Oldal: 22 / 29 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (281) összesen

Téma: Jokerclick

  1. #211
    Jokerclick support Jokerclick avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet donadriano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Letöltöttem most a szoftvert a "nem veszíthetsz freeroll" miatt, de én sem látom, hogy lenne. Azóta töröltem is.
    Visszaolvasva kicsit már világossá válik hogy kamus a cég... Azért a pokerakadémia leinformálhatná a céget mielőtt itt promótálják.
    Szia!

    Amint azt minden játékosunknak és affiliate-partnerünknek jeleztük, a „Mindenki nyer!” freerollokat határozatlan ideig szüneteltetjük. Éppen ezen a fórumon fogalmaztak meg komoly kritikát a játékosok, amiért csak korlátozott számban engedtünk be játékosokat, ezért ameddig nem tudjuk biztosítani a nagyobb nevezőszámot, addig más promóciókat hirdetünk.

    Érdekes egyébként a folyamatos támadás: eddig az volt az ok, hogy csak korlátozott számú játékos indulhatott (épp itt írták, hogy ez is biztos csalás, holott csak jó ötletnek tűnt, hogy még az utolsó személy is több eurót kapjon).

    A PókerAkadémia természetesen leinformálta a cégünket, hiszen mi sem hirdetünk olyan helyen, amit nem ismerünk, ők sem fogadnak be megbízhatatlan oldalról híreket és reklámot. Nem lehet megfelelni azoknak is, akik gyakorlatilag követelik az ingyen pénzt, meg azoknak, akik követelik a korlátlan nevezést, meg azt, hogy minden aszerint működjék, ahogyan ők szeretnék. Mindig aszerint döntünk egy adott promóció lebonyolításáról, hogy az a lehető legbiztonságosabb legyen és a legjobb játékélményt nyújtsa.

    Épp a visszajelzések miatt úgy tűnt, ez a verseny nem felelt meg ezeknek az elvárásoknak, így jelen formájában töröltük. Erről minden partnerünk értesítést kapott jóval korábban.

    Legyen szép estétek;

    Jokerclick Ügyfélszolgálat

  2. #212
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás Októberi 10k GTD

    Kedves Jokerclick!

    Az októberi 10k GTD versennyel kapcsolatban érdeklődnék, hogy pontosan mikor lesz ill. mennyi lesz a buy-in és milyen szatelitek lesznek rá. A honlapon nem találtam infot ezekkel kapcsolatban.
    Előre is köszönöm.

    Üdv,
    torrentke

  3. #213
    Jokerclick support Jokerclick avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet torrentke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Jokerclick!

    Az októberi 10k GTD versennyel kapcsolatban érdeklődnék, hogy pontosan mikor lesz ill. mennyi lesz a buy-in és milyen szatelitek lesznek rá. A honlapon nem találtam infot ezekkel kapcsolatban.
    Előre is köszönöm.

    Üdv,
    torrentke
    Szia!

    Október 30-án tartjuk majd a 10 000 eurós garantált versenyt, melyre a nevezési díj 20+2 euró lesz. Szatelitek között lesz freeroll is, valamint 1+0,1-től 3+0,3-ig többféle: kevés és több nevezős is.

    A részletekről hamarosan játékosaink és partnereink is kapnak tájékoztatást.

    Jokerclick Ügyfélszolgálat
    Utoljára módosítva: Jokerclick által: 2011. 10. 02. 20:20

  4. #214
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 05. 06.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Tisztelt JokerClick!

    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a szeptemberi promóciók között volt említve egy Október 23-ai 10+1€-s buyin-ű amit szintén 10.000€ GTD-nek hirdettek. Az érdekelne, hogy ez lesz-e vagy nem?

  5. #215
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet bencze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt JokerClick!

    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a szeptemberi promóciók között volt említve egy Október 23-ai 10+1€-s buyin-ű amit szintén 10.000€ GTD-nek hirdettek. Az érdekelne, hogy ez lesz-e vagy nem?
    felette van a hsz, az meg magától értetődő hogy 10 helyett 20 euro BI-es lett

  6. #216
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Egyik roll nélkül maradt barátom kérdezi, hogy ennek a 10€ no deposit bonusnak milyenek a feltételei, illetve kell-e hozzá valamilyen kuponkód

    A választ előre is köszönjük!

  7. #217
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Üdv!
    A 250grt euros tour 22:00 miért szünt meg?

  8. #218
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Szerintem ez már lassan az Akadémiára nézve is kínos, hogy egy ilyen site logoja van kint az oldalon...

  9. #219
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet csoxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez már lassan az Akadémiára nézve is kínos, hogy egy ilyen site logoja van kint az oldalon...
    Egyetértek.

  10. #220
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás First Depo promo

    Tisztelt JokerClick!

    A 100 ill. 250 eur fölötti first depos instant cash+ticket promóció érvényes még vagy felváltotta az új promóció?

    "100 euró fölötti deposit esetén 10 euró instant cash + 5,5 eurós versenybelépő 250 euró fölötti deposit esetén 25 euró instant cash + 5,5 eurós versenybelépő + 11 eurós versenybelépő "

    Köszönöm!

    torrentke

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •