Oldal: 39 / 46 ElsőElső ... 293738394041 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (457) összesen
  1. #381
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    +1 Krono

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  2. #382
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    arra értettem a mákot, hogy első két körben nem kellett lényegében senkivel sem játszanom.

    a partihoz pedig annyi, hogy ha nem esik be a turn, elég egyértelmű hogy feladom és jöhet a köv. parti.

    egyébként pedig ha már ennyire egy partira akarod leszűkítani az egész meccset, akkor 3 out, nem? (ja, 58s oop std call. utána pedig broke amikor mindig 2p+-t adok elő?)
    Jaja 3. Nem hiszem, hogy 32offra tett téged ezért ezen a boardon főleg HU-ban egy AK-, AQ- ugye tönkrever és őt kb egy A8, A4 verte max vagy egy szett (ami reális), de most azért HU-ban nem nagyon kell várni 2párnál jobbra ahhoz, hogy tönkremenj. Főleg hogy nem olyan boardon volt 2 párja mint AQ102K Annyi mondjuk, hogy a heads-up elején biztos nem hízlalnám fel a potot így. Tuti hogy a turn után csak megadnám a hívásodat. De ott amikor visszaemeltél az emelésére biztos dobnám 10/20-as vakoknál. Ha ez 100/200-nál van akkor 15 vakot már simán all-in rámolok két rosszabb párral, de nem 150-et
    Utoljára módosítva: ihaveadream által: 2011. 10. 28. 11:45

  3. #383
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Jol jatszottal, megerdemelted a győzelmet, ellenem volt oop a callod 88-al, szerencses boardot is kaptal az igaz. Kerdezted 5 bet shovera dobok-e (AQo volt nalam), akkor azt mondtam nem tudom, most sem, mert nagyon az eleje volt. Azt nem tudom turn cbetre dobtad volna-e

  4. #384
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet Harvey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jol jatszottal, megerdemelted a győzelmet, ellenem volt oop a callod 88-al, szerencses boardot is kaptal az igaz. Kerdezted 5 bet shovera dobok-e (AQo volt nalam), akkor azt mondtam nem tudom, most sem, mert nagyon az eleje volt. Azt nem tudom turn cbetre dobtad volna-e
    turn barrel-re 4bet(!!!) potban biztos, hogy dobom mivel általában egy single raised pot-ban is a legtöbb játékos a turn-t őszintén játsza, és a legtöbben potcontroll-oznak még relative erős handekkel is. eleve pre egyébként azt mondtam, hogy ha egy over lesz kint, peel-elek egyet, és turn-on feladom.

    @ihaveadream

    - nálam a turn range-ben nem nagyon van AQ, AK mivel azokkal sosem 3betelném a turn-t history és read nélkül, azokkal mindig csak calloznék. így sztem elég spewy volt ilyen deepen rögtön az elején tönkremenni, ahogy írtad is.

    admin vagy bárki, azt szeretném kérdezni, hogy a nyert jegy automatikusan beregel engem a tornára? lehet unregelni? csak mert látom, hogy a vasárnapi pokerfest tornájára automatikusan beregisztrált. ha már írtátok volna előttem, akkor elnézést a kérdésért, csak tényleg nem vágom hogy van ez. ty!
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2011. 10. 28. 17:36

  5. #385
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 03.
    Hely
    páty
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    vajon én már miért kerültem le a győztesek listájáról??
    Admin?

  6. #386
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    ,,Komolyan nem lehet elintézni, hogy csak törzstagok játszhassanak? Muszáj beengedni minden eltévedt szerencsétlent?"

    Lol akkor te, hogy játszanál

  7. #387
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ,,Komolyan nem lehet elintézni, hogy csak törzstagok játszhassanak? Muszáj beengedni minden eltévedt szerencsétlent?"

    Lol akkor te, hogy játszanál
    Kishaver én játszhatnék, én már törzstag vagyok, ellenben veled, te "tag" !
    Ja meg pro is vagyok! Úgyhogy egyelőre ott tartunk, hogy ha szigorítanák a szabályokat, akkor az én közbenjárásommal tolhatnád csak ezt a nagy presztízsű sorozatot!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #388
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kishaver én játszhatnék, én már törzstag vagyok, ellenben veled, te "tag" !
    bia89 nem tag, ő egyenesen nit
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #389
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kishaver én játszhatnék, én már törzstag vagyok, ellenben veled, te "tag" !
    Ja meg pro is vagyok! Úgyhogy egyelőre ott tartunk, hogy ha szigorítanák a szabályokat, akkor az én közbenjárásommal tolhatnád csak ezt a nagy presztízsű sorozatot!
    Lehet jövőre csinálunk egy Jabyga series of poker sorozatot amin csak te indulsz, akkor talán még be is húzhatod a ligát és minden nyeremény a tiéd, csak a raket vonják le

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bia89 nem tag, ő egyenesen nit
    Ott a pont!
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #390
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    a button bet/3bet játéka a turnön egyáltalán nem TPGK, hanem 2pár+ típusú lapot reprezentál. Gyenge kétpárral nem kel itt elveszteni a stacket 100+bb deepen, legalábbis akkor nem, ha nincs infónk hogy az ellefél totál retardált.

    River sima ch/fold.

    én prótag vagyok mégsem indulhattam a versenyen, mit akartok ti?
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •