Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (56) összesen
  1. #21
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha eltekintünk attól, hogy sokan nem vallják be maguknak sem, hogy vesztenek, akkor is szerintem jóval kisebb lesz a vesztő játékosok aránya egy a Pókerakadémiára belinkelt kérdőívet kitöltők között, mintha például ugyanazt a kérdőívet Kéri Károly blogjában találták volna...

    Engem meglepne, hogy ha túl sok vesztő játékos lenne azok között, akik napi szinten olvassák a fórumot.
    Ebben teljesen igazad van, azonban nem tudom hogyan lehetne igazi fishekkel is kitöltetni a kérdőívet, h valamivel reálisabb képet kaphassak. Ha valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete azt szívesen fogadom.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Bensea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben teljesen igazad van, azonban nem tudom hogyan lehetne igazi fishekkel is kitöltetni a kérdőívet, h valamivel reálisabb képet kaphassak. Ha valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete azt szívesen fogadom.
    igazi fishekkel sehogy szerintem. Meg az on line fishek mind élő PRO-k! Csak a neten nem megy nekik....

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 05.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    kész! GL&HF a szakdolgozathoz!

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    "9. Jelenleg mennyi online pókerteremben játszik (rendelkezik tényleges bankrollal)?"

    A Full Tilt bankroll tenylegesnek szamit?

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Idézet Bensea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben teljesen igazad van, azonban nem tudom hogyan lehetne igazi fishekkel is kitöltetni a kérdőívet, h valamivel reálisabb képet kaphassak. Ha valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete azt szívesen fogadom.
    Ötetem nekem sincs, pedig ez egy fontos dolog, mert egy internetes kerdoiv nem reprezentativ, magyarul az eredeny nem fog megbizhato kepet adni. Nem tudom melyik egyetem, melyik tanszekere keszul a szakdolgozat, de nem biztos, hogy mindenhol elfogadnak.

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Idézet Bensea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben teljesen igazad van, azonban nem tudom hogyan lehetne igazi fishekkel is kitöltetni a kérdőívet, h valamivel reálisabb képet kaphassak. Ha valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete azt szívesen fogadom.
    Ötletem nekem sincs, pedig ez egy fontos dolog, mert egy internetes kerdoiv nem reprezentativ, magyarul az eredeny nem fog megbizhato kepet adni. Nem tudom melyik egyetem, melyik tanszekere keszul a szakdolgozat, de nem biztos, hogy mindenhol elfogadnak.

  7. #27
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha eltekintünk attól, hogy sokan nem vallják be maguknak sem, hogy vesztenek, akkor is szerintem jóval kisebb lesz a vesztő játékosok aránya egy a Pókerakadémiára belinkelt kérdőívet kitöltők között, mintha például ugyanazt a kérdőívet Kéri Károly blogjában találták volna...

    Engem meglepne, hogy ha túl sok vesztő játékos lenne azok között, akik napi szinten olvassák a fórumot.
    Ezen gondolkoztam én is, hogy stabil vesztő játékosok nagy általánosságban úgy sem foglalkoznak stratégiával, nem fórumoznak, nem igazán néznek ilyen oldalakat. Itt szerintem a fórumozók legnagyobb része stabil nyerő játékos, főleg a törzstagok, sok hozzászólással, akik veszik is a fáradtságot, és korrekten kitöltik a kérdőívet. (én is megettem)
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Én a helyedben körbekérdeznék az egyetemen, hátha valakik szoktak kocsmában, vagy koliban haveri alapon (ilyen párszáz forintért) játszani. Esetleg elnézhetsz 1-2élő klubba is, hátha hajlandóak kitölteni. Olyan közegben azért könnyebb fisheket találni (mondjuk nem hinném, hogy többségük bevallaná, ha vesztene).
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    kitöltve.

  10. #30
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 20.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen mindenkinek, aki eddig válaszolt a kérdésekre!
    A kérdőívet hétfőn fogom lezárni, jelenleg 110 kitöltésnél jár, de jó lenne elérni a 150-et
    Köszi a tippeket is, igyekszem összehozni egy minél reprezentatívabb mintát.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •