Oldal: 38 / 46 ElsőElső ... 283637383940 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (457) összesen
  1. #371
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet caponessy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Rádkerestem, mert rémlett a neved. Olvasom, hogy huh, épp egy HU sng pro... na ez kellett nekem, fel kell kötni a gatyát nem sikerült eléggé. Amúgy gondolkoztam, hogy talán be kellene vállalni egy 86s-del, hátha legyorsullak, de az nem lett volna méltó se kiesésre se duplára..
    Majd legközelebb
    Szándékosan hátrányban betenni nem nagy karrier Akkora edge-em azért nincs rajtad.

  2. #372
    Újonc caponessy avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 19.
    Hely
    Budakeszi
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az meg, hogy az elsőt megnyered borítékolható volt.
    Mivel is toltad vissza allinre? J8?

    Hmm, vagy nem te voltál? Már nem is emlékszek a nickre
    Az volt szerintem.... :S
    -Mivel kezdi egy átlagos fiatal a napját?
    -Bezárja az asztalokat...

  3. #373
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hozzászólások
    164

    Alapbeállítás

    Ez eddig nem az én PSOP-m. 1. verseny, 15bb JJvs AA, 2. verseny 15bb TT vs KJ, 3. verseny, 35bb, KQ99 vs A2sxx 5J9 T board-on all in, river xs, 4. verseny 70bb két egymást követő körben elment: QQ vs AK és QQ vs 55 preflop all in-ok, 5. verseny kb egy óra után estem ki, nekem: 10JQKsKxx, ellenfelemnek 6.7.utca két pár, kb 10 ezres pot, és most 6. verseny: K8K 7 4 board-on ellenfelem K8-a verte a K4-emet és ezután nem sok chipem maradt.

    Ne haragudjatok hogy nyafogok de ezt ki kellett adnom magamból.
    További sok sikert mindenkinek

  4. #374
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    na, bemákoltam a HU tornát. (szó szerint kicsit, elsőre nem kaptam ellenfelet a sorsolásból adódóan, második pedig sitout-os volt, lol) jó kis verseny volt, köszi PA! : )

  5. #375
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hely
    Sárvár
    Hozzászólások
    37

    Szuper

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na, bemákoltam a HU tornát. (szó szerint kicsit, elsőre nem kaptam ellenfelet a sorsolásból adódóan, második pedig sitout-os volt, lol) jó kis verseny volt, köszi PA! : )
    Gratula, tényleg szép nagyot mákoltál! Nem mindenki nyer 32o-val tornát, az biztos. Na de jön még kutyára teherautó...

  6. #376
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    azért remélem, hogy ezt most viccként szántad az, hogy az első vakszinten szinte 100%-ban emelek bu-ról, az nálam mint eléggé std-nak számít, főleg hogy deepen vagyunk. nyilván kellett hozzá egy magic turn weaktight | Hand | 32o - $10/$20 No Limit Holdem, de azt beláthatod Te is, hogy Axx boardot gutshottal kb. mindig fogom cbetelni.

    (volt még egy kérdéses partim az első ellenfelek között, amikor oop calloztam 4betet deepen 88-al, mert kényelmetlennek tartottam berakni rögtön első handben, és úgy gondoltam nem kell minden flop-on majd feladni ha deepek vagyunk)

    na de ezzel nem a bizonyítványom akarom magyarázni, csak ilyen kommentek alapján nem szeretnék egy szerencsétlennek tűnni aki valóban csak szétmákolta a mezőnyt. nekem ez legfőképpen szórakozás volt, és ezt ennek tekintetében fogtam volna fel akkoris ha rögtön az elején távozok.

    písz!

  7. #377
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Idézet Latabar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula, tényleg szép nagyot mákoltál! Nem mindenki nyer 32o-val tornát, az biztos. Na de jön még kutyára teherautó...
    Ahogy ugye KQo vs AKo PREFLOP ALLIN után sem tud mindenki sort floppolni..

    weaktight | Hand | KAo - No Limit Holdem Tournament

    Úgyhogy a kutya behúzza a farkát, és örül a második helynek..

    És gratulálok persze Arsennak!
    Utoljára módosítva: psycho által: 2011. 10. 28. 08:29

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  8. #378
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért remélem, hogy ezt most viccként szántad az, hogy az első vakszinten szinte 100%-ban emelek bu-ról, az nálam mint eléggé std-nak számít, főleg hogy deepen vagyunk. nyilván kellett hozzá egy magic turn weaktight | Hand | 32o - $10/$20 No Limit Holdem, de azt beláthatod Te is, hogy Axx boardot gutshottal kb. mindig fogom cbetelni.

    (volt még egy kérdéses partim az első ellenfelek között, amikor oop calloztam 4betet deepen 88-al, mert kényelmetlennek tartottam berakni rögtön első handben, és úgy gondoltam nem kell minden flop-on majd feladni ha deepek vagyunk)

    na de ezzel nem a bizonyítványom akarom magyarázni, csak ilyen kommentek alapján nem szeretnék egy szerencsétlennek tűnni aki valóban csak szétmákolta a mezőnyt. nekem ez legfőképpen szórakozás volt, és ezt ennek tekintetében fogtam volna fel akkoris ha rögtön az elején távozok.

    písz!
    Te magad elismered, hogy mákoltál 3 bejegyzéssel feljebb és utána meg leszólod aki egyetért azzal, hogy mákoltál? Volt pontosan 2 outod, nem több és lejött.

  9. #379
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    arra értettem a mákot, hogy első két körben nem kellett lényegében senkivel sem játszanom.

    a partihoz pedig annyi, hogy ha nem esik be a turn, elég egyértelmű hogy feladom és jöhet a köv. parti.

    egyébként pedig ha már ennyire egy partira akarod leszűkítani az egész meccset, akkor 3 out, nem? (ja, 58s oop std call. utána pedig broke amikor mindig 2p+-t adok elő?)
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2011. 10. 28. 09:45

  10. #380
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    LOL teljesen std szitu volt... Az 58s játéka sokkal rosszabb volt, mint az 53offé...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •