Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2011. 10. 27

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2011. 10. 27

    Lapok:
    Játék:NLHE élő Cash Game
    Játékosok:10 fő
    Pozició:MP2
    Kis vak:100
    Nagy vak:200
    Élőben játszol 100/200at, eddig kb. 40 handet játszottál az asztalnál. Amikor showdownig kerültél, akkor mindig erős lapot mutattál és és eddig feszes imaged van (ha egyáltalán figyel erre valaki). A többiek közül csak a közvetlenül utánad ülő játékostól nem láttál eddig komolyabb hibát, flopot mindenki szeret nézni. 2 limpelő után középről 1,600ig emelsz, amit az utánad ülő játékos, a dealer és a két limpelő is megad, így öten nézitek meg a flopot, ami 236, a két
    limpelő 15,000 ill 6,000 stackekkel checkel, az utánad ülő játékosnak 30,000 a dealernek 40,000 zsetonja van, neked ennél több. Utóbbi 2 játékos viszonylag agresszív, míg a két limpelőt leginkább a calling station jelzőkkel lehet leírni. A pot kb. 8000, mi a terved?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    De ha a mögöttünk ülők jobb játékosnak mondhatók, akkor nem próbálnak meg kiblöffölni másik 4 játékost, amiből 2 calling station (mert akkor nem lennének valami értelmesek, inkább síkhülyék). Magyarán csak value-ból fognak emelni. Tehát csak akkor fogunk ch/r nyomni, ha valami értelmes lapjuk lesz mögöttünk (pl. pocketpár vagy K flushdraw esetleg), minden más esetben körcheck és ingyenlapot adunk, hogy lejavulhassanak.

    Viszont ha betelünk, akkor a callingstationök valszeg jönnek és megnézik, hogy mi a river (hátha top párra javulnak ), a mögöttünk ülő értelmesebbek meg szintén adják majd ha van vmi value lapjuk. Szal én ezt a logikát követve nyomtam a bet7000-re.

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Miért slowplayelnénk 5way potban? Igen, szerintem a c/r itt slowplay. Másrészt azok, a lapok, amik megadják, a c/r allint (set, másik flush, esetleg 3 bár), azok a bet után is betolják. A CS-ek meg definíció szerint callolgatni szeretnek, nem 5 way monoton flopon blöffölgetni.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Én is emelek 4000-ig. Nem félek élőben attól, hogy ilyen flopon nem kapok akciót két notorikus limpelőtől és két agresszortól
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 19.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    check-raise? az ellenfelek preflop call rangükben többnyire kis-közepes pocket párok , broadway kártyák alkotják.
    ezen a boardon a két CS nem fogja foldolni ezeket a handeket , így a maximális value érdekében szerintem bet 7K.

  6. #6
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet nlght eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ha a mögöttünk ülők jobb játékosnak mondhatók, akkor nem próbálnak meg kiblöffölni másik 4 játékost, amiből 2 calling station (mert akkor nem lennének valami értelmesek, inkább síkhülyék). Magyarán csak value-ból fognak emelni. Tehát csak akkor fogunk ch/r nyomni, ha valami értelmes lapjuk lesz mögöttünk (pl. pocketpár vagy K flushdraw esetleg), minden más esetben körcheck és ingyenlapot adunk, hogy lejavulhassanak.

    Viszont ha betelünk, akkor a callingstationök valszeg jönnek és megnézik, hogy mi a river (hátha top párra javulnak ), a mögöttünk ülő értelmesebbek meg szintén adják majd ha van vmi value lapjuk. Szal én ezt a logikát követve nyomtam a bet7000-re.
    szó szerint ugyenezt akartam irni
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Ez nálam is cbet de csak 4000-ig, építeni akarjuk a potot. Ha tényleg értelmesebb játékosok, akkor nem fognak 150-200BB-t monoton flopon elszórni sem K, vagy Q magas fd-vel, sem közepes pocketekkel. Egy utcát viszont megadhatnak közepes SD értékű lappal. A CS-ket pedig bármit találnak ígyis úgyis lestackeljük
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  8. #8
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nálam is cbet de csak 4000-ig, építeni akarjuk a potot. Ha tényleg értelmesebb játékosok, akkor nem fognak 150-200BB-t monoton flopon elszórni sem K, vagy Q magas fd-vel, sem közepes pocketekkel. Egy utcát viszont megadhatnak közepes SD értékű lappal. A CS-ket pedig bármit találnak ígyis úgyis lestackeljük
    én is pont ezt akartam írni. szerintem elég a 1/2 pot bet, így az agresszorok is ránk emelhetnek, a limpelők meg ennyit tuti megadnak.
    MrCharger426 likes this.

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Én is "csodálkozva" olvastam a magyarázatot, miután rányomtam a bet 4000 -re. Értéket akarok nyerni a handből és nem kiüldözni őket a kasszából. Ha hívok 4000et, azt biztos adják, főleg a CS-k, mindenféle FD -val, Ax -el, szettel, stb.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #10
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Szerintem is elég a 4000 mert még akkor is bekerülhet az összes pénz, ha csak a 40K-s adja meg, a többieket meg kár elijesztgetni. Inkább itt egy kicsi amit többen megadnak, és annak a kasszának a fele már elég komoly lé.
    Nagyobb emelést komoly húzó nélkül nem adnak meg.
    Bár én ennyi pénzt még pókerben nem láttam! :-D
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •