Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Bad line vagy bad beat?

  1. #11
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itt a 4bet call range kb. JJ+, AK nem? ebből már csak az AK-t verjük, azzal pedig nem hiszem, hogy izmozna. miért jó itt ha tönkremegyünk??
    Van aki ennél lazább, vagy néha az, így AQ, AJ KQ egyáltalán nem zárható ki. Ugye most is QJs volt nála, ami nincs benne az általad említett zónában. Amúgy AK-val is sokan tönkremennek itt, hisz ez egy 4bet parti. Ilyenkor szinte mindenki jóval lazább.

    Mivel rengeteg pénz van már a potban, így a check/fold nem alternatíva, a check/call se, tehát ha check-kel kezdtük, akkor marad a push.

    Én amúgy cbettel folytattam volna a flopon, de ha tényleg olyan agro az ellenfél, talán meg lehet így is játszani.

  2. #12
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nekem egy fél napos elmélkedés után a check/push tetszik jobban.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    szerintem is peches.

    A második leosztásban fishek rendszeresen szeretnek blöffölni ezzel a linnal.. bár pározódott boardon kevésbé láttam még őket.

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 01.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    peches partyk

  5. #15
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van aki ennél lazább, vagy néha az, így AQ, AJ KQ egyáltalán nem zárható ki. Ugye most is QJs volt nála, ami nincs benne az általad említett zónában.
    ez így igaz, itt viszont csak ennyit tudunk az ellenfélről, nem tudjuk hány leosztás és nincs note: Villain 24/12/4.4

    ez alapján gondolnám azt, hogy csak az AK-t verjük, és nem hiszem, hogy bepakolná egy luksorra mindenét, mikor csak 3 tiszta outtal számolhat biztosra.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    mindkét line kicsit randomnak tűnik, de talán a második van jobban játszva, mert

    Idézet espada99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop agresszió 5.0 villain-nél, vártam egy potnyi betet tőle. De mivel 2 bb-t nyitott, kicsit hízlalni akartam a potot, de 5-6BB-s emelésre talán már dobott volna.
    ez jó ötlet.
    törpiszörpi likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •