Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (88) összesen
  1. #11
    Tag boci23 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 17.
    Hely
    No-HOmE Jerome
    Hozzászólások
    198

    Alapbeállítás

    Sose próbáltam még, de annyi kedvezményt hozzám vágtak, hogy nem tudtam kihagyni... Hiba volt, megleszek még nélküle egy ideig az tuti. Elképesztően megeszi a gépet, gyakorlatilag semmit nem tudtam csinálni közbe. Az ongame kezelést továbbra sem oldották meg! Nekem nagy csalódás!

  2. #12
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet boci23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ongame kezelést továbbra sem oldották meg!
    ?? nekem kezeli

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nalam is crash es a hm1->hm2 import is felbeszeszakad folyamatosan.Most megprobalom manualisan importalni a handeket.Crossing fingers..

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    van HM2-es licenszem eladó esetleg ha valakit érdekel.
    2gépen használhatja.

  5. #15
    Tag boci23 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 17.
    Hely
    No-HOmE Jerome
    Hozzászólások
    198

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ?? nekem kezeli
    30fős SNG eredményt továbbra is kézzel kell bevinnem.... nem kezeli a 30fősnek őket, némelyik 10 némelyik 18, csak ha pénzbe érek akkor ír 30at de eredményt akkor se!

  6. #16
    Tag boci23 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 17.
    Hely
    No-HOmE Jerome
    Hozzászólások
    198

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nalam is crash es a hm1->hm2 import is felbeszeszakad folyamatosan.Most megprobalom manualisan importalni a handeket.Crossing fingers..
    Nekem azt írja rá, hogy nov1és 2 között nem lesz elérhető ez a funkciója

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    Idézet KillBill100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van HM2-es licenszem eladó esetleg ha valakit érdekel.
    2gépen használhatja.
    engem 1 lehet érdekelne meg az ára

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Kopizok, elnézést:


    "Nagyon bízom benne, hogy a póker biznisz egyik legnagyobb failjeként fog ez megmaradni. Felháborítónak tartam, hogy milyen mentalitással és inkompetenciával készítik a piacvezető termékeket (TN, Wizard, stb).

    OK, nem sikerült megoldani/javítani a HM1 importot, direkt odairányítja a usert, tehát 100 emberből 99 ezt be fogja szívni?, semmi gond, túltettem magam rajta, töröltem a databázisokat és importáltam kézzel, hogy legalább körbenézhessek.
    Nem látok strukturális változtatásokat (ettől még persze lehet, hogy újraírták az alapoktól), csak egy gagyi, kidolgozatlan és 90 százalékban (értsd: MINDENHOL) bugos redizájnt látok. Komolyan, a szomszéd jócsaj öccse dolgozik ilyen grafikai elemekkel.

    Replayer?! (Másnak is ijedten elugrál a popup ablak? Itt már nagyon-nagyon nevettünk a szörnyülködés helyett )

    Egyébként, a versenyek importálása most sem 100 százalékos. Tournaments fül alatt teljesen random buy in számok szerepelnek kb. 70-2000 skálán.

    Optimalizáció. Egy stat betétele megette a 600k-s gépemet. 70k handet importáltam mindössze, de így is nehézkes minden kattintás. Egyszerűen lassú.

    Természetesen, élesben nem próbáltam.

    Widgetek, 1-2 plusz stat, itt-ott látványos (de sokszor feleslegesen sokféle) grafikon, iOS okosság, ez az, és emellett, millió hiba, hiányosság, pontatlanság. Szívás. Három hónap késéssel, 90 dollárért. Köszönjük.

    "

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    straubbazsi
    +111111111111111111111111111

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tragikusan ... !


    Először azt hittem, hogy milyen okos, telepítésnél már tölti is be a régi adatbázist. Aztán a hand import egyszer félbeszakadt, újraindítottam, újraindult. Aztán szerinte végzett. A stars kontómról egy versenyt sikerült importálni a 2000ből. Sebaj, gondoltam megnézem a régi tilteset, hogy legalább lássam, hogyan néznek ki a dolgok.

    Azt írja, hogy 100k-t nyertem. Kár, hogy nem én emlékszem rosszul.

    Én állítólag 20 millió dollárt nyertem, LOL :-D (Annak ellenére is, hogy a hand-jeim harmadát többszöri próbálkozásra sem importálta át.)

    Nem vagyok egy háborgós típus, de jelen pillanatban tényleg használhatatlan a szofter. A HU SNG-ket 2 asztalos 9 max-nak nézi, beállításokat nem importálta, alias-okat sem, hihetetlen lassú (pedig monster a gépem), akad, fagy, stb....

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •