Oldal: 686 / 975 ElsőElső ... 186586636676684685686687688696736786 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.851 - 6.860 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #6851
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De 50-en? Csodálkoztam az ember 2% ROI-án... de megvan a válasz! Yeahhh!
    Azt nem tudom. De eztha jól emlékszem akkor 16$ v 29$ nyerő játékos csinálta.

  2. #6852
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Goofy15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom. De eztha jól emlékszem akkor 16$ v 29$ nyerő játékos csinálta.
    Tuti nem magyar volt...
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  3. #6853
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként mennyire standard Ipokeren a regektől, hogy 3betet callolnak 42o-val, majd K2XX boardon 2nd barrelt callolnak vele???
    Van egy srác ipokeren aki minden emelést megad, minden 3betet megad és minden cbetet megad. De úgy, hogy Q2-oval callozza a normális méretű 3betet aztán riveren se átalkodik 5. párral callozni egy izmos emelést. Én egyből lefish-seztem amikor ezeket megláttam. Aztán megnéztem SC-n és kiderült, hogy az ipoker egyik legjobb regje ezen a szinten.

    Tomfraaaa: 19000 db HU SNG (normal és turbo kb egyenlő arányban), átlag 31$-os téten, 54,6% winrate-tel.

    Az utóbbi időben nem nagyon megy neki, de ki tudja lehet, hogy csak bukó. De nagyon elgondolkoztatott a játéka. Számomra rejtély.
    Utoljára módosítva: mooncreator által: 2011. 10. 18. 07:38

  4. #6854
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tuti nem magyar volt...
    Amúgy nem egy magyar varázslóval találkoztam már. Milyen ROI-t illetve órabért lehet elérni Ipokeren 20$ illetve az felett? Mennyire indulnak asztalok? Milyen napszakban érdemes játszani? Magasabb limiteken milyenek a regek? Hirtelen ennyi!

  5. #6855
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet mooncreator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy srác ipokeren aki minden emelést megad, minden 3betet megad és minden cbetet megad. De úgy, hogy Q2-oval callozza a normális méretű 3betet aztán riveren se átalkodik 5. párral callozni egy izmos emelést. Én egyből lefish-seztem amikor ezeket megláttam. Aztán megnéztem SC-n és kiderült, hogy az ipoker egyik legjobb regje ezen a szinten.

    Tomfraaaa: 19000 db HU SNG (normal és turbo kb egyenlő arányban), átlag 31$-os téten, 54,6% winrate-tel.

    Az utóbbi időben nem nagyon megy neki, de ki tudja lehet, hogy csak bukó. De nagyon elgondolkoztatott a játéka. Számomra rejtély.
    2 éve is ipoker reg volt már, ugyanezzel az idióta (vagy annak tűnő?) játékkal. Milyen limiten találkoztatok? Anno 50-en és alatta tolta. Feljebb nem lépett, gondolom

  6. #6856
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet mooncreator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy srác ipokeren aki minden emelést megad, minden 3betet megad és minden cbetet megad. De úgy, hogy Q2-oval callozza a normális méretű 3betet aztán riveren se átalkodik 5. párral callozni egy izmos emelést. Én egyből lefish-seztem amikor ezeket megláttam. Aztán megnéztem SC-n és kiderült, hogy az ipoker egyik legjobb regje ezen a szinten.

    Tomfraaaa: 19000 db HU SNG (normal és turbo kb egyenlő arányban), átlag 31$-os téten, 54,6% winrate-tel.

    Az utóbbi időben nem nagyon megy neki, de ki tudja lehet, hogy csak bukó. De nagyon elgondolkoztatott a játéka. Számomra rejtély.
    Keményen kell value betelni...
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  7. #6857
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Goofy15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem egy magyar varázslóval találkoztam már. Milyen ROI-t illetve órabért lehet elérni Ipokeren 20$ illetve az felett? Mennyire indulnak asztalok? Milyen napszakban érdemes játszani? Magasabb limiteken milyenek a regek? Hirtelen ennyi!
    Az órabérről fogalmam sincs. Most kezdtem ott játszani, így nem tudom. Meg nézegetem a deep illetve normál játékokat is, bár turbóban erősebb vagyok.

    Ha lesz mintám közzéteszem, de szerintem 2 asztalon turbón lehet 6%+ ROIt hozni ebben a mezőnyben 50-en.

    Én este játszom.

    Sok fishreg van, akikkel lehet 3 asztalon fightolni
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  8. #6858
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ami egyébként nagy váltoás a korábbi termeimhez képest, hogy rengeteg fishreg van, aki rámül. Láttam több komolyabb reget, aki nem csinál ilyeneket, de az 1-3% ROI-val rendelkező fishregek folyamatosan rámülnek. Ezzel nincs is baj, mert legalább pörög a játék, csak furcsa. A PS-en vagy Bosson ilyen nem volt...
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  9. #6859
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami egyébként nagy váltoás a korábbi termeimhez képest, hogy rengeteg fishreg van, aki rámül. Láttam több komolyabb reget, aki nem csinál ilyeneket, de az 1-3% ROI-val rendelkező fishregek folyamatosan rámülnek. Ezzel nincs is baj, mert legalább pörög a játék, csak furcsa. A PS-en vagy Bosson ilyen nem volt...
    Nekem is feltűnt, hogy előszeretettl ülnek rám ezek 2-4%-os vagy 2$-on 8-12%-ot hozó, magukat jobbnak gondoló regek. Az feltűnt, hogy nagyon sok játékossal nem lehet kukoricázni itt. Min r/callolnak 65 BB deepen 89s-el. Tegnap pl egy 2$-os 8%-os kóstolt be 3x-es emelésére rátoltam és 27,5 BB deepen kimondta a callt 67s-el. Domináltam és a riverre le tudtam mákolni! Leginkább az zavar, hogy a masszív vesztők levágnak a kicsapósban és többször nem találkozom velük.

  10. #6860
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Goofy15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is feltűnt, hogy előszeretettl ülnek rám ezek 2-4%-os vagy 2$-on 8-12%-ot hozó, magukat jobbnak gondoló regek. Az feltűnt, hogy nagyon sok játékossal nem lehet kukoricázni itt. Min r/callolnak 65 BB deepen 89s-el. Tegnap pl egy 2$-os 8%-os kóstolt be 3x-es emelésére rátoltam és 27,5 BB deepen kimondta a callt 67s-el. Domináltam és a riverre le tudtam mákolni! Leginkább az zavar, hogy a masszív vesztők levágnak a kicsapósban és többször nem találkozom velük.
    Levert a 89s?

    Egyébként igen elég CS mindenki. Még én is szokom az itteni normákat.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •