Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Paradise és Purple Lounge race-ek októberben - Plus EV


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Ha le tudnám tölteni a purple klienst, szívesen beneveznék. De úgy látszik, ezt még mindig nem sikerült megoldaniuk...

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha le tudnám tölteni a purple klienst, szívesen beneveznék. De úgy látszik, ezt még mindig nem sikerült megoldaniuk...
    Nekem siman lejött, csak előtte rákérdezett, hogy tényleg le akarom e tölteni, mert ártalmas programról lehet szó. Biztos valami biztonsági beállításod miatt nem engedi. Nekem korábban ilyen problémám az Everestnél volt.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Régen meglévő Paradise regisztrációt nem lehet átcsatolni Akadémiásra?

  5. #5
    Újonc skis avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 01.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás Elmagyarazna valaki?

    Olvasom a cikket, nezem a tablazatot es a paradise pokeres race alapjan az utolso hely emegszerzesevel akar 244% - os visszaterites is lehetseges. Osztok, szorzok, de nekem ez sehogy sem jon ki.

    Ugy tudom, hogy min 100 euro termeles kell a 30%-os rekaebackhoz. Ez a minimum amivel elcsiphetem az utolso, 10. helyet. Igy 30 + 25 = 55 euro ami alig tobb mint 50%-os visszaterites. Ha pl 200 euro kell az utolso helyhez az 60 + 25 = 85 euro, ami mar kevesebb mint 43%os visszaterites.

    Minel tobb kell az utolso helyhez, szazalekban annal kevesebb a visszaterites.

    Ha nem kellene a minimum 100 euro es 10 euro eleg lenne az utolso helyhez, akkor 3+25=28, ami kb 250%.

    De ugye a Bosson 100 euro minimum rake kell a rakebackhoz es az szinte lehetetlen, hogy 10 euroval elcsipjuk az utolso helyet.

    De akkor hogy jon ki a 244%-os visszaterites?

    Valamit rosszul latok?

    Koszonom a segitseget.

    skis

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Pedro83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régen meglévő Paradise regisztrációt nem lehet átcsatolni Akadémiásra?
    Nekem volt meglévő Paradise Pokeres acc-om, amit még nagyon régen hoztam létre és a főszámlám HUF alapú volt. Írtam a supportnak, hogy nem tudnám-e USD-sre megváltoztatni. Ott azt válaszolták, hogy a meglévő számlámat minden további nélkül be tudom záratni és utána nyitni egy újat USD alapon. Ezt az újat pedig már az Akadémián keresztül töltöttem le és így most működik a dolog.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet skis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvasom a cikket, nezem a tablazatot es a paradise pokeres race alapjan az utolso hely emegszerzesevel akar 244% - os visszaterites is lehetseges. Osztok, szorzok, de nekem ez sehogy sem jon ki.

    Ugy tudom, hogy min 100 euro termeles kell a 30%-os rekaebackhoz. Ez a minimum amivel elcsiphetem az utolso, 10. helyet. Igy 30 + 25 = 55 euro ami alig tobb mint 50%-os visszaterites. Ha pl 200 euro kell az utolso helyhez az 60 + 25 = 85 euro, ami mar kevesebb mint 43%os visszaterites.

    Minel tobb kell az utolso helyhez, szazalekban annal kevesebb a visszaterites.

    Ha nem kellene a minimum 100 euro es 10 euro eleg lenne az utolso helyhez, akkor 3+25=28, ami kb 250%.

    De ugye a Bosson 100 euro minimum rake kell a rakebackhoz es az szinte lehetetlen, hogy 10 euroval elcsipjuk az utolso helyet.

    De akkor hogy jon ki a 244%-os visszaterites?

    Valamit rosszul latok?

    Koszonom a segitseget.

    skis
    Skis, szerintem ez úgy jön ki, hogy ez nem rakeback, hanem simán rakerace nyeremény a 10. helyért, tehát nincs minimum rake követelmény...

    Persze, ez csak egy ötlet.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Skis, szerintem ez úgy jön ki, hogy ez nem rakeback, hanem simán rakerace nyeremény a 10. helyért, tehát nincs minimum rake követelmény...

    Persze, ez csak egy ötlet.
    igen, szerintem is így jön ki, rakerace-ben nincs minimum követelmény.

    DE! a purple-nél kicsit csalás van, mert ez a mostani állapot, amit nem is frissítettek 4 napja, valamint előző hónapban is volt, aki utolsó nap 1k$ rake-et tolt le, 80k hand nem volt elég a 2. helyre (fórumtársunk írta, nekem még annyi sem sikerült).
    Nem b.sztatás, csak gondoltam egy másik véleményt is lásson az, aki elolvassa a cikket. Érdemes böngészni ezeknek a termeknek a fórumtopicját is.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    A Paradise-én 500euró rake kell a 30% os rakebackért.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •