Oldal: 175 / 282 ElsőElső ... 75125165173174175176177185225275 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.741 - 1.750 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #1741
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szokásos napi 4-5 disconect megvolt ma megint.Pár hand megint hiányzik igy a HM-böl,ráadásul az egyik 300bb-s volt.
    Hogy tudom ezt betenni a HM-be,ha belehet egyáltalán?
    Elöre is köszi.
    Egész nap toltam, és nálam nem volt DC, pedig 7,5 órája ki sem léptem a kliensből. (redkings). Nem lehet, hogy Nálad van a gond? Úgy tudod pótolni, hogy lekéred a HH -t a terem supportjától.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #1742
    Idegen Bulobél avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    15

    Felkiáltójel EuroPoker

    Üdv! nem akarok senkit riogatni, és az is lehet h kacsa, ugyanis nincs megbízható forrás, de az affiliate-em azt mondta h az EUROPOKER-nek be fogják vonni a licence-ét a túl magas dealek miatt! elöre is bocs ha a hír nem igaz, az affi is csak hallota vkitöl,épp rajta van az ügyön, de gondoltam inkább szólok és legyen kamu minthogy hallgassak és jópáran szívjatok! GL!!!

  3. #1743
    Fanatikus tag Faky avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet Bulobél eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! nem akarok senkit riogatni, és az is lehet h kacsa, ugyanis nincs megbízható forrás, de az affiliate-em azt mondta h az EUROPOKER-nek be fogják vonni a licence-ét a túl magas dealek miatt! elöre is bocs ha a hír nem igaz, az affi is csak hallota vkitöl,épp rajta van az ügyön, de gondoltam inkább szólok és legyen kamu minthogy hallgassak és jópáran szívjatok! GL!!!
    Nem örülnék neki... De mit tudok csinálni?!

  4. #1744
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Faky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem örülnék neki... De mit tudok csinálni?!
    cashout mielőbb ha gond van vagy lehet...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #1745
    Fanatikus tag Faky avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Ez vajon csak a póker szekcióra lehet érvényes, vagy a kaszinó és sportfogadásra is? Mert ugye közös számlán van a roll, ha csak a póker szarik be akkor még ki tudom venni.

    Ha van valami fejlemény légyszives insta oszd meg!
    köszi

  6. #1746
    Idegen Bulobél avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Nem tudom, nem kaszinózom. én mindenesetre cashoutoltam, max újradepózok! persze persze írok egyből!

  7. #1747
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sari, az akadémia még arra is képtelen volt, hogy a terembemutatókhoz annyit kiírjon, hogy Ongames termekben kb 40%-kal kevesebb a rakebackre váltható rake. Azaz levonják, de a rakeback kiszámolásánál csak durván 60%-át veszik alapul.

    Ezek után nem várhatod hogy egy ilyen bot-rányról(hehe) kimerítő beszámolót írjanak
    igen, ez az essence.

    en eddig birtam a sracokat, de ebben lehet valami, mert en szombaton meg egy kulon mailt is kuldtem nekeik, hogy mint a legnagyobb (?) magyar affiliate probaljanak nyomast gyakorolni az ongame-re, illetve a skinekre akikkel kapcsolatban vannak.

    na ez volt 2 napja, azota no reply...

  8. #1748
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Rétság
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Szó nincs ilyesmiről, nem kell a pánikot kelteni!
    FTP bedőlése előtt egy hónappal kaptam már róla fülest hogy gond lesz, és szóltam is sok embernek / erre min 20-30 tanú van csak erről a fórumról / , elég jó vonalam van magasabb körökben, ha bármi gond lesz minden érintett fog tudni róla időben!

    GL

  9. #1749
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Magas deal miatt mégis miért vennének el licenct? A magas deal max a teremnek nem jó, az Ongame felé küldött % ettől független. A szerencsejáték-felügyeletnek meg konkrétan semmi köze ahhoz, hogy milyen dealeket köt a terem a játékosokkal.

  10. #1750
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Tudja valaki esetleg, hogyan lehet megváltoztatni azt, hogy hova mentse a HH-kat az ongame kliens?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •