Oldal: 139 / 176 ElsőElső ... 3989129137138139140141149 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.381 - 1.390 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1381
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás

    És még egy. Talán ez az egyszerűbb.
    Mindkét játékos kis minta alapján nagyon laza.

    $25/$50 No Limit Holdem
    OnGame
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG teletazik ($1,380)
    UTG+1 cardinio ($1,030)
    MP1 axelschultz ($1,665)
    MP2 rubymac ($1,475)
    MP3 mmateos ($1,315)
    CO corrientes84 ($2,825)
    BTN Hero ($1,590)
    SB Osmapasi ($1,920)
    BB soynx ($1,800)

    Pre-Flop: ($75, 9 players) Hero is BTN
    3 folds, rubymac calls $50, mmateos calls $50, corrientes84 calls $50, Hero raises to $200, 2 folds, rubymac calls $150, mmateos calls $150, corrientes84 folds

    Flop: ($725, 3 players)
    rubymac bets $725, mmateos folds, $725 to Hero ($1390)?


    Mit tesz hero?

  2. #1382
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Idézet kempf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindkét ellenfélről 13 hand van.
    SB nit-nek, BB nagyon lazának tűnik.

    $15/$30 No Limit Holdem
    OnGame
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG tima3000 ($1,445)
    UTG+1 T.Shandy ($1,435)
    MP1 achim2005_x ($1,535)
    MP2 Hero ($1,425)
    CO ugug ($1,665)
    BTN Zverg ($1,010)
    SB hogarth13 ($3,835)
    BB thelineo ($2,650)

    Pre-Flop: ($45, 8 players) Hero is MP2
    3 folds, Hero raises to $90, 2 folds, hogarth13 calls $75, thelineo calls $60

    Flop: ($270, 3 players)
    hogarth13 checks, thelineo bets $30, Hero raises to $195, hogarth13 raises to $360, thelineo calls $330, $165 to Hero ($1140)?


    Mit tesz hero?
    nit ellenfel check/raise-el ketto ellenfelet => dobnam

  3. #1383
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Idézet kempf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És még egy. Talán ez az egyszerűbb.
    Mindkét játékos kis minta alapján nagyon laza.

    $25/$50 No Limit Holdem
    OnGame
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG teletazik ($1,380)
    UTG+1 cardinio ($1,030)
    MP1 axelschultz ($1,665)
    MP2 rubymac ($1,475)
    MP3 mmateos ($1,315)
    CO corrientes84 ($2,825)
    BTN Hero ($1,590)
    SB Osmapasi ($1,920)
    BB soynx ($1,800)

    Pre-Flop: ($75, 9 players) Hero is BTN
    3 folds, rubymac calls $50, mmateos calls $50, corrientes84 calls $50, Hero raises to $200, 2 folds, rubymac calls $150, mmateos calls $150, corrientes84 folds

    Flop: ($725, 3 players)
    rubymac bets $725, mmateos folds, $725 to Hero ($1390)?


    Mit tesz hero?
    all-in, ha ötöse van, akkor igy jartunk (megjegyzem pre 275-ig emeltem volna: 2.5x + 1BB / limper)

  4. #1384
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Idézet Talheimer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nit ellenfel check/raise-el ketto ellenfelet => dobnam
    Ha ütnének se dobnám el a második handet (Aq)..
    Az első a JJ az dobás... sajnos
    De 13 handből ne vonj le nagy következtetést!
    Egyszerűen a licitmenet miatt dobnám a jj-t.
    Utoljára módosítva: fricirics által: 2011. 10. 10. 22:48

  5. #1385
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand
    a terem ipoker és 10 fős norm sng. mielőtt azt kezdenénk feszegetni miért nem pusholtam be az oka egyszerű ül mögöttünk a sb ban egy giga fish és 48% ban 3 betel, az elmúlt pár körben mindenre vissza pusholt. aki visszatolta ránk 42 hand alatt 8/6/0 3bet%-ot játszott eddig. ha már így alakult itt kéne callolnunk? én úgy érzem itt soha nem leszek vele szemben elöl.

  6. #1386
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand
    a terem ipoker és 10 fős norm sng. mielőtt azt kezdenénk feszegetni miért nem pusholtam be az oka egyszerű ül mögöttünk a sb ban egy giga fish és 48% ban 3 betel, az elmúlt pár körben mindenre vissza pusholt. aki visszatolta ránk 42 hand alatt 8/6/0 3bet%-ot játszott eddig. ha már így alakult itt kéne callolnunk? én úgy érzem itt soha nem leszek vele szemben elöl.
    Alapból rossz betsize, 3x, miért? Itt ha egyáltalán tervben volt a raise/fold, akkor 2,25 BB éppen jó emelés, abból még TALÁN dobnék, ha valami tényleg nit tolja vissza akiről masszív readem van, pl. hogy 3bet push az nut ilyen helyzetben. Így, hogy 11,5BB -ből emelek 3x -et, már nem foldolnék, az fix. Pláne nem AQs -t. Én adnám. 46 hand meg nagyon kevés, azalatt lehetett laphalott is vagy bármi, kvázi ismeretlen az ellenfél. 3bet stat nem mérvadó ilyenkor. Call. De az ilyen hibákat elkerülendő ez itt openpush, szerintem az lesz a legnagyobb +EV.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 10. 11. 10:14
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #1387
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ütnének se dobnám el a második handet (Aq)..
    Az első a JJ az dobás... sajnos
    De 13 handből ne vonj le nagy következtetést!
    Egyszerűen a licitmenet miatt dobnám a jj-t.
    +1 AQ -t itt sosem dobnám el, ha valami 5x van nála akkor azt kifizetem.

    JJ: itt valakinél szett lesz, én dobnám.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #1388
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapból rossz betsize, 3x, miért? Itt ha egyáltalán tervben volt a raise/fold, akkor 2,25 BB éppen jó emelés, abból még TALÁN dobnék, ha valami tényleg nit tolja vissza akiről masszív readem van, pl. hogy 3bet push az nut ilyen helyzetben. Így, hogy 11,5BB -ből emelek 3x -et, már nem foldolnék, az fix. Pláne nem AQs -t. Én adnám. 46 hand meg nagyon kevés, azalatt lehetett laphalott is vagy bármi, kvázi ismeretlen az ellenfél. 3bet stat nem mérvadó ilyenkor. Call. De az ilyen hibákat elkerülendő ez itt openpush, szerintem az lesz a legnagyobb +EV.
    a 3bb még mindig a lustaság. mivel állandóan írogatni kell az összeget és se time ban semmi nincs a teremben ezért pláne lusta vagyok rá ha meg már 4 asztal megy elég egyszer félregépelni valamit és közben sitoutra mész a maradék 3-on.
    én a foldot választottam azért mert szerintem neki is feltűnt hogy minden alakalommal visszatolta a sb. ezért valószínű hogy itt pont miatta feszesebben emelek én is. valamint nem pusholok ami szerintem még nagyobb erőt reprezentál mivel nem használom ki a teljes FE-met.
    ha egy 3%-os 3bet range van akkor is 37,9% esélyem van nyerni ellene a pot oddsom pedig 35%-os. szóval ha callolnom kéne akkor is ez lenne az alja de ellene még ezt sem éreztem elégnek.

  9. #1389
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapból rossz betsize, 3x, miért? Itt ha egyáltalán tervben volt a raise/fold, akkor 2,25 BB éppen jó emelés, abból még TALÁN dobnék, ha valami tényleg nit tolja vissza akiről masszív readem van, pl. hogy 3bet push az nut ilyen helyzetben. Így, hogy 11,5BB -ből emelek 3x -et, már nem foldolnék, az fix. Pláne nem AQs -t. Én adnám. 46 hand meg nagyon kevés, azalatt lehetett laphalott is vagy bármi, kvázi ismeretlen az ellenfél. 3bet stat nem mérvadó ilyenkor. Call. De az ilyen hibákat elkerülendő ez itt openpush, szerintem az lesz a legnagyobb +EV.
    Azzal egyetértek, hogy nagy az emelés, de azzal nem, hogy mindenképpen meg kéne adni. Szerintem a dobással jó esetben elkerültünk itt egy coolert. saccra azt mondanám, hogy 40% banki esélyre van szükségünk, ami szerintem éppencsak jó lesz egy ilyen játékos ellen, de nagyon nullás játék, viszont semmi edge-t nem adtunk magunknak.
    Az emelésméret pedig két szempontból lehet rossz:
    - igaz, hogy hatalmas a 3-bet range-e az embernek, de ezzel a nagy emeléssel a homlokodra írtad, hogy nem fogsz dobni, le akarod játszani. Ezt egy mániákus is észre fogja venni, szűkíted a range-ét, kihalnak belőle a total trash lapok, vagy még rosszabb esetben a nálad gyengébb ászok. Pedig attól nyered a legtöbb értéket.
    - ha a mögötted ülő egy kicsit is tisztában van az asztal dinamikájával, ezt látja így nyugodtan borítja rád a beszűkített value skáláját. Az ellen meg nem mondanám favoritnak az AQ-t.
    Ha ezt akarom játszani, akkor 400-450-ig emelek, ami egy igazi lopási kisérletnek látszó emelés és senki skáláját nem birizgálja. Sőt, ha ez a terv, mert értéket akarunk kiszedni az SB-ből és mert kockázatkerülünk, akkor végignézek az asztalon, eldöntöm kinek dobok, kinek adok, nem lepődök meg, tartom magam a tervhez és várom a következő leosztást.

    szerk:
    Johnny, rosszul számolsz! Banki esélyt nem így számolunk sng-ben, tessék utánanézni!

  10. #1390
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal egyetértek, hogy nagy az emelés, de azzal nem, hogy mindenképpen meg kéne adni. Szerintem a dobással jó esetben elkerültünk itt egy coolert. saccra azt mondanám, hogy 40% banki esélyre van szükségünk, ami szerintem éppencsak jó lesz egy ilyen játékos ellen, de nagyon nullás játék, viszont semmi edge-t nem adtunk magunknak.
    Az emelésméret pedig két szempontból lehet rossz:
    - igaz, hogy hatalmas a 3-bet range-e az embernek, de ezzel a nagy emeléssel a homlokodra írtad, hogy nem fogsz dobni, le akarod játszani. Ezt egy mániákus is észre fogja venni, szűkíted a range-ét, kihalnak belőle a total trash lapok, vagy még rosszabb esetben a nálad gyengébb ászok. Pedig attól nyered a legtöbb értéket.
    - ha a mögötted ülő egy kicsit is tisztában van az asztal dinamikájával, ezt látja így nyugodtan borítja rád a beszűkített value skáláját. Az ellen meg nem mondanám favoritnak az AQ-t.
    Ha ezt akarom játszani, akkor 400-450-ig emelek, ami egy igazi lopási kisérletnek látszó emelés és senki skáláját nem birizgálja. Sőt, ha ez a terv, mert értéket akarunk kiszedni az SB-ből és mert kockázatkerülünk, akkor végignézek az asztalon, eldöntöm kinek dobok, kinek adok, nem lepődök meg, tartom magam a tervhez és várom a következő leosztást.

    szerk:
    Johnny, rosszul számolsz! Banki esélyt nem így számolunk sng-ben, tessék utánanézni!
    ezekben a fos termekben emelek csak ekkorát. stars és full tilten ez kb 425 ig ment volna pre amiből jóval könnyebb r/f-ni de itt ez a gépelés tiltre tesz és nem csinálom bár ha 5.50-en játszok ott már hajlok rá

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •