Oldal: 17 / 20 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (196) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Osztrák bankszámla nyitás

  1. #161
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kártyával inkább ne vásárolj. Semmilyen kártyával. Max külföldön.
    Miért is ne? A drogériában összepárosítanak a samponnal vagy a DM jelenti, hogy vásároltam?

  2. #162
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kártyával inkább ne vásárolj. Semmilyen kártyával. Max külföldön.
    Miért? Nem ingyenes?

  3. #163
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kártyával inkább ne vásárolj. Semmilyen kártyával. Max külföldön.
    Miért is?

  4. #164
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Az a baj a vásárlással, hogy nyoma van. Ilyen területen dolgozom és nem hinnétek el, miken buktak el emberek.

    Gondoljatok úgy egy kártyás vásárlásra, mint egy HH-ra. Valahol megvan, meg is lesz és bizonyítja, hogy Te akkor 200.000-ért vettél TV-t. És? És megkérdezik, hogy hogy vetted meg, ha nincs bevallott jövedelmed, hogy fizetted akkor a rezsit. Aztán véged.

    Ezeknek a tranzakcióknak számtalan helyen nyoma van. Nyoma van a Mastercard kártyatársaságnál, a terminált kihelyező banknál, és az MB-nél. Perse az MB a legkisebb baj.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  5. #165
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj a vásárlással, hogy nyoma van. Ilyen területen dolgozom és nem hinnétek el, miken buktak el emberek.

    Gondoljatok úgy egy kártyás vásárlásra, mint egy HH-ra. Valahol megvan, meg is lesz és bizonyítja, hogy Te akkor 200.000-ért vettél TV-t. És? És megkérdezik, hogy hogy vetted meg, ha nincs bevallott jövedelmed, hogy fizetted akkor a rezsit. Aztán véged.

    Ezeknek a tranzakcióknak számtalan helyen nyoma van. Nyoma van a Mastercard kártyatársaságnál, a terminált kihelyező banknál, és az MB-nél. Perse az MB a legkisebb baj.
    Akkor ezeket hogyan lehet kikerülni? Csak kp, és minden más külföld?

  6. #166
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet 76vintage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezeket hogyan lehet kikerülni? Csak kp, és minden más külföld?
    Csak a KP. Az a tuti. Akkor nincs gebasz. Külföldön meg mehet a kártya szerintem, de inkább nem javaslom sehol sem.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  7. #167
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak a KP. Az a tuti. Akkor nincs gebasz. Külföldön meg mehet a kártya szerintem, de inkább nem javaslom sehol sem.
    Szerinted egy ilyen pár száz eurót költő bohóccal komolyabban fog valaki foglalkozni? Csak nem kínlódnak már az ilyen nímandokkal, és inkább a nagyobb halakra mennek, nem?

  8. #168
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak a KP. Az a tuti. Akkor nincs gebasz. Külföldön meg mehet a kártya szerintem, de inkább nem javaslom sehol sem.
    Szóval ha ATM-ből veszek le itthon a kártyáról pénzt annak nincs nyomja, de ha fizetek bele a DM-be annak meg van?

  9. #169
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet 76vintage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted egy ilyen pár száz eurót költő bohóccal komolyabban fog valaki foglalkozni? Csak nem kínlódnak már az ilyen nímandokkal, és inkább a nagyobb halakra mennek, nem?
    Mostanában rendszeresek a megalapozatlon inkasszók 50-100 K HUF tételben (korábban ilyen nem volt) és az inkasszáltnak kell bizonyítania, hogy tévedés történt. Akkor visszakapja a pénzt. Megváltozott a rendszer. Egyre éhesebb a hivatal.

    És ha felveheted KP-ban, minek költsd kártyával? Sokaknak, akik mindent kártyával fizetnek, az egész életük nyomon követhető, pusztán a vásárlásaikból. Én nem vagyok összeesküvés kiagyaló, meg ilyenek. 2 lábbal a földön járok, de tényleg nem javaslom a bank-hitelkártya használatot akkor, ha van pár forint, amivel nem tudsz elszámolni. Nem éri meg a kockázatot.

    Sok olyan eset volt a korábbi 2-3 évben, amikor mindenki azt mondta: nem gondoltam volna, hogy...
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  10. #170
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában rendszeresek a megalapozatlon inkasszók 50-100 K HUF tételben (korábban ilyen nem volt) és az inkasszáltnak kell bizonyítania, hogy tévedés történt. Akkor visszakapja a pénzt. Megváltozott a rendszer. Egyre éhesebb a hivatal.

    És ha felveheted KP-ban, minek költsd kártyával? Sokaknak, akik mindent kártyával fizetnek, az egész életük nyomon követhető, pusztán a vásárlásaikból. Én nem vagyok összeesküvés kiagyaló, meg ilyenek. 2 lábbal a földön járok, de tényleg nem javaslom a bank-hitelkártya használatot akkor, ha van pár forint, amivel nem tudsz elszámolni. Nem éri meg a kockázatot.

    Sok olyan eset volt a korábbi 2-3 évben, amikor mindenki azt mondta: nem gondoltam volna, hogy...
    Értem. Akkor az ATM biztonságos? Mert amiket írsz, akkor ezek alapján a hazai folyószámla is bukta.

Oldal: 17 / 20 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •