Oldal: 174 / 282 ElsőElső ... 74124164172173174175176184224274 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.731 - 1.740 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #1731
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Köszi a választ.

    Mindenesetre, ha tényleg ilyen szintű botokat tudnak csinálni, amik ms/hs szinten is versenyképessek akkor ezt a problémát nagyon nehéz lesz bármilyen módon orvosolni, mert még aktív szűrés mellett is gondolom 1-2 hónap biztos kell a kiszűrésükre és ezeken a téteken már simán megéri nekik újrakezdeni akár módosításokkal is egy-egy kitiltás után. Tehét tényleg elég aggasztó lehet ez a dolog.

  2. #1732
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    én ugyan messze nem játszok ilyen magas limiten és nem érint a dolog, mindenesetre elgondolkodtató. Viszont azt nem értem, hogy ha ilyen "értelmes" botokat tud vki írni, akkor miért erőlködik vele itt? Szerintem ilyen tudással lényegesen több pénzt tudna összeszedni máshol kamatoztatva ezt a tudást...
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #1733
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én ugyan messze nem játszok ilyen magas limiten és nem érint a dolog, mindenesetre elgondolkodtató. Viszont azt nem értem, hogy ha ilyen "értelmes" botokat tud vki írni, akkor miért erőlködik vele itt? Szerintem ilyen tudással lényegesen több pénzt tudna összeszedni máshol kamatoztatva ezt a tudást...
    az hogy botot ír, ezt az opciót nem zárja ki még.

  4. #1734
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az hogy botot ír, ezt az opciót nem zárja ki még.
    jogos.... fail from me... rosszkor rossz helyen és még hülyeséget is mondtam...:S
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  5. #1735
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Az a baj ,hogy nl4-1000ig minden fish rá fog mozdulni ,hogy csalik a terem ezért nem nyerek.Legutóbb 50nen nevettem fel azon,mikor a 40/3as balomon ülő magyar magyarázta nekem,hogy a jobbomon ülő 6 bi deep 60/5ös arc a terem botja.Azt nyílván nem látta ,hogy 10K hand alatt egy jobb kocsit bukott el.

    De gondolom itt másról van szó! Viszont azért mert nem írtok neveket,attól "én" ,mint bot üzemeltető még tudom,hogy rólam van szó.Tehát mire bárki bármit tenne visszavonul.Ki kéne bulizni a supportól,hogy random kérdésekkel bombázza a népet,mondjuk 4 óránként.
    Illetve azt sem értem,hogy az Akadémia részéről miért nincs egy cikk erről a témáról?Minden Ftp-s kacsa, Girah-s pletyka stb lejön.Ez spec engem is érdekelne!(no offense)

  6. #1736
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás



    meg mindig azon gondolkozom, hogy most ez tenyleg ennyire nem erdekel senkit, vagy csak nem vette eszre a tobbseg?

    mindenesetre ennyit nyertek a botok csak iden es csak az ongame mid and high stakes-en. valojaban pedig ennel nyilvan tobbet, hiszen a botok egy resze meg nyilvan nem "bukott le".

  7. #1737
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet sariboxer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    meg mindig azon gondolkozom, hogy most ez tenyleg ennyire nem erdekel senkit, vagy csak nem vette eszre a tobbseg?

    mindenesetre ennyit nyertek a botok csak iden es csak az ongame mid and high stakes-en. valojaban pedig ennel nyilvan tobbet, hiszen a botok egy resze meg nyilvan nem "bukott le".
    engem érdekel! de mit irjak a supportnak, ha soha a közelében sem voltam ezeknek a limiteknek? le se szarják kb, vagy azt mondják, hogy "minden rendben, mindent megteszünk a botok ellen, ha van konkrét esetem küldjek nicknevet és kivizsgálják"
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  8. #1738
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    aki ongame heads up reg , az keressen meg privibe plz , thanks

  9. #1739
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    A szokásos napi 4-5 disconect megvolt ma megint.Pár hand megint hiányzik igy a HM-böl,ráadásul az egyik 300bb-s volt.
    Hogy tudom ezt betenni a HM-be,ha belehet egyáltalán?
    Elöre is köszi.

  10. #1740
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Sari, az akadémia még arra is képtelen volt, hogy a terembemutatókhoz annyit kiírjon, hogy Ongames termekben kb 40%-kal kevesebb a rakebackre váltható rake. Azaz levonják, de a rakeback kiszámolásánál csak durván 60%-át veszik alapul.

    Ezek után nem várhatod hogy egy ilyen bot-rányról(hehe) kimerítő beszámolót írjanak

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •