Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
  1. #11
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Dobnék
    You 're an apple

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    C/Call és C/Fold között vaciláltam, végül C/Call mellett döntöttem Spirited Úrral azonos gondolkodás mellett.

    A blockbet/fold-ot nem tartom olyan jónak, sztem. rosszabb lapot blockbet-re is dobja, jobb lappal meg emel. Ráadásul nem tudod meg, mi volt nála.

    C/Fold-ot azért nem játszanék itt, mert egy gyenge játékosról van szó, bár az igaz, hogy NL200-on nem minden gyenge egyben hülye is. Ha lenne plusz read róla, az sokat számítana.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 19.
    Hozzászólások
    258

    Alapbeállítás

    c/f inkább

  4. #14
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Hol, mikor és miért arcoskodott volna itt T-vel?
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    b/f-ra szavaztam, a besült flöss, sorok miatt, de a c/c így utólag tényleg logikus

    ám de c/f-olnám mert ilyenből még soha nem jöttem ki jól, nagyon elméleti modell a megoldás

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 06.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy hiba részemről, de a 44/13as emberekből simán kinézem, hogy any2 suiteddel így játsszanak meg egy csomó flösst például, vagy csak mókából blöfföljenek, esetleg overpárral is akár így játsszanak. Egyszerűen, aki arra lusta, hogy az első oldalt elolvassa a baromi könnyen elérhető szakirodalomból, az csak hülyéskedni jár be, mert megteheti, vagy beteg, vagy ostoba.

    Ilyenek eszembe se jutnak, hogy "milyen lapot akarhat eldobatni egy blöffel itt?" meg hogy "hogy merne value-zni egy flösst vagy sort, mikor lent figyel két pár?"

  7. #17
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    Ilyen fish ellen nem értem , hogy miért check/foldolna ennyi ember. Rengeteg olyan combo van amivel calloz 2 utcát aztán belebetel, jobb diamondok, 8xek, riveren tönkre ment alacsonyabb pp-k diamondal vagy gutshottal. Ez így érzésre elég vastagon +EV check/callnak tűnik. Akit érdekel nézze meg stoveban.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Maniac aggro fish ellen c/c jó, de ez nem egy aggrofish, legalábbis nálam nem. Azzal sem értek egyet, hogy Tx-el nem jön be csak esetleg 9x-el, miért ne jönne be preflop, ezt mire alapozza a szerző? Egy fishről beszélünk...

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 06.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    nyilván nem a bejövésre értette a szerző, hanem hogy általában nem ilyen passzívan játszana tripssel.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol, mikor és miért arcoskodott volna itt T-vel?
    +1
    simán benne van a range-ében a 10es. Lenn van a flush is meg a sor is. Az hogy turnön nem emelt vissza nem jelenti azt, hogy nincs tizese. Egyszerű pot kontroll. Valamint nem hinném hogy ezen a boardon riveren blöfföl, mégha fish akkor is ezt gondolom. c/f

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •