Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
  1. #21
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    Pécs-Urán city
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (ez pedig azon múlik, hogy ha újraindul visszatérnek-e a HS regek, akik a legtöbb raket generálják...na őket kell boldogan tartani).
    Ezt rosszul gondolod,a kis-közepes játékosok hozzák a teremnek a legtöbb pénzt.Highstakesen arányaiban jóval kisebb a rake,Ivey Thunderdome-ban v hogyhíjják (HU) 50 cent/hand volt ...
    HSen sokkal kevesebb asztal is megy,és ez egyre csak kevesebb lesz mindenhol,legalább is úgy tűnik ez a tendencia.

  2. #22
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Lifetilt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt rosszul gondolod,a kis-közepes játékosok hozzák a teremnek a legtöbb pénzt.Highstakesen arányaiban jóval kisebb a rake,Ivey Thunderdome-ban v hogyhíjják (HU) 50 cent/hand volt ...
    HSen sokkal kevesebb asztal is megy,és ez egyre csak kevesebb lesz mindenhol,legalább is úgy tűnik ez a tendencia.
    Igen, rosszul fogalmaztam...NL100-400-ra gondoltam (nekem már az is háj sztéksz ), szóval Small stakes, mid stakes, nem nosebleedsre, vagy 5/10-re de már egy NL400 regnek is ragadhatott bent simán 40-60K-ja,és elég sok 100/200/400 grinder van, tehát a site profitjának egy csinos szeletét ők adják imho...de aztán lehet, hogy tévedek...még sosem működtettem póker site-ot
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #23
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, rosszul fogalmaztam...NL100-400-ra gondoltam (nekem már az is háj sztéksz ), szóval Small stakes, mid stakes, nem nosebleedsre, vagy 5/10-re de már egy NL400 regnek is ragadhatott bent simán 40-60K-ja,és elég sok 100/200/400 grinder van, tehát a site profitjának egy csinos szeletét ők adják imho...de aztán lehet, hogy tévedek...még sosem működtettem póker site-ot
    Egy nyerő nl400-ason aztán semmit sem keres a terem, ugyanis csak kifelé utalja a pénzt, nem befelé. A teremnek az az érdeke, hogy minél több olyan játékos legyen, aki beutal (ebből tud aztán "csipegetni" rake formájában, mindegy, hogy végül kitől milyen arányban veszi el, csakis a tényleges befizetők (akik többet fizetnek be, mint amennyit kiutalnak) (általában mikorstakes playerek) tarják el a termeket is és a regeket is (a magasabban játszókat is)).

  4. #24
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    holdenper alkot....

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 31.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Holdenpert miért utálja mindenki ? Azon kivül hogy nagyon sok ökörséget beszél van vmi más oka is?

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet gászler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    holdenper alkot....
    Idézet cuncimoki24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenpert miért utálja mindenki ? Azon kivül hogy nagyon sok ökörséget beszél van vmi más oka is?

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Neked a 4. opció.
    Az én 4. opcióm, hogy levonás nélkül kifizetik a teljes bennragadt pénzemet. Gondolom azért vagy ilyen vicces gyerek, mert neked nem volt ott pénzed. Ez esetben meg pont nem kellene beleszólnod!
    Kérlek szépen 4 számjegyű ami nekem bent ragadt, de te élhetsz álomvilágban, ha azt hiszed, hogy feltétel nélkül kikaphatod minden pénzed az újraindulás másnapján...

    Szerinted Tapie azért vette meg az FTP-t, hogy rögtön kifizethessen mindenkit, aztán nézze, ahogyan kong a terem játékosok nélkül? Akiben van némi mikroökonómiai érzés, ez fel sem merült.

    A licensz felfüggesztés után egyértelmű csődök, piramisjáték, stb. volt a konszenzus, és 20 centért adogattak el 1 FTP$-t. Ha már a bankrollod 25%-át visszakapnád, jobban járnál, mint a jelenlegi 0-val.

    Az a lehetőség meg, hogy az egészet visszakapjam, hogy játszhassak vele a világ 2. legjobb termében, és még havonta ki is utalhassak róla x pénzt, minden realista álmot felülmúl...

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy nyerő nl400-ason aztán semmit sem keres a terem, ugyanis csak kifelé utalja a pénzt, nem befelé. A teremnek az az érdeke, hogy minél több olyan játékos legyen, aki beutal (ebből tud aztán "csipegetni" rake formájában, mindegy, hogy végül kitől milyen arányban veszi el, csakis a tényleges befizetők (akik többet fizetnek be, mint amennyit kiutalnak) (általában mikorstakes playerek) tarják el a termeket is és a regeket is (a magasabban játszókat is)).
    Na, azért ne beszéljünk feltétlenül sületlenséget, ez úgy hülyeség, ahogyan van: egy nyerő játékos sem a teljesen nyereményét kapja kézhez, rake-et vonnak minden potból. Az is tiszta nyereség a teremnek; csak a nyerő játékos nem befizetésekből, hanem a gyengébb játékosoktól nyert pénzből tartja fenn a számláját. Bár az igaz, hogy a kiutalt, illetve a számlán lévő, éppen játékon kívüli pénz elvileg bukta a teremnek, mert az nem pörög, nincs rake.
    Utoljára módosítva: nando42 által: 2011. 10. 26. 11:23

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Egy terem ökológiájához mind a halak, mind a regek hozzátartoznak, bármelyik kihullik, akkor lőttek az egésznek.

  10. #30
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy nyerő nl400-ason aztán semmit sem keres a terem, ugyanis csak kifelé utalja a pénzt, nem befelé. A teremnek az az érdeke, hogy minél több olyan játékos legyen, aki beutal (ebből tud aztán "csipegetni" rake formájában, mindegy, hogy végül kitől milyen arányban veszi el, csakis a tényleges befizetők (akik többet fizetnek be, mint amennyit kiutalnak) (általában mikorstakes playerek) tarják el a termeket is és a regeket is (a magasabban játszókat is)).
    Az azért erős, hogy nem keres semmi a terem egy NL400 regen. Pl PS: SNE, 1M VPP-t kell hozzá termelni, ami kb 182K raket jelent. Ha mutatsz nekem egy micro fisht, aki ennek a tizedét megtermeli egy év alatt, akkor emelem kalapom. Persze a terem célja, hogy minél több ember játsszon, minél több asztal pörögjön, de ez lehetőleg minél magasabb szinten történjen.
    A hobbiplayerek micron nem termelnek évente 4-5K rakenél többet tehát kb 35-40 micrós hobbifish ér fel egy NL200-NL400-600 reggel (aki megtermel évente mondjuk 100-220K rake közötti összeget).

    Abból ha sok embernek van ott pénze, de nem játszanak szerintem nincs nagy haszna a teremnek.

    Ofc a legjobb, ha az illető masszív bukó mid stakesen, hiszen akkor játszik is azért, folyamatosan utal be, és vonzza a sok raket generáló regeket is...de ilyen szinteken azért ez már ritkább.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •