srácot a megbízhatatlan tagok listájára (nem tudom, van-e ilyen) stb., hogy legközelebb a jóhiszemű, esetenként kicsit naív %-vásárlók ne járjanak úgy, mint én.

    neked meg pocakpeti csak annyit, hogy remélem soha nem lesz jobb napod online pókeren, mint a tegnapi volt.
    Be the shover not the caller!

  3. #23
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet PocakPeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Összeállítottam mára egy csomagot amit szeretnék játszani és 50%.ot szeretnék belőle eladni:

    12.00 1.10$ 2K
    12.30 3.30$ 5K
    13.00 1.10$ 2K
    13.00 11$ 10K
    14.00 1.10$ 6Max Turbó 2.5K
    15.00 The Bigger 5.50$ 30K
    17.00 1.10$ 4K
    18.00 3.30$ 9K
    18.15 11$ 5K
    19.00 5.50$ 15K
    19.30 Sunday Storm 11$ 200K
    20.00 The Bigger 11$ 100K
    20.00 3.30$ 5K
    21.30 11$ 20K
    22.15 2.20$ 8K
    22.30 8.80 12K
    23.00 2.75$ 7.5K
    23.30 4.40$ 5K
    00.00 1.10$ 3K

    Összesen: 99.55$, kerekítve: 100$.

    5%: 2.5$
    10%: 5$

    Pénzeket PokerStarson-en tudok fogadni: PocakPeti nicken.

    Előre is köszönöm!
    ő IS FELKERÜLHETNE A GYANUS- FELJELENTETT NICK EK LISTÁRA!

  4. #24
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    most avval az 50$ -al igazán gazdag emberré vált.....SZÉGYELHETI magát mindaz, aki ilyen dologra vetemedik......

  5. #25
    Újonc nadir avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 15.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás hát azért...

    Nem ismerem a jogi hátteret. De ha józan felfogással nézzük azért ez nem egészen így működik, hogy "használjátok a buksitokat". Most persze mindenki eltudja intézni az 5 dolcsis buktát egy b+ .-el, na de mi van azokkal az esetekkel, ha tegyük fel, valaki vesz 5%-ot bárkitől, a bárki játszik és egy nagy versenyen akkorát nyer amire nem számított, ami már szépen viríthat az online hét összefoglalóban is, és bekövetkezik az hogy beesik neki mondjuk egy 8K-s score és azt mondja hogy hát erre azért nem számított, itt nem néhány dollárt kellene már csak visszaadni a befektetőnek és hát gondol egyet és inkább megtartja. Én mindez idáig abban voltam, hogy a fórum mint írott közzétett, regisztrált, hiteles nickek mögött zajló dolog, felér egy együttműködési megállapodással.
    De úgy látszik tévedtem.

    Nem azt várnám a PA-tól hogy minden ügyben csendőr-pandúrozzon, de a méltányosság az diktálná az ügyek esetleges elharapózása esetén hogy a károsult javára a fórum felületbiztosításán túl közreműködés legyen.

    Lehet nevetni hogy "hol élsz Te" stb stb, ettől függetlenül így kellene működnie. Inkább legyenek elkapva házon belül az ilyen taknyok, mint hogy bármilyen szerv kitalálja magának, hogy na eddig hagytuk hogy menjen ez, most akkor ezt az ügyet eljárás alá vonjuk és akkor alaposan megvizsgáljuk az eddig lezajlottakat is. Ez meg kinek kell?

    Sógor koma alapon úgyis megoldódna ha valami PA-hoz nagyon közeli emberkét érne káreset, pedig ezek a kis nüanszok hogy egyszerű hobbi pókeresből lett károsultak is segítőre találnak azoknak a felületeknek a fenntartóiban ahol a káreset látre jött, szóval az ilyen segédkéz nyújtások irgalmatlan hozzáadott értékkel bírnak egy portál megítélésben.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •