Oldal: 397 / 509 ElsőElső ... 297347387395396397398399407447497 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.961 - 3.970 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #3961
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Még mindig nem vágom, hogy miből látszik, hogy melyik Bwin-es. :-( Az, hogy melyik van felül, az attól függ, hogy mi szerint rendezem: Én pl. pot méret/majd limit szerint...

    pls help!

  2. #3962
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    ne rendezgess, akkor így fest:

    bwin asztalok üres hellyel
    bwin asztalok

    *
    onagame asztalok
    angame asztalok üres hellyel

    * -potátlag szerint csökkenő sorban vannak alapból, majd újrakezdődik a csökkenés, onnantól ongame

    remélem érthető így
    "The money goes into my piggy bank..."

  3. #3963
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Szerintetek lehetséges lenne, hogy kapjak valamiféle extra bónuszt? Mikor tavaly regeltem ide, a first deponak mindössze az 1%-át játszottam ki nem is fizettek semit azt esetleg újra lehetne-e indítani?
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  4. #3964
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek lehetséges lenne, hogy kapjak valamiféle extra bónuszt? Mikor tavaly regeltem ide, a first deponak mindössze az 1%-át játszottam ki nem is fizettek semit azt esetleg újra lehetne-e indítani?
    Sztem nem. Én a regelés után kb 2 évvel fizettem be. Érdeklődtem,hogy kaphatnék-e fd bónuszt. Azt mondták örülnek,hogy befizetek, de fd bónuszt nem kapok.

  5. #3965
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

  6. #3966
    Újonc Kaszis avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 21.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Tanácsot szeretnék kérni a Bwinen NL10/NL20-on játszó nyerő cashgame játékosoktól. A problémám az, hogy képtelen vagyok nyerni a +30 VPIP-s hobby játékosoktól (fishektől). Úgy érzem, hogy az évek során megszerzett és egyébként máshol nyereséges tudásom itt semmit sem ér. A problémáim részletezve a következők:
    1. A vaklopás nem működik ellenük, mivel semmit sem dobnak.
    2. A preflop reraise szintén nem működik, mert erre sem dobnak semmit. Nagyon dühítő, amikor 47o-val megadja az AA, KK 3betet és a flopon, de legkésőbb a turnon lejön neki a két pár.
    3. Ha UTG-ből emelek, mögöttem 3-4-en megadják és így az overpárom a flopon már mit sem ér.
    4. Ha a 3-4 limpelőre ráemelek, mindegyik megadja és flopon már megint messze hátul vagyok.
    5. A flop utáni emeléseimet a semmivel megadják és legkésőbb a riveren lejavulnak. Hiába tolok be jobb lapokkal mindent a flopon, azt is megadja a 2 outjára. Ha egy overpárral vagy settel én emelek, akkor flush húzóval allin mennek és persze lemákolnak.
    6. Az allin EV grafikonom messze az elvárt alatt van és folyamatosan nyílik szét negatív irányba.
    7. Elképesztően blöffölnek a nagy semmire egészen a riverig. Mivel tudom,hogy bármi lehet nála, ezért számomra nagyon nehéz jól dönteni ezekben az esetekben.
    Szóval most ott tartok, hogy ha befeszülök és gyakran dobok, akkor lassan viszik a pénzemet, ha pedig lazulok és emelgetek nagyokat, akkor meg gyorsan vesztek. Vajon mi a helyes stratégia ezen halak ellen? Várom a nálam okosabb és nyereségesebb játékosok válaszát.
    Utoljára módosítva: Kaszis által: 2011. 10. 15. 14:45

  7. #3967
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tanácsot szeretnék kérni a Bwinen NL10/NL20-on játszó nyerő cashgame játékosoktól. A problémám az, hogy képtelen vagyok nyerni a +30 VPIP-s hobby játékosoktól (fishektől). Úgy érzem, hogy az évek során megszerzett és egyébként máshol nyereséges tudásom itt semmit sem ér. A problémáim részletezve a következők:
    1. A vaklopás nem működik ellenük, mivel semmit sem dobnak.
    2. A preflop reraise szintén nem működik, mert erre sem dobnak semmit. nagyon dühítő, amikor 47o-val megadja az AA, KK 3betet és a flopon, de legkésőbb a turnon lejön neki a két pár.
    3. Ha UTG-ből emelek, mögöttem 3-4-en megadják és így az overpárom a flopon már mit sem ér.
    4. Ha a 3-4 limpelőre ráemelek, mindegyik megadja és flopon már megint messze hátul vagyok.
    5. A flop utáni emeléseimet a semmivel megadják és legkésőbb a riveren lejavulnak. Hiába tolok be jobb lapokkal mindent a flopon, azt is megadja a 2 outjára. Ha egy overpárral vagy settel én emelek, akkor flush húzóra allin mennek és persze lemákolnak.
    6. Az allin EV grafikonom messze az elvárt alatt van és folyamatosan nyílik szét negatív irányba.
    7. Elképesztően blöffölnek a nagy semmire egészen a riverig. Mivel tudom,hogy bármi lehet nála, ezért számomra nagyon nehéz jól dönteni ezekben az esetekben.
    Szóval most ott tartok, hogy ha befeszülök és gyakran dobok, akkor lassan viszik a pénzemet, ha pedig lazulok és emelgetek nagyokat, akkor meg gyorsan vesztek. Vajon mi a helyes stratégia ezen halak ellen? Várom a nálam okosabb és nyereségesebb játékosok válaszát.
    gyakorlatilag megfogalmaztad hogy miért jó itt játszani
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #3968
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    nem tudom egyebkent a kerdesedre mi lehet a konkrét válasz...
    -idomulj az ellenfeledhez és jelölj mindenkit hogy milyen meg figyelj a statjaira
    -value value value
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  9. #3969
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    tylerhungary +1

    egyébként:

    1. A vaklopás nem működik ellenük, mivel semmit sem dobnak.

    Lopj vakot erősebb range-gel.

    2. A preflop reraise szintén nem működik, mert erre sem dobnak semmit. nagyon dühítő, amikor 47o-val megadja az AA, KK 3betet és a flopon, de
    legkésőbb a turnon lejön neki a két pár.

    Legtöbbször egy párja lesz és lestackelődik a KK ellen. Csak azok az esetek nem maradnak meg annyira.

    3. Ha UTG-ből emelek, mögöttem 3-4-en megadják és így az overpárom a flopon már mit sem ér.
    Emelj nagyobbat utgről. Ha már semmit sem ér a párod, akkor dobd el.

    4. Ha a 3-4 limpelőre ráemelek, mindegyik megadja és flopon már megint
    messze hátul vagyok.
    Feszes rangel izoláld a limpelőket és nagy size-al. Ha hátul leszek dobj. De a legtöbb esetben nem leszel hátul, hanem a nagy potban lestackelsz egy secondpárt.

    5. A flop utáni emeléseimet a semmivel megadják és legkésőbb a riveren lejavulnak. Hiába tolok be jobb lapokkal mindent a flopon, azt is megadja a 2 outjára. Ha egy overpárral vagy settel én emelek, akkor flush húzóra allin mennek és persze lemákolnak.

    Ha megadja a 2 outjára akkor köbö 9 százaléka van. Ha nagyon szerencsés akkor se nyer 20százalékban többször. azaz te nyersz ezzel.

    Ha szettel rakod be fd ellen, az jó játék.

    6. Az allin EV grafikonom messze az elvárt alatt van és folyamatosan nyílik szét negatív irányba.

    Attól még lehet nyerni hogy mínusz az EV. Ha rövidebb periódusokat vizsgálsz néha lesz majd +ban is. 20év múlva meg talán a 0át is eléri. Ha nagyon ideges vagy már emiatt, találsz nőt, akinek a lába nyílik szét nem az EVje. máris jobb lesz.


    7. Elképesztően blöffölnek a nagy semmire egészen a riverig. Mivel tudom,hogy bármi lehet nála, ezért számomra nagyon nehéz jól dönteni ezekben az esetekben.

    Noteolj és akik blöffölnek azok ellen callolj lazábban.


    egyéb kérdés?

  10. #3970
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gyakorlatilag megfogalmaztad hogy miért jó itt játszani
    ++++++1

    Majd ha felveszed az itteni ritmust, akkor majd rájössz, hogy miért ilyen népszerű ez a terem

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyon ideges vagy már emiatt, találsz nőt, akinek a lába nyílik szét nem az EVje. máris jobb lesz.
    Giga like!!!

    Am a válaszok a helyükön vannak!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •