Oldal: 89 / 332 ElsőElső ... 3979878889909199139189 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 881 - 890 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #881
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet mizse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Terem választáson töröm a fejem és a PartyPoker is szóba jöhet.
    Tegyük fel ha kihasználnám a PartyPoker első befizetési bónuszát az-az 100% max 500$bónuszt.
    Akkor Kérdéseim:

    1,Összességében az 500$ bónuszhoz mennyi rake-t kell termelni? A honlapjukon ez áll:"Amerikai és kanadai dollár: a bónusz összegének hatszorosát kell összegyűjtened PartyPoints pontokban"
    De itt az akadémián 8* írnak akkor most melyik a jó, mert ha az akadémia közli tévesen akkor nem 2000$ rake, hanem csak 1500$ rake szükséges a teljesítéshez.

    2,Mekkora profitra jönne ez ki egy nullás játékkal? Az 500$ bónuszon felül van még valami juttatás?Gondolok itt vip szintekből adódóra,vagy pontokból adódóra stb nem tudom miből jöhetne még egy kis plusz. Itt főleg a bónusz kijátszásának feltételei mellett lehetséges pluszok jöhetnek szóba.

    Kérlek ha ismeretedben állnak ezek a dolgok akkor segíts nekem, hogy a legjobbat választhassam.
    Előre is köszönöm!
    Sziasztok.
    Nemrég regisztráltam a terembe. 4000 pont kell 500$ kijátszásához.
    A VIP szintekből még jön hozzá valamennyi, a honlapon néztem én is, de nem emlékszem pontosan mennyi. Remélem tudtam segíteni valamit.

  2. #882
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Szia Joco.
    Köszönöm válaszod. Már csak azt nem értem akkor a honlapjukon miért írják, hogy az összeg 6szorosát kell teljesíteni. Valószínűleg téves az infóm ha neked azt írják, hogy 4000 kell gyűjteni.
    A pontokkal kapcsolatos kalkuláció meg jól jönne, hogy pontos képet kaphassunk a visszatérített pénzről.
    Így ha csak az 500$-ra gondolok amiért 2k$ raket kell termeln,i így már nem a legmeggyőzőbb ajánlat ez.

  3. #883
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    VIP szintekből jön $$$, mivel tudsz venni vagy instacash-t, vagy bónuszt a pontjaidból (a bónusz természetesen jobban megéri). Attól függ milyen szinten játszol és mennyit (ergo mennyi pontot gyűjtesz havonta), hogy milyen bónuszt tudsz venni, vagy cash-t. Ha ilyen NL10-NL25 player vagy, és nem egy nagyon sick grinder, akkor szerintem olyan kb 100-150$ jöhet még az 500-on felül az első hónapban (vagy a másodikban).

    Breakeven játékkal természetesen 500$+bónuszok lesz a profitod de elég gyenge a mezőny, szóval szerintem PS-hez képest mondjuk +2-3bb/100-al is nőhet a winrate.

    A software közepes (grafika nem rossz, de a softwarebe épített opciók elég gyengék), a rake talán egy picit magasabb mint máshol, és nincs RB, de a játékosok gyengék, folyamatosan dobálják a játékosokat ilyen 10-25-50$ ingyen pénzzel, meg kijátszható bónusszal, és közepes szinten már a cashback struktúra sem olyan rossz (kb olyan mint a PS-é).

    Szerintem mondjuk azért vannak jobb helyek is a grindolásra (ahol hasonló gyenge playerpool mellett van rakeback is)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #884
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Megnéztem neked pontosabban:
    3 havi szint van:
    -bronz
    -ezüst (havi 400 pont)
    -arany (havi 1000pont)

    2 negyedéves szint:
    - Palladium (9K pont)
    - Palladium elite (40K pont)

    Készpénz visszatérítés, és bónuszok:

    Bronz szinten:
    500 pontért 10$ instacash (5%-os cashbacknek felel meg)

    Ezüstön:
    750-ért 15$ instacash (4%)
    750-ért 30$ bónusz (8%)
    1500 pontért 50$ instacash (6,67%)
    1500-ért 80$ bónusz (10,67%)

    Arany:
    3K pont, 120$ instacash (8%)
    3K pont, 200$ bónusz (13,33%)
    6K pont, 300$ pénz (10%)
    6K pont, 450$ bónusz (15%)

    Palladium:
    10K pont, 1K bónusz (20%)
    10K pont, 600$ kp (12%)
    20K pont, 1,5K pénz (15%)
    20K pont, 3K bónusz (30%)

    Eliten el lehet érni 40-50%-os visszatérítést bónuszokkal.

    A bónuszokat mindig 5 részletben kapod meg, a 30$-oshoz 150 pontot kell gyűjtened, 80$-oshoz 375-öt, 200$-oshoz 750 pontot, az 1K$-oshoz 2500-at, 450$-oshoz 1,5K pont kell.
    Tehát egyre kevesebb pont kell 1$ megszerzéséhez a magasabb bónuszok kivételénél.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #885
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Szia Holdenper.
    Köszönöm a választ.
    Én arra gondoltam, hogy amíg kijátszom pl az 500$ bónuszt akkor az mellett van e még más ami pluszként szolgálna. Írtad, hogy 100-150$ az 500$-on felül ami akkor 650$.
    2000$ rake cserébe 650$ ami így 32%-os visszatérítésnek minősül.
    Köszönöm a segítséget de valószínűleg nem a PartyPoker az amit most bevállalnék bónuszozni.

  6. #886
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Nyúl
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    most néztem a Világuralom nevű promóciót...elég jónak ígérkezik, remélem magyar társunk igázza le a világot

  7. #887
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    kihagyták Európából Magyarországot, az USA-ból meg Las Vegast....mekkora fishek ezek
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #888
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 14.
    Hely
    Gyömrő
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    kicsit off. minek van rake játékpénzben?

  9. #889
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    normális az ebben a teremben hogy sok évi inaktivitásom után befizetek majd zárolják az accom?
    emaiben az áll hogy felfognak hívni ha nekem jó, hogy meggyőződjenek az identitásomról.ez normális procedúra, vagy csak kiböknek néhány szerencsétlent és azokat b@sztatják?

  10. #890
    Fanatikus tag xxxCristianoxxx avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    205

    Alapbeállítás

    Idézet 78draneR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    normális az ebben a teremben hogy sok évi inaktivitásom után befizetek majd zárolják az accom?
    emaiben az áll hogy felfognak hívni ha nekem jó, hogy meggyőződjenek az identitásomról.ez normális procedúra, vagy csak kiböknek néhány szerencsétlent és azokat b@sztatják?
    előfordul ,de nem kell komolyabb dologra gondolni felhivnak ,és rákérdeznek név ,születési időre ,kb 5 perc az egész .

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •