Oldal: 22 / 34 ElsőElső ... 12202122232432 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (339) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AK poker klub

  1. #211
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Sikerült egy -30 eus sezlonyt betolnom nl10-en. Tanítani való, ahogy szopatják az embert. Csak 1 asztalos fis, azaz rendszer bot ellen buktam. Mindent rak nekik a soft, annak függvényében, h milyen erős a lapom. Lehetőleg a riveren, turn ólmozás után. Vicc ez az egész.

  2. #212
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet VadÁszok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El-el csodálkozom, micsoda vicc folyik ebben az olasz teremben... Eléggé sok MTT-n indulok és észrevettem egy érdekes dolgot. Van pár user, aki durván végigmákolja a mezőnyt, többek közt engem is, soxor nem is 1 hand-ben és itm-ben végez. Ezeknek a nevét rendre felírom magamnak. Érdekes módon ezekkel az accountokkal soha többé nem találkozom más versenyen... Ha én orrba-szájba kapnám minden sz.rra a tutit, amivel elindulok, éjjel-nappal tolnám, de szerintem mindenki így van ezzel. Vajh, mi állhat ennek a hátterében? Megsúgom: ezek mind rendszer botok, beültetik őket, hogy szedjék befelé a pénzt. Kettős hasznuk van, egyrészt a végelszámolásnál ugye visszakapja a terem a nekik kifizetett pénzt, másrészt ha valakit lemákolnak, az ugye vérben forgó szemekkel veszi a ribájt...
    Sajnos az a gond, a cg-s asztalok is tele vannak botokkal. Ne gondolja már senki, h idióta olasz fisek ülnek ezek a frissen reggelt accountokon. Egy potméterrel lehet szabályozni, milyen mértékben szedjék be ezek az accok a pénzt tőlünk. Akár hányszor megdícsérem ezeket az accokat a lenyűgöző move-jukért, soha nem válaszolnak.
    Utánanéztem, augusztus 30-án jelentél meg először az Akadémián, rögtön elpanaszolva, hogy csalnak az AKPokeren. Azóta két hónap telt el.
    Te hogyan vélekednél arról az emberről, akit rendszeresen átvernek a boltban, de ennek ellenére továbbra is ott vásárol, és folyamatosan arra panaszkodik, hogy újra és újra átverik? Vagy mazochista, vagy... a másik következtetést nem írom le, szerintem adja magát.
    Ha tehát ennyire biztos vagy benne, hogy csalnak, akkor könyörgöm, miért, MIÉRT játszol még mindig ott?!

  3. #213
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utánanéztem, augusztus 30-án jelentél meg először az Akadémián, rögtön elpanaszolva, hogy csalnak az AKPokeren. Azóta két hónap telt el.
    Te hogyan vélekednél arról az emberről, akit rendszeresen átvernek a boltban, de ennek ellenére továbbra is ott vásárol, és folyamatosan arra panaszkodik, hogy újra és újra átverik? Vagy mazochista, vagy... a másik következtetést nem írom le, szerintem adja magát.
    Ha tehát ennyire biztos vagy benne, hogy csalnak, akkor könyörgöm, miért, MIÉRT játszol még mindig ott?!
    Gratulálok Mr. Holms. Ezt jól lenyomoztad! Rossz adatokból hibás következtetést vontál le, de ne zavarjon. Gondolod, h aug 30.-tól játszom az ENET-en? Minyimum 1 millió hendem van itt, bár pontosan nem számoltam.
    Azzal az emberrel, aki bejár a boltba, semmi bajom, mert a tejet-kenyeret-parizert meg kell venni valahol, hiába tudja, hogy átverik. És más boltba sem igen érdemes menni, mert ott is átb..sszák. Inkább azokat sajnálom, akik bejárnak ebbe a boltba és örülnek, hogy ez aztán jó a magyarnak, itt teljesen tisztességes kereskedelem zajlik, nem is a haszonért üzemeltetik ezt a boltot, hanem mi értünk, az EMBEREKÉRT!

  4. #214
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet VadÁszok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok Mr. Holms. Ezt jól lenyomoztad! Rossz adatokból hibás következtetést vontál le, de ne zavarjon. Gondolod, h aug 30.-tól játszom az ENET-en? Minyimum 1 millió hendem van itt, bár pontosan nem számoltam.
    Azzal az emberrel, aki bejár a boltba, semmi bajom, mert a tejet-kenyeret-parizert meg kell venni valahol, hiába tudja, hogy átverik. És más boltba sem igen érdemes menni, mert ott is átb..sszák. Inkább azokat sajnálom, akik bejárnak ebbe a boltba és örülnek, hogy ez aztán jó a magyarnak, itt teljesen tisztességes kereskedelem zajlik, nem is a haszonért üzemeltetik ezt a boltot, hanem mi értünk, az EMBEREKÉRT!
    Ennek a sok sületlenségnek semmi értelme. Pont úgy, mint az eddigi összes hozzászólásodnak. Részemről a szájkaratét befejeztem, de te még jól mondd meg nekem a frankót, kérlek.

  5. #215
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek a sok sületlenségnek semmi értelme. Pont úgy, mint az eddigi összes hozzászólásodnak. Részemről a szájkaratét befejeztem, de te még jól mondd meg nekem a frankót, kérlek.
    Már megmondtam a frankót. Aki akarja, figyelembe veszi. A te dolgod, ha azt hiszed, hogy itt egyedül a játékodon és a "szerencsén" múlik minden.

  6. #216
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 28.
    Hely
    Beregszasz
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás Lassu az Olasz terem.

    Sziasztok.
    HP notebookom van,(2 magos coralduo proci,3GB RAM)
    De az olasz terem 12 asztal hasznalataval,iszonyuan belassul,11 asztallal meg rendben mukodik,de ha elinditom hozzza a PT3-at,akkor 8 asztal,max 9 asztalnal,mintha lassitott valltozatban megy minden lassan reagal,lassu az osztas,egyszoval szaggat a gep,es a proci 100%-on uzemel.

    Tehat a kerdesem,szar a szoftver,vagy csereljek gepet,mert rendesen csokken az oraberem 3-4 asztal hijan.

    SURGOS

    Elore is Koszi.
    a skyepe nevem,ha netalan privatban valaszolna valaki.
    alibi_1984

  7. #217
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet lighterthanair eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    HP notebookom van,(2 magos coralduo proci,3GB RAM)
    De az olasz terem 12 asztal hasznalataval,iszonyuan belassul,11 asztallal meg rendben mukodik,de ha elinditom hozzza a PT3-at,akkor 8 asztal,max 9 asztalnal,mintha lassitott valltozatban megy minden lassan reagal,lassu az osztas,egyszoval szaggat a gep,es a proci 100%-on uzemel.

    Tehat a kerdesem,szar a szoftver,vagy csereljek gepet,mert rendesen csokken az oraberem 3-4 asztal hijan.

    SURGOS

    Elore is Koszi.
    a skyepe nevem,ha netalan privatban valaszolna valaki.
    alibi_1984
    Lehet ki kellene takarítani a laptopot. Az be tudja rendesen lassítani, és ha eddig elbírt evvel a terheléssel, jó eséllyel ez a hiba.

  8. #218
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 28.
    Hely
    Beregszasz
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Nemreg kezdtem ebben a teremben jatszani,es az elso pillanattol igy van,azelott az ipokrnel jatszottam,nem volt gond 12 asztallal.De kitakaritom.
    Koszi a segitseget,de azert kivancsi vgyok,h akinek eros gepe van,annal siman fut a szoftver?

  9. #219
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Ez a jelenség nálam is fennáll.Egy ideje visszavettem a proci órajelét (core2duo) a 3Ghz-es tuningról az alap 1.8 Ghz-re lévén hogy nem játszom már a géppel stb,így a 8 asztal nem látványosan ugyan de érezhetően belassítja a gépet.Visszatéve egy kis tuningot a gond elszállt.

  10. #220
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 28.
    Hely
    Beregszasz
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Tehat ez azt jelenti,ha veszek egy uj gepet,eros procival,akkor rendben fog dolgozni,akar 12 asztal is?Tehat nem a kliensel van a gond,hanem nagy igenyu

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •