Oldal: 21 / 34 ElsőElső ... 11192021222331 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (339) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AK poker klub

  1. #201
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet gab1ka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 1 hete kértem ki pénzt,hibaüzenetet kaptam miszerint ütközik az MB email címem egy másik userével,felvettem a kapcsolatot az online ügyfélszolgálattal,5 perc alatt lezongorázott valamit a háttérben,2 nap múlva meg is jött a kikért összeg.Nekem ez nem tűnik annyira gyanúsnak,mindenesetre kíváncsi lennék a "hírt" felröppentő illető forrására,mégiscsak pénzről van szó.
    Mivel pénzről volt szó, én is kikértem és meg is kaptam. Persze Reálmargit azóta sem nyilatkozott a megbízható információ hátteréről
    Így szokott ez lenni ...
    Az idő majd eldönti, hogy a 2,5%-ot megérte-e a vaklárma
    Utoljára módosítva: hangabanga1 által: 2011. 10. 03. 10:36
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  2. #202
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Lenne 1 kérésem az MTT-kkel kapcsolatban. A délelőtti versenyek közül sok elmarad a kevés jelentkező miatt. 20 a minimális létszám. Ezt a számot akkor határozták meg, amikor még nem volt késői nevezés. A késői nevezéssel bőven meg lenne már. Szerintem levihetnék nyugodtan 10-re ezt a számot, akkor kevés torna maradna el és a 20 induló is garantáltan meg lenne. Ha valakinek van kapcsolata a hálózattal (gondolom igen), javasolja már ezt nekik! Én is küldtem a supportnak egy mélt ezzel kapcsolatban, de mivel még egyetlen levelemre sem válaszoltak, nem tudom, figyelembe veszik-e a kérést. Köszi!

  3. #203
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Mind1, semmi Moderátor törölheti.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2011. 10. 27. 06:18

  4. #204
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mind1, semmi Moderátor törölheti.
    Gyors volt
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  5. #205
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, hiszek nektek ( a biztonság kedvéért azért rollom nagyobb részét mégis kikértem ). Köszi a választ!
    Azt nem tudjátok, hogy mire föl kezdtek el ilyesmit híresztelgetni a teremről?
    Magyarul nem hittél nekik Én büntetném azokat a usereket, akik rémhíreket terjesztenek. Ez kb olyan, mint ha én elkezdeném azt terjeszteni, hogy bizonyos szériájú Mercedesek felrobbannak első beindításkor. Azt hiszem olyan pert kapnék a nyakamba indokolatlan pánikkeltés miatt..

  6. #206
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 01.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    cashout előtt milyen dokumentumokat kell elküldeni?

  7. #207
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet The grinder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cashout előtt milyen dokumentumokat kell elküldeni?
    Tőlem eddig - szerencsére - nem kértek semmit.

  8. #208
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet ihaveadream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarul nem hittél nekik Én büntetném azokat a usereket, akik rémhíreket terjesztenek. Ez kb olyan, mint ha én elkezdeném azt terjeszteni, hogy bizonyos szériájú Mercedesek felrobbannak első beindításkor. Azt hiszem olyan pert kapnék a nyakamba indokolatlan pánikkeltés miatt..
    A FullTilt egyik "áldozata" vagyok, teljes rollom maradt a teremben. Azóta persze, hogy óvatos vagyok, a legapróbb rémhírre is ugrok. A többivel teljesen egyetértek, büntetni kellene a rémhírkeltőket.

  9. #209
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    El-el csodálkozom, micsoda vicc folyik ebben az olasz teremben... Eléggé sok MTT-n indulok és észrevettem egy érdekes dolgot. Van pár user, aki durván végigmákolja a mezőnyt, többek közt engem is, soxor nem is 1 hand-ben és itm-ben végez. Ezeknek a nevét rendre felírom magamnak. Érdekes módon ezekkel az accountokkal soha többé nem találkozom más versenyen... Ha én orrba-szájba kapnám minden sz.rra a tutit, amivel elindulok, éjjel-nappal tolnám, de szerintem mindenki így van ezzel. Vajh, mi állhat ennek a hátterében? Megsúgom: ezek mind rendszer botok, beültetik őket, hogy szedjék befelé a pénzt. Kettős hasznuk van, egyrészt a végelszámolásnál ugye visszakapja a terem a nekik kifizetett pénzt, másrészt ha valakit lemákolnak, az ugye vérben forgó szemekkel veszi a ribájt...
    Sajnos az a gond, a cg-s asztalok is tele vannak botokkal. Ne gondolja már senki, h idióta olasz fisek ülnek ezek a frissen reggelt accountokon. Egy potméterrel lehet szabályozni, milyen mértékben szedjék be ezek az accok a pénzt tőlünk. Akár hányszor megdícsérem ezeket az accokat a lenyűgöző move-jukért, soha nem válaszolnak.

  10. #210
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Ez még viccnek is rossz ami ebben a hálózatban néphülyítésnek nevezett póker címén folyik. Simán egyetértek a azzal ,hogy ezeket a néha meglehetősen egyedi fantázianévvel ellátott rendszer accokat a termek üzemeltetik és nemcsak itt szinte mindenhol . Egy új a piacra betörni akaró terem hogyan is tudna megfelelő létszámot felmutatni,ha nem így? Ki jönne ide ha kevés lenne az asztal? Ki jönne ide ha nem lenne gyenge játékos?A gyenge játékost itt a rendszer adja. Szerintem sincs semmilyen olasz kacsákról szó. Először mint minden új regisztráló engedik nyerni mint engem is ,majd nem véletlenül elapad a a nyeremény. Hogy miért? Mert véletlenül jönnek sorban-sorban a" véletlenszerű" dobhatatlan lapütközések. Én is sokszor beírtam a csetbe már sokszor olaszul is ( forditóprogrammal lefordítva ) és még véletlenül sem jön válasz az amúgy beszélni nem szerető " olasz kacsáktól". Egy igazi gyümölcsösgép rendszeren alapuló "pókerteremről " van itt szó nem másról.



    Idézet VadÁszok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El-el csodálkozom, micsoda vicc folyik ebben az olasz teremben... Eléggé sok MTT-n indulok és észrevettem egy érdekes dolgot. Van pár user, aki durván végigmákolja a mezőnyt, többek közt engem is, soxor nem is 1 hand-ben és itm-ben végez. Ezeknek a nevét rendre felírom magamnak. Érdekes módon ezekkel az accountokkal soha többé nem találkozom más versenyen... Ha én orrba-szájba kapnám minden sz.rra a tutit, amivel elindulok, éjjel-nappal tolnám, de szerintem mindenki így van ezzel. Vajh, mi állhat ennek a hátterében? Megsúgom: ezek mind rendszer botok, beültetik őket, hogy szedjék befelé a pénzt. Kettős hasznuk van, egyrészt a végelszámolásnál ugye visszakapja a terem a nekik kifizetett pénzt, másrészt ha valakit lemákolnak, az ugye vérben forgó szemekkel veszi a ribájt...
    Sajnos az a gond, a cg-s asztalok is tele vannak botokkal. Ne gondolja már senki, h idióta olasz fisek ülnek ezek a frissen reggelt accountokon. Egy potméterrel lehet szabályozni, milyen mértékben szedjék be ezek az accok a pénzt tőlünk. Akár hányszor megdícsérem ezeket az accokat a lenyűgöző move-jukért, soha nem válaszolnak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •