Oldal: 185 / 281 ElsőElső ... 85135175183184185186187195235 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.841 - 1.850 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #1841
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet szigma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Kérném, aki esetleg a lenti esethez hasonlóan járt ossza meg velem tapasztalatát (akár privátban) továbbá segítsetek értelmezni az angol szöveget légyszíves.
    A történet a következő:
    Neteller számlához volt net+ kártyám.
    Egyszer csak kaptam egy e-mailt noevia.com címről neteller dizájnra hajazó fejléccel angolul amelyben netelleres kártyás tranzakciók voltak felsorolva. Ezt Én akkor ilyen becsapós levélnek értékeltem és nem foglalkoztam vele.
    Legközelebb amikor szeretem volna belépni már zárolva volt a számlám.
    Írtam a supportnak, és ekkor kiderült, hogy a kártyámmal valaki pénzt akart küldeni valamilyen cégnek. Mivel 1 nap alatt történt a 10 tranzakció furcsa volt és zárolták a számlát. A neovia-s e-mail mint kiderült arról szólt hogy nyilatkozzak ismerem-e a céget, tényleges tranzakciók voltak-e, illetve ellopták-e a kártyám, hozzá járulok-e hogy rendőrségi vizsgálathoz kiadják az adataim.
    (Számomra érdekes, hogy történhetett ez? A kártyát paypal-on, magyar ATM-ben és 1-2 poker teremben használtam. A pénzkivételkor is a zsebemben egyébként itthon volt, terminálban nem használtam, másolatot a kártyáról a hátoldali számok kitakarásával küldetem)
    Ha esetleg járt így valaki mire számíthatok? Belépni nem tudok azt sem tudom maradt-e még valami a számlámon.

    Ezt a szöveget hogy értelmezzem? Gondolom nem nekem kell Magyarországon feljelentést tenni.
    "Thank you for bringing your concerns to our attention.
    To assist us with our investigation, kindly file a police report with a local law enforcement agency and forward a copy of the report and case identification number to my attention by October 7th, 2011."
    Up !

  2. #1842
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    hali!

    azt meg tudom nézni valahol,hogyha a net3 kártyámmal fizetek, akkor éppen milyen árfolyamon fogja nekem váltani a rendszer a pénzemet? köszi!

  3. #1843
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    A pontos USD/HUF árfolyamot csak akkor látod, amikor már "pending"-ből "accepted"-re átváltott a státusza.

    Legtöbbször már változik az árfolyam addigra, tehát előfordul, hogy pl. 61,25 USD az összeg amíg "pending", de amikor "accepted" lesz akkor már 62,32 USD-t vonnak le az egyenlegedből.

  4. #1844
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    sziasztok
    netelleren regeltem .Próba befizetést végeztem helyi bank fiókban készpénz befizetéssel 09. 28- án.
    viszont ellenőriztetve csak 10.14 én lett/ papirok telefon/
    a pénz azóta sem jött meg
    a bank azt mondta ;a lé a neteller számláján van
    szerintetek tartsak egy búcsú bulit a pénz emlékére és próbáljak ismét befizetni vagy esetleg tudok tenni vmit
    az esetleges válaszokat előre is kösz
    GL mindenkinek!

  5. #1845
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    A banki utalásos befizetést emlékeim szerint először a Neteller webes felületén kell elkezdeni.
    Utána az ott kapott pontos Ft,- összeget kell pár napon belül befizetni a magyar bankba (Asszem Erste, vagy K&H), addig is látnod kell a historyban "pending"-ként.
    Elveszni, biztosan nem veszett el a pénz, gondolom a befizetési bizonylatod megvan, azon rajta van, hogy milyen számlaszámra, mennyit fizettél be, aztán kérdezd meg a Neteller supportját, meg utána a bankot!

  6. #1846
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 16.
    Hely
    sarospatak
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    hali! itt is megpróbazom...szóval..... egy kis segítségre lenne szükségem...cash-t szeretnék ki utalni a PS-ról ,de a VISA-ra nem tok. Melyik lehetőség közül válasszak (netelller ,moneyb...,stb)
    és milyen deviza nemet válasszak? Van forint ,eurós, dolláros,számlám MO.-on.
    előre is köszönöm válaszotokat!!!

  7. #1847
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    sziasztok
    megtudnátok nekem mondani ,hogy hol lehet megkeresni az egyes termek merchant transfer kodját
    segitséget előre is köszi

  8. #1848
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 08.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Szeretnék nyitni Neteller-es számlát.
    1. Ha megnyitottam a számlát akkor azt feltudom tölteni Moneybookers-es számláról?
    2. A Netelleres e-mail cím ugyanaz legyen mint a Moneybooker-es e-mail címem vagy inkább csináljak újat?

    Válaszokat előre is köszönöm!

  9. #1849
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet T100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék nyitni Neteller-es számlát.
    1. Ha megnyitottam a számlát akkor azt feltudom tölteni Moneybookers-es számláról?
    2. A Netelleres e-mail cím ugyanaz legyen mint a Moneybooker-es e-mail címem vagy inkább csináljak újat?

    Válaszokat előre is köszönöm!
    Szia
    Ha jól tudom nem lehet Neteller és MB között utalni.

  10. #1850
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Mérges

    F### beleverem a hülye security policijukba..
    Valaki segítsen pls.
    ***** mobilnetről szoktam néha bejelentkezni és mindig kér valami hülyeséged, hetente kellenek új kérdések-válaszok, kód csere, security szám csere, etc..
    És múltkor már a tököm tele lett és adtam xy választ és a 3 kérdés-válasz után oda raktam, hogy 1-2-3.. és nem tudok melyik kérdésre melyik a válasz.. És ma kiblockolt ez a fos, azt irja vegyem fel a kapcsolatot a customer servicel..
    Valaki help, hogy tudom leghamarabb megcsinálni az accountom??
    :@@@@
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •